Quake 4

Žanro tipai: Tactical, Shooter.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#151 Standartinė GODhack » 2005 10 31 18:44

ISVADA: Artas pasirodo ne tik SS1 nuo SS2 neskiria bet ir Q2 nuo Q3(ir siu zaidimu nezaides nebent Q3 gal zaides).
Vis labiau daros panasu kad kai sakiau kad jis nieko be PK nezaides tai yra tiesa. :cry:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#152 Standartinė SaZ » 2005 10 31 20:30

'kazkokie kyborgai' ?
artai gal pamirsai kad visa quake serija ant kyborgu yra paremta? :)
q2 yra singleplayer zaidimas, multiplayer yra tik siaip kad butu.
cia turbut supainiojai su q3 kur singleplayer nieko vertas.

q3 buvo sukurtas todel kad kurejai pamate kad per q2 zmones labai mego multiplayer... bet kad q2 multiplayer geras butu tai tikrai nepasakyciau :) aisku neblogas bet neprilygsta q3. q3 yra zymiai geresnis multiplayer... deja to nepasakyciau apie pacius multiplayer zaidejus... cia tas pats kaip ir jedi academy - zaideju belenkiek bet visi shuda mala taip kad net zaidejais juos vadinti butu netikslinga.
shudmalimas tai pvz kad visi naudoja kazkoky extrafast instagiba su visais ginklais kurie dar patobulinti belenkaip. all in all q3 multiplayer zaidejai - totalus assholai.

q4 multiplayeris kaip is final versijos tai tikrai nevykes. na kaip nevykes... tiesiog nelabai skirias nuo paprasto nemodinto q3 multiplayer.

ps. to filmuko nelabai supratau siaip :P crouch strafe tipo toli labai shokineja ar kaip cia suprast?

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#153 Standartinė Artas1984 » 2005 10 31 21:22

kicked rašė:bet kad q2 multiplayer geras butu tai tikrai nepasakyciau :)
Gal dėl to, kad neesi tikras quekeris, žinok aš quake tik vidutiniokas, bet aukšto lygio žaidėjams Q2 yra geresnis nei Q3 dėl dviejų pagrindinių priežasčių ir tai ne mano išmislas:

1) Q2 fizikos variklis leidžia greičiau ir toliau streifinti nei Q3.

2) Q2 žemėlapiai yra geresni ta prasme, kad jie gerai sukonstruoti atlikti tam tikrus sudėtingus jumpus, kurių profesionalas quakeris negalėtų parodyti daugybėje Q3 mapų, dėl to Q2 žaidžia pagrinde aukštesnio lygio quakeriai, o Q3 lošia tiesiog daugiau žmonių aplamai.
Iš ties Q2 mapai yra geresni geriems žaidėjams.

@godhack: aš nekelabu apie Q2 SP, aš palošiau kokius 5 kambarius ir man nepatiko, aš pasirinkau daug geresnį single player žaidimą vietoj quake2 su quake varikliuku - hexen2, bet ką aš norėjau pasakyti: tikriems hardcore quakeriams SP nerūpi, jiems Q2 egzistuoja tik dėl MP.

Tais laikais lošti Q2 SP buvo visai nieko, o dabar lošti SP būtų tiesig nesąmomė, nes pripažinkim Q2 SP yra mėšlas palyginti su MP, o ir tada buvo įdomesnių single player geimų.

Man Q3 labiau patinka, kadangi pakanka mažesnio skill :) , o aš neesu aukšto lygio Q2 žaidėjas, todėl negaliu lygintis su tais profais kurie tiesiog skraido mapuose kaip edge ar fragenpipe.

Dėl SS: na gerai neatskyriau, nes nelošiau SS2.
Godhack: tai, kad tu tiek daug lošiai Q2 SP dar nepasako, kad esi quakeris, tam reikai būti geram MP.
Paskutinį kartą redagavo Artas1984 2005 10 31 21:24, redaguota 2 kartą(us).

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#154 Standartinė Artas1984 » 2005 10 31 21:22

GODhack rašė:ISVADA: Artas pasirodo ne tik SS1 nuo SS2 neskiria bet ir Q2 nuo Q3(ir siu zaidimu nezaides nebent Q3 gal zaides).
Vis labiau daros panasu kad kai sakiau kad jis nieko be PK nezaides tai yra tiesa. :cry:

Susikišk ją į šikną tą savo išvadą.

"Tipo nieko be PK nežaidęs" - bet užtai PK esu vienas iš žinomiasių geimerių, nors PK MP neturiu tiek daug patirties kaip tie PK MP profai ir nežaidžiu taip gerai, todėl MP profu savęs neskaitau, tiesiog aukšto lygio geimeriu, o štai quake2 - vidutinio lygio.

Godhack, pagal tave reikia visus žemėje žaidimus lošti?
Aš esu nemažai jų lošęs ar pabandęs, nekartok savo tezės, kad be PK nieko neesu žaidęs.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#155 Standartinė SaZ » 2005 10 31 22:19

ten kur mane pacitavai tai toj vietoj reiketu pakeisti is geras y labai geras :)

q2 is dezutes yra totalus shlamshtas.
viska susikure patys geimeriai - susipatchino, mapus susikure, uzsimodino.
cia viskas tik geimeriu deka. speju kad dauguma q2 zaideju dabar zaidzia kokia nors modifikuota q2 versija o ne paprasta q2.

q3 fanai irgi norejo kazkokia sava atmosfera susikurti bet isejo visiska shyza - 80% servu sedi su extrafast ffa modais kur valdo sesiameciai noobai.

man bent jau q2 yra klasika vien del gero sp, kad zaidimas egzstuoja kazkam tik del mp tai cia ir taip aisku. su visais zaidimais taip yra kai jie pasensta.

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

#156 Standartinė Trolis gumis » 2005 11 01 11:26

bet tai jus cia totaliai be prasmes riejates, nes nesopranc kame repless sito konflikto esa.
artas kaip susidariau nuomone yra visiskas staciokas, nesugebantis priimti kitokios nuomones nei yra susidares, ar is kazko paemes(kokio tais autoriteto(PK profo?)). del pasakymu; "viso pasaulio geriausi geimeriai PK losia" ir t.t. is viso toliau uz PK ka nors matai? uzpostink linkus i pripazintus saitus, kur apklausos ir normali statistika ta paliudytu, tai patikeciau. as lygiai taip pat galiu pasakyt kad populiariausias grajus yra mario, ir pasakyt, kad daxuja zmoniu ji losia, ir daro triple jumpus bepaimdami grybuka ir gelyte ir kiekvienam kambary nusoka i dangu ir visas secret gyvkes surenka. ARGI NE ABSURDAS? pries ka nors rasydamas normaliai pagalvok, kad visu zmoniu tikrai nepakeisi, jeigu tau patinka PK, tai ar del to turi jis visiem patikt? jeigu kicked patinka star wars jedi academy, tai ar del to jis tau jau patinka?pamastyk!
isviso, del q2, q3 ar q4; besina mane pasakymai, kad vienas uz kita geresnis ir t.t. sakai nuomone(kuri, beje, yra pats subjektyviausias dalykas). zaidimu kitaip negu nuomonem vertinti negalima, todel ir negali buti vieningo ir terisingo atsakymo, kutris geresnis, kuris blogesnis ir t.t. ok, q2 buvo padarytas single player, taip ID soft padare toks ir buvo grajus. tuo metu isvis kadangi buvo vos keli grajai panasaus lygio, kaip Unreal, tai q2 nelabai kuo nors ir galejo pasigirt, bet va atsiradus galimybei, q2 fanai padirbo kazkoky tai multiplayer, ir jiji lose, nes kaip tai ir nelabai buvo analogu tuo metu. veliau, kai buvo isleistas unreal tournament, kuris zymiai lenke visus tuomecius grajus savo galimybem, ID software neliko nieko kaip tik isleist Q3, kas buvo uzsispyre i uzpakalis taip, kaip tu, liko prie q2 ir toliau sake, kad q2 geriausias.
nu ir kas?
nu ir nieko!

ir dar vienas klausimelis: jeigu zaidimo multiplayer, kaip tu sakai, yra kone vienintelis demesio vertas dalykas grajuj, tai KODEL PO PERKUNAIS KURIAMI SP GRAJAI???reiskia kad tokiu debilu kaip tu yra mazuma, ir jie is esmes nereiskia daug.

manau, kad sitokios pestynes yra totalus sh malimas, klaviaturos devejimas beprasmis.
so stop sh... flow!

aisq, zinau, kad dabar uzcituosi man3e ir kiekviena sakiny aptairis 100 savo argumenti, bet tas nieko nereika, kadangi pasakiau savo nuomone, kuri, kaip zinome, yra laisvas minciu destymas, neuzdraustas jokioj demokratiskoj saly.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#157 Standartinė GODhack » 2005 11 01 22:10

Troli gerai cia pasakyta. Kiekviena mintis verta citavimo 10 kartu. *16* *29*
Ir as visiskai su tavim sutinku. *142*
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#158 Standartinė Artas1984 » 2005 11 02 19:24

Trolis gumis rašė: ...daug pasakyta...

Aš kalbėjau apie tai, kad dabar q2 SP yra nieko vertas palyginus su q2 MP ir tikėjausi argumentų apie tai, o ne iškraipymo.

O kas dėl PK, tai aš apie jį nešneku, aš tik norėjau pasakyti godhack, kad jis atsikabintų su savo palyginimais, kad man tik PK galvoj.
Tikrai, ne ir nesuprantu ko tu čia prisiknisai prie PK asile, aš jo neminėjau, tai buvo godhack, kad jis atsikabintų :x :x :x
Paskutinį kartą redagavo Artas1984 2005 11 03 23:05, redaguota 2 kartą(us).

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

#159 Standartinė Darkas » 2005 11 02 19:45

Na galiu abejot kad db q2 mp yra geriau uz q2 sp .
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#160 Standartinė GODhack » 2005 11 02 22:14

Artas1984 rašė:[Q2 geras singlas? Eik tu, bet kuriam tikram quakeriui nusišikti ant Q2 SP, Q2 be multiplayer yra niekas, o SP tik šiaip sau įpeistintas.

~~~~~~~~~~~~vs~~~~~~~~~~~~~~~~~~

As kalbejau apie tai, kad dabar q2 SP yra niko vertas palyginus su q2 MP ir tikejausi argumentu apie tai, o ne iskraipymo.
Ir kaip cia tave galima suprast? asmenybes susidvejinimas, ar kaskas tavo forumo acc pavoge?
As tai turiu savo versija 3 bet geriau neskelbsiu kol ji nepatikrinta. 8)
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#161 Standartinė Artas1984 » 2005 11 03 23:02

Norėčiau, kad dabar ateitų koks GERAS quake'eris ir iškarštų jums kalį už žodžius, kad SP yra geriau už MP.
Toks jausmas, kad jūs šičia forume tyčia viską atvirkščiai darote.

Žaisdamas SP, kad ir tiek daug kiek godhack, MP nieko gero neparodysi.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#162 Standartinė GODhack » 2005 11 03 23:10

Taip artas dabar rask kur kas nors sake "kad sp YRA geriau nei mp"?

Man atrodo kad tu cia ateini i foruma tik pakliedet kaska: nieko neskaitai net avo neuzsidedi ir cia tik nusibosti visiem su savo kvailais ginciais ir teorijom dar kvailesnem. As kaip is tu kur nenusileicia visokiem neismaneliam tai ir dar gaunas...

Jei jau zaidei sp tai gal atsakysi i mano kontrolini klausima? Nors antra vertus. gali neatsakyt po 2 dienu as jau buciau visa savo pazystamu kveikeriu chebra apskambines ir isklauses, arba ne buciau parsisiuntes Q2 ir su mapchytu i paskutini lvl perejes. Nes jauciu is manes zvengtu jei tokiu dalyku klausineciau. :roll:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#163 Standartinė Artas1984 » 2005 11 03 23:35

@godhack: tai tau SP labiau praeina nei MP? Ir kitiems? Na jei taip, tai nieko nepasakysiu, tik keista.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

#164 Standartinė Darkas » 2005 11 04 16:22

Artas1984 rašė:Norėčiau, kad dabar ateitų koks GERAS quake'eris ir iškarštų jums kalį už žodžius, kad SP yra geriau už MP.
Toks jausmas, kad jūs šičia forume tyčia viską atvirkščiai darote.

Žaisdamas SP, kad ir tiek daug kiek godhack, MP nieko gero neparodysi.

Man kazkaip atrodo kad tu sawe keli visa zinanciu geimeriu ir kalbi su tai kurie jau prie blizgancio ekrano minimum 12 metu sedi . Patikek tarp musu taipat yra geimeriu kurie ta q2 iseje pro visus galus ir vos nezino kur ir kada mate tokia ar anokia sienos tekstura . JEi tau atrodi kad mp geriau prasau losk . Bet galim padaryt balsavima . PAtikek nevisu( gal net neivieno) nuomone sutiks su tawo
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#165 Standartinė SaZ » 2005 11 04 19:16

yo dark mc!
dar neistrynei q4? pabandom internetu sulosht kada :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)