Chaser

Žanro tipai: Tactical, Shooter.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Praeivis
Pranešimai:1
Užsiregistravo:2005 01 20 18:37
Miestas:Vilnius
Chaser

#1 Standartinė Praeivis » 2005 01 20 18:43

Tej va uzstrigau zaidziant zaidimuka Chaser. Gal kas man galetu padeti?O problema paprasta nezinau kur eiti... Misija vadinasi Lomonosov crater ruin. Na dabar stoviu ties dvieju vandens generatoriu vienas yra veikiantis kitas ne.. Gal kanors reikia su jais padaryti? Patalpinau nuotrauka, kad aiskiau butu kurioje vietoje pasiklydau... Nuotrauka guli cia:
http://www.praeivis.nextmail.ru/Lomonos ... r_ruin.JPG
Is anskto dekuj :mrgreen:

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

#2 Standartinė Trolis gumis » 2005 01 20 21:02

deja nelosiau sito zaido. kai ji buvau gaves tai ten virusuotas kompaktas buvo, tai kai instaliavus virusas visus kompo exe failus suede tai prakeikiau chaser. :lol:

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

#3 Standartinė Darkas » 2005 01 23 10:47

O as losiau ji - nenuostabu kad Praeivis kazkur uzstrigo . Visas zaidas yra wienas didelis labirintas . Pagrindas ne saudyt , ne kanors padaryt o nepasiklyst . Teksturos nykios , kambariai panasus kaip 2 vandens lasai . Nu i sh tas geimsas . Priesai buki kaip autobusai :!:
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
odzis
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:250
Užsiregistravo:2005 05 02 17:25
Miestas:Mazeikiai
Susisiekti:

#4 Standartinė odzis » 2005 06 04 12:05

O man tai visai patiko sitas geimas. Grafika bet galetu buti geresne. Bet uzteko. Geriausia tai, kad labai daug zaisti. Zaidi, tai Zemeje, tai Marse ir t.t. Ginklu daug. Vietoves skirtingos. Kai neturejau ka veikti zaidziau. Per ziemos atostogas isejau. Kam patinka saudytis, praleisti daug laiko prie vien geimo, tas tegul perka Chaser.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių