PainKiller

Žanro tipai: Tactical, Shooter.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#46 Standartinė GODhack » 2005 11 01 22:07

Na gamespy beveik visad sutampa kaskodel su mano nuomone.
Tik PK 4.5 gal daugoka. :roll:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#47 Standartinė Afteris » 2005 11 02 19:38

artas gal gali pasakyti ka tu tame PK matai?
juk tas pk sakyciau zaidimas kuri perejas viena karta nemanau, kad noresis dar karta eit.
nu ir ka perejau nepadare jokio iskirtinio ispudzio iskyrus, kad tuo metu buvo vienas is pirmujiu kuris naudojo skeletine animacija.jokio kito to zaidimo gerumo as neizvelgiu.
ir beto baik varyti ant kitu jeigu jiems gal ir nepatinka pk.juk jeigu nelabai patinka tai ka tu gali padaryt?nieko!
ir jeigu nepastebejau tu esi bene vienintelis kuriam patinka tas pk nors ji yra zaide tikrai daug zmoniu. juk jeigu niekam jis jau nebeidomu reiskias yra kitu daug geresniu zaidimu kuriais galima dometis, o ne atgivenomis
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#48 Standartinė Artas1984 » 2005 11 03 22:46

AfterBurner rašė:artas gal gali pasakyti ka tu tame PK matai?
juk tas pk sakyciau zaidimas kuri perejas viena karta nemanau, kad noresis dar karta eit.
nu ir ka perejau nepadare jokio iskirtinio ispudzio iskyrus, kad tuo metu buvo vienas is pirmujiu kuris naudojo skeletine animacija.jokio kito to zaidimo gerumo as neizvelgiu.
ir beto baik varyti ant kitu jeigu jiems gal ir nepatinka pk.juk jeigu nelabai patinka tai ka tu gali padaryt?nieko!
ir jeigu nepastebejau tu esi bene vienintelis kuriam patinka tas pk nors ji yra zaide tikrai daug zmoniu. juk jeigu niekam jis jau nebeidomu reiskias yra kitu daug geresniu zaidimu kuriais galima dometis, o ne atgivenomis
Na, jokio ten scenarijaus nėra is tikro, tik eini ir žudai ir aš pakartosiu jo minusus: scenarijus nesuderintas su gameplay, daug techninių klaidų, labai linearus dėl chekpointų ir durų, kurios neleidžia keltis į kitą kygį kol nebaigiai dubasintis. Tai jo tikrieji minusai, kurie ir man nepatinka.

Dėl varymo ant kitų, tai jie varo ant PK, o aš jį ginu. Jo minusus pasakiau, o dėl ko jis žavi, tai yra tos savybės, kurių jūs tiesiog neradot patraukliomis ir neverta pasakot, nes jūs, kaip Corsee sakė, nemokat žaisti jo, kadangi tikitės iš jo misijinio žaidimo, o tai yra įššūkių žaidimas ir jį žaidžia dėl tam tikrų konkrečių įššūkių: secrets rinkimo, 5 stars challenge, speed runs, time attacks, card unlocking requirements.

Štai ir pasakiau, o jei nė vieno iš tų įššūkių neranda žmogus patraukliu, tai aišku, kad jam PK tampa neįdomus ir aš suprantu.

Dėl atgyvenos, tai tu pats atgyvena ir aš ne vienintelis, nes jį yra žaidę daug kas. Suprantama, SP pabodęs ir man, bet yra MP, kuris yra vienas iš geriausių dabartinių fps geimų. Tą tau pasakys CPL prezidentas, fatality, vo0 ir daug daug žmonių jei netiki su argumentais.

Gal manot, kad aš žaidžiu SP? Aišku ne, prie SP aš pabūnu, kai norisi su kuom nors susikauti pvz "kas greičiau pereis kapines ar kas greičiau nukals bosą".

Tokių įššūkių kituose geimuose retai rasi, o man jie patinka, nes daug kur aš padariau geriausius rezus ir retai randu tokių azartiškų žmoniu koks pats esu, iš lietuvių to nesitikiu, laimei radau PK forume tokių.

Sakydamas, kad yra daug gersnių geimų, tai šūdą mali žmogau.
Aišku, su laiku atsiras techniškai geresnių žaidų ir jų jau yra, bet tas gerumas yra individuali savybė.

Pabandykit pereiti kapines per kokias 5 minutes ant trauma lygio be cheats ir be kortų arba nukauti Alastor ant trauma lygio be cheats ir be kortų, tuomet suprasite, kur azartas mane paima ir kai aš randu žmonių, kuriems įdomūs tokie įššūkiai, tada PK ir pasireiškia savo gražumu, o kaip misijinį geimą aš jį randu lievą, aišku.

PK SP iš esmės yra pasiruošimas į MP pasaulį.

Aš pvz einu iš proto dėl kiekvieno unikalaus būdo kuo sunkiau paimti kokį secret, jūs to niekad nesuprasit, todėl ir nepostinkit, aš tiesiog fanatikas, atleiskit jei ką įžeidžiau, atsiprašau ir GODHACK jei jis ko nesuprato ką aš iš tikrųjų pasakyti norėjau, tiesiog jei jūs nerandate jo iššūkių įdomiais, tai tada nesakykite, kad jis blogas, nes tai žaidimas ne kiekvienam - jei tu tiesiog pereini jį be jokių mano minėtų iššūkių ir dar ant kokio insomnia lygio, tai reiškia, kad tu jo nežaidei.

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#49 Standartinė Afteris » 2005 11 03 23:52

aisq, zinau, kad dabar uzcituosi man3e ir kiekviena sakiny aptairis 100 savo argumenti, bet tas nieko nereika, kadangi pasakiau savo nuomone, kuri, kaip zinome, yra laisvas minciu destymas, neuzdraustas jokioj demokratiskoj saly.
trolio gumio zodziai!

beto galeciau pasakyti, kad esu zaides ir ta PK mp ir sp ir bb nelabai patinka.beto tokie isukiai kaip laikui kazka pereit ir t.t :D pasimi renkini laikrodi arba telefona ir ziuri laika :D
duodu 100% kad PK dabar tikrai nera geriausias mp game'as, nes tu pagalvok kiek dabar losia visokius battlefield2 arba dabar gal net ir call of duty 2 mases zmoniu ir tikrai daugiau nei ta PK.
ir seip an yra px ka sako kazkoks CPL prezidentas, nes nezinau kas tai yra ir nenoriu zinot, nes as matau kiek zmoniu bent ir siam forume ji galima taip isireiksti kad peikia.
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#50 Standartinė Artas1984 » 2005 11 06 19:49

AfterBurner rašė: duodu 100% kad PK dabar tikrai nera geriausias mp game'as, nes tu pagalvok kiek dabar losia visokius battlefield2 arba dabar gal net ir call of duty 2 mases zmoniu ir tikrai daugiau nei ta PK.
Taip, tiesa, turėčiau buxų, aš tuos karinius taip pat išbandyčiau.

@afterbunner: nu karoče, tu kaip ir kiti neesate fanai, tai be reikalo nerašinėkite kas jums nerūpi. Gal man dabar įlįsti į kokį starcraft ir pradėdo sakyti, kad man lievai atrodo visų 3 rasių junitai, o mapeditorius taip pat nepatinka?
Aš patariu nevaryt ant PK jei jums nepatinka, PK forumas turi apie 10000 aktyvių nuolatinių lankytojų, todėl jis tikrai nemiręs :) - single player tampa daug kam nuobodus po to kai keletą kartų pereini, o jei jau nepatinka multiplayer, tai žaidimas nekaltas.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#51 Standartinė GODhack » 2005 11 06 20:15

Zmogus pasake savo nuomone tai nereik cia prie jo kabinetis, nieko doro paciam nepasakant. :evil:

O tai kad forumas turi daug lankitoju turi tik parodo kad visi sneka apie Pk ir nieks jo nelosia. Jei lostu tai forume nesedetu.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#52 Standartinė Artas1984 » 2005 11 06 20:55

GODhack rašė:Zmogus pasake savo nuomone tai nereik cia prie jo kabinetis, nieko doro paciam nepasakant. :evil:

O tai kad forumas turi daug lankitoju turi tik parodo kad visi sneka apie Pk ir nieks jo nelosia. Jei lostu tai forume nesedetu.
Varyk iš čia godhack!!!

Tu esi nepageidaujamas šioje temoje, prašau ištrinti jo postą kaip ir šitą.

Tu esi liga, godhack, jeigu tu toliau lįsi į mano PK, jei dar kartą čia postinsi, aš visuose tavo postuose pradėsiu siųsti tave nxui, aišku?

Pats to nenoriu, bet kitos išeities neturiu, gal tada žmonės supras, kad čia nepageidaujami tokie kvaili komentarai.

Perspėju godhack - varysiu ant visų tavo komentarų tyčia, todėl nedrįsk kalbėt nesąmonių. :x
Paskutinį kartą redagavo Artas1984 2005 11 06 21:54, redaguota 1 kartą(us).

Corsee
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2005 10 23 17:23

#53 Standartinė Corsee » 2005 11 06 21:08

Su tais kurie peikia painkiller drysciau pasigincyt nes jus man pasakykit kas jame blogai? Grafika gera aplinka tikroviska ginklai neyprasti ir jis taip sakant nenusibostantis. Ir siaip noreciau pridurti kad parsisiunciau ir artas1974 pastatu paveiksliukus tai nustebau kaip jie panasus i painkiller lygiu vietas. tikrai nustebino. bet siaip jeigu jums sunku tai paimkit ant insomia lygio. ten pralaimeti yra labai suinku.

O jeigu jums vistiek sunku tai yra trys pagrindiniai cheatai:

pkhealth-uzpildo gyvybes ir armora (jeigu jo turite)

pkammo-visa amunicija padaro 999

pkweapons-atsiranda visi ginklai

man painkiller nera sunkus nes as taip sakant "prasiprofinau" ir man nera sunku.

Corsee
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2005 10 23 17:23

#54 Standartinė Corsee » 2005 11 06 21:08

Su tais kurie peikia painkiller drysciau pasigincyt nes jus man pasakykit kas jame blogai? Grafika gera aplinka tikroviska ginklai neyprasti ir jis taip sakant nenusibostantis. Ir siaip noreciau pridurti kad parsisiunciau ir artas1974 pastatu paveiksliukus tai nustebau kaip jie panasus i painkiller lygiu vietas. tikrai nustebino. bet siaip jeigu jums sunku tai paimkit ant insomia lygio. ten pralaimeti yra labai suinku.

O jeigu jums vistiek sunku tai yra trys pagrindiniai cheatai:

pkhealth-uzpildo gyvybes ir armora (jeigu jo turite)

pkammo-visa amunicija padaro 999

pkweapons-atsiranda visi ginklai

man painkiller nera sunkus nes as taip sakant "prasiprofinau" ir man nera sunku.

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#55 Standartinė Artas1984 » 2005 11 06 21:35

@Corsee: šitiems liurbiams PK nėra ydomus geimas, todėl nesistenk dėl jų.
Jei kam geimas nepatiko ar tapo nuobodus, tai tokių žmonių nereikia varyt į medį, nes su jais nėra prasmės diskutuoti.

Gaila tik, kad jie patys lenda ten, kur jie nepageidaujami, nes nieko gero nepasako kaip godhack.

Varge, jei mano draugai iš PK forumo pamatytų tokius debilškus godhack komentarus, o taip pat neprotingus kai kurių kitų komentarus, jie reikalautų bano.

Su tavim vat yra prasmė Corsee, nes tu matai PK tą, ką aš matau.
Pirk papildymą Corsee, jei dar neturi ir galėsim lošti MP.

Kada pirksi? 24 litai.

Corsee
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2005 10 23 17:23

#56 Standartinė Corsee » 2005 11 06 21:43

GODhack jeigu neturi nieko normalaus pasakyt tai ir nesakyk nes matosi kad tu cia sh mali ir nieko daugiau taip kad geriau patylek

Corsee
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2005 10 23 17:23

#57 Standartinė Corsee » 2005 11 06 21:46

Taip artas tu man irgi is cia normaliausias nes kiti niedo doro neparodo. O kada pirksiu tai nzn. O kur jio galima nusipirkt? Siaip nusipirkciau kai tetis grys is vokietijos turbut.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

#58 Standartinė Darkas » 2005 11 06 21:49

Arta atsivedei draugeliu ?
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#59 Standartinė Artas1984 » 2005 11 06 21:53

Corsee rašė:O kur jio galima nusipirkt? Siaip nusipirkciau kai tetis grys is vokietijos turbut.
Blecha, Kauno MAXIMOSE ieškojai?
O bazėje prie senukų ieškojai?

Aš Vilniuje tai pirkau turguje, bet licenzijuotą.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#60 Standartinė GODhack » 2005 11 06 22:42

Artas nesuprantu ka tu cia veiki sitam forume: pasieskok pusprociu diskusiju ir sedek sau arba pats susikurk: phpbbforfree ir galesi ten puliuot.

Nes cia jau jauciu kad pasvaigot kaip reikiant sprendziant is antrastes ~20 shiftu tai net neskaiciau. :lol: Bet ir skaityt neskaites jau galiu suprast ka ten priraset tusti grasinimai necenzurine sneka ir nei vieno normalaus zodziu iskyrus "tetis" va dabar apacioj matau...
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)