PainKiller

Žanro tipai: Tactical, Shooter.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Zebda
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:359
Užsiregistravo:2004 06 08 18:55
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#76 Standartinė Zebda » 2005 12 15 08:39

Pas mane ir pirmas Painkilleris (3 CD- 40Lt.) ir papildymas (2 CD - 25 Lt.) pirkti is parduotuves. Dabar instalinau Pirmaji, ne expansion pack'a, nes kaip visi zinote norint instaliuoti papil;dyma reikia pagrindines zaidimo versijos. Taigi, pries tai buvau susiinstaliaves pirmaji zaidima, po kurio laiko isinstaliavau o dabar vel isirasiau. Pries instaliuodamas papildyma pasitikrinau kaip veikia pirmasis ir rezultata jus zinote.
Tai nejaugi darant uninstal dar papildomai reikia istrinti ir kataloga is programs files. Tiesa pasakysiu dar viena dalyka; Pirma karta instaliavau Viename diske ir isinstaliavau o dabar instaliavau jau kitame diske. Bet tai juk neturi tureti jokios itakos. Gal pagrindine beda gali buti si; Sis zaidimas yra rus. versija o man irasinejant regional setinguose buvo English nustatymai.
???
Gyvenimas yra gražus ! ! !

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#77 Standartinė GODhack » 2005 12 15 12:26

As pastebejau, kad is rusijos IC ir Bukos atsibastantys expansionai veikia tik pas rusus, t.y. tuos kurie susirusine windoze. Nzn ar cia politika tokia ar leideju nemoksiskumas.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#78 Standartinė Artas1984 » 2005 12 15 13:57

Keista, kad mokėjai 40 litų, nes dabar tas 3 cd tik 24 kainuoja.

Aš kai ištryniau PK, tai viską ištryniau iš visų įmanomų destination kaip sakant.

Būtent, tu turbūt neištrynei iš C disko, o tik darei uninstall.

Bet nelabai man aišku, koks pas tave stovis dabar?

Jei jau turi ir papildymą, reikia tau padėti įsivažiuoti į multiplayer.

Tai dabar įsirašyk abu painkillerius, po to dėk tuos patchus, kuriuos nurodžiau ankščiau: 1.61, 1.62, 1.64.

Ant viršaus įsirašyk powemad 3.x

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#79 Standartinė Artas1984 » 2005 12 15 13:59

GODhack rašė:As pastebejau, kad is rusijos IC ir Bukos atsibastantys expansionai veikia tik pas rusus, t.y. tuos kurie susirusine windoze. Nzn ar cia politika tokia ar leideju nemoksiskumas.
Tik nepamiršk regional nustatyi ant rus zebda.

O jei ką, tai žaidimas nors ir iš rusijos, jei nori, gali pasikeisti jo kalbą į bet kokią kitą.
Ten labai paprasta pakeisti žaidimo versiją.

Vartotojo avataras
Zebda
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:359
Užsiregistravo:2004 06 08 18:55
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#80 Standartinė Zebda » 2005 12 15 16:00

Pabandysiu :wink:
Gyvenimas yra gražus ! ! !

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

18 secret places videos

#81 Standartinė Artas1984 » 2006 01 15 00:28

Esu padaręs 18 secrets video klipų, kuriuose įamžinu kaip savo sugalvotais būdais paimu kai kuriuos žaidimo secrets.
Beabejo, galėjau padaryti video su kiekvienu secrets, bet šitie 18 yra ypatingi tuom, kad aš pirmasis juos oficialiai padariau ir parodžiau :wink:


Catacombs: pillar secret
Paveikslėlis

Babel: urn secret
Paveikslėlis


Forest: 1 secret
Paveikslėlis


Palace: pillar secret
Paveikslėlis


Military base: post secret
Paveikslėlis


Castle: underbridge secret (dexter jump)
Paveikslėlis

Castle: bastion secret
Paveikslėlis

Castle: tower secret
Paveikslėlis


Cemetery: 2 secret
Paveikslėlis


Docks: lorry secret
Paveikslėlis


Docks: lumbago secret
Paveikslėlis

Docks: crane health secret
Paveikslėlis

Old monastery: 3 secret
Paveikslėlis

Old monastery: wall secret
Paveikslėlis

Video siųskitės iš čia:
http://www.darkscorner.de/index.php?opt ... &Itemid=37

Vartotojo avataras
Zebda
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:359
Užsiregistravo:2004 06 08 18:55
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#82 Standartinė Zebda » 2006 03 27 23:28

Kaip matau cia senokai dizkutuota sia tema. Reikalas kaip ir pribrendo :lol: . BooH lygyje "Apleistame mieste" patenku i vieta kur susitinku su dviem stambiais monstrais su kirviais metanciais i mane masinas. Niekaip nerandu budu kaip juos nudeti. Pastebejau kad kai as randuosi salia ju tai jie nieko nesugeba man padaryti (per leti) ir masinos ant galvos nekrenya, taciau tik nutolus nuo ju - pora masinu ant galvos ir net jokie sarvai nebepadeda - GAME OVER ... :evil:
Gyvenimas yra gražus ! ! !

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#83 Standartinė Artas1984 » 2006 03 28 18:21

Zebda rašė:Kaip matau cia senokai dizkutuota sia tema. Reikalas kaip ir pribrendo :lol: . BooH lygyje "Apleistame mieste" patenku i vieta kur susitinku su dviem stambiais monstrais su kirviais metanciais i mane masinas. Niekaip nerandu budu kaip juos nudeti. Pastebejau kad kai as randuosi salia ju tai jie nieko nesugeba man padaryti (per leti) ir masinos ant galvos nekrenya, taciau tik nutolus nuo ju - pora masinu ant galvos ir net jokie sarvai nebepadeda - GAME OVER ... :evil:
Prieš įžengiant į zoną, kur tau ant galvos pradės kristi automobiliai, neženk ten, o su chaingun arba kitais ginklais pabandyk sunaikinti kiek įmanoma daugiau atomobilų.

Tu gali sunaikinti visus automobilius neįžengęs, o kai tai padarysi, nieks nekris ant galvos.
Du stori pamokslautojai yra nemirtingi kol nenužudai aplinkinų zombių.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Zebda
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:359
Užsiregistravo:2004 06 08 18:55
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#84 Standartinė Zebda » 2006 03 28 22:06

Aciu tau, labai pagelbejai. pripazystu tu specas ... kai pamaciau pora tavo filmuku tai pamaciau daug naujo. Netgi pats buvau pamanes kad kazka galima taip atlikti bet nemaniau kad tai realu. :wink:
Gyvenimas yra gražus ! ! !

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#85 Standartinė Artas1984 » 2006 04 02 22:50

Beje, kol pats neišbandai ko nors, tai niekada negali žinoti ar įmanoma, o kai ką man teko bandyti net 100 kartų.
Paskutinį kartą redagavo Artas1984 2006 10 18 02:08, redaguota 1 kartą(us).
Paveikslėlis

fluangel
naujokas
naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2006 04 21 08:36

#86 Standartinė fluangel » 2006 04 24 16:41

AfterBurner rašė: ir jeigu nepastebejau tu esi bene vienintelis kuriam patinka tas pk nors ji yra zaide tikrai daug zmoniu. juk jeigu niekam jis jau nebeidomu reiskias yra kitu daug geresniu zaidimu kuriais galima dometis, o ne atgivenomis
Tokiu loxu kaip tu cia nereikia. Tu pats esi sumauta atgyvena.
Susikishk savo sushikta nuomone į shikna, nes mums ji neidomi.
GODhack rašė:Artas nesuprantu ka tu cia veiki sitam forume:
O tu, sushikta unitazo galva, pasieshkok durniu namu ir pyzdink ish Painkiller temos, lope :!:
Corsee rašė:GODhack jeigu neturi nieko normalaus pasakyt tai ir nesakyk nes matosi kad tu cia sh mali ir nieko daugiau taip kad geriau patylek
Sutinku, prisirenka visokiu lopu ir govno mala.

Da jus nemokate loshti Painkiller, geriau paloshkit koki CS ir bukit lamom...
Paskutinį kartą redagavo fluangel 2006 05 01 23:35, redaguota 3 kartą(us).

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

Vidoe: Thor and Necrogiant together in Enclave

#87 Standartinė Artas1984 » 2006 04 24 16:57

Gerai pasakyta ir prašau daugiau nediskutuoti....


O dabar pristatau jums savo naujausią video apie du galingus Painkiller bosus: Necrogiant and Thor.

Aš padariau modą, kuriame šiuos bosus sukišau į vieną kambarį ir padariau iš to video su visais užturbinimais. Galiu pasakyti, kad nieko panašaus dar nebuvo padaryta, todėl net tiems, kam PK po kiek laiko tapo nuobodus, ar tiems, kam patinka žiūrėti kaip pyzdinasi dideli bosai, ar tiem, kam tiesiog patinka FPS ir kautynių video su ROCK muzika, siųlau atsisiųsti ir keletą minučių pagainioti akis į gigantiškus Painkiller monstrus.
Šį video dariau ne tam, kad parodyčiau kaip aš kaunuosi, bet ką gali padaryti bosai, noriu parodyti jų galimybes.

Paveikslėlis

Video siųskitės iš čia:
http://rapidshare.de/files/18537325/Tho ... t.zip.html

Garso takelis: Guns 'N' Roses - Right next Door to Hell.
Video: 300x400 res, fraps, virtualdub - Xvid codec compression, windows movie maker, high quality encoding.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#88 Standartinė SaZ » 2006 04 24 23:22

man jau neveikia tas downloadas.

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#89 Standartinė Artas1984 » 2006 04 25 12:05

Rapidsahre, kai apačioje pasapaudi free download, tada jei ne užimtas serveris, prašo palaukti maždaug minutę.
Jei užimtas, galima bandyti po valandos maždaug.
Kai ateina tavo laikas, tada reikia įvesti saugos kodą, tik po jo gali downloadint.

Norėjau hostinti filefronte, bet ten dabar kažkokios nesąmonės vyksta, pertvarkymai, tipo maintenance...
Daug kas skundžiasi, kad iš filefront siųstis neina, nes užstringa, o man pavyzdžiui siuntimo greitis nusileidžia tik iki kelių kilobaitų per sekundę.

Uploadtemple hostina iki 30 MB, o fileplanet yra visiškas mėšlas, nes net ir po registracijos neleidžia nieko daryti.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#90 Standartinė SaZ » 2006 04 25 13:21

tingiu as laukt ta minute ypac kai nezinau ar reiks laukt minute ar dvi ar visa valanda -.-

be to jei netingi tai screenshotams nuimk img koda nes
pas mane nors ir greit viska uzkrauna bet krauna gal puse minutes taigi
atsidarau tema, nuvaziuoju y apacia kad paziuret ka diskutuojat, tada pasibugina ir atsiteleportuoju prie vieno is screenshotu, vaziuoju vel zemyn, vel pasibugina...
knisa tiesa sakant... be to jei sumanyciau pratrinti keleta simtu postu tai sitos nesamones labai trukdytu.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių