PainKiller

Žanro tipai: Tactical, Shooter.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
fluangel
naujokas
naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2006 04 21 08:36

#91 Standartinė fluangel » 2006 04 27 19:39

Nu kai pasiziuri video matosi, kad ir koks didelis Toras bebutu, Nekromancas ji paimtu su savo ranka ir sviestu kaip zaisla...
Nekromancas yra kokiu 200 metru man atrodo.

Ar kas mate didesni bosa už nekromanca? Ne nxui.

Cha blet, kodel mano tekstas trinasi?
Paskutinį kartą redagavo fluangel 2006 05 01 23:38, redaguota 2 kartą(us).

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#92 Standartinė Kyborgas » 2006 05 01 21:13

Artai blyn kokį ten tą kodą ir kur ten reik įvesti, nes man nichiera neina parsisiūsti to tavo failo. ten tipo palauki minutę, paskui tipo paprašo įvesti triženklį kodą, kuris parašytas stambiu šriftu. Nu aš įvedu tą kodą, spaudžiu "download from tarum barum" ir gaunas byrka - niekas nieko nesiunčia blyn.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#93 Standartinė Artas1984 » 2006 05 01 23:32

Karoče, teks man pahostinti video kitame serveryje, nes ne visi gali siųstis iš rapidshare. Kai tai padarysiu, pateiksiu linką čia.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#94 Standartinė Artas1984 » 2006 05 04 20:44

Na ką, bandykite siųstis video iš filefront, jeigu neišėjo iš rapidshare, nors man atvirkščiai labiau eina rapidshare.

Filefront download link:
http://files.filefront.com/Thor_and_Nec ... einfo.html
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

Bloody Cup final video! "Osz VS fnatic/vo0"

#95 Standartinė Artas1984 » 2006 05 17 01:00

Neseniai pasibaigė Painkiller internetinis multiplayer turnyras "Bloody Cup" organizuotas Lenkijoje. Jame varžėsi 32 PK MP įvairaus meistriškumo lygio žaidėjai iš Lenkijos, Vokietijos, Olandijos ir kai kurių kitų šalių, o tarp jų, aišku, buvo ir nuolatinių Painkiller favoritų.

Finale turėjo susikauti geriausias lenkijos žaidėjas "Osz" prieš lygiavertį žaidėją iš Olandijos "n!Scoobz0r".

Bet įvyko taip, kad Scoobz0r nutarė nebelošti dėl didesnio pingo ir nuojautos, kad jis nelaimės, todėl vietoje jo lošė geriausias pasaulyje Painkiller žaidėjas "fnatic/vo0", kurį jis tiesiog pakvietė palošti vietoje jo niekam nieko nesakydamas... (lol)
Visi vėliau nustebo, kad vo0 vis dar lošia PK, nes visi manė, kad po Niu Jorko turnyro jis PK neloš.

Galima tai vadinti apgaule, nes nieks nežinojo, jog tai vo0, manė, kad tai Scoobzor, o tai išaiškėjo skandaliuku.
Bet svarbiausia, kad turnyro šeimininkas įrašė žaidimą, kad jį galėtų pažiūrėti kiekvienas net neturintis Painkiller.

Nepakartojamas FPS šou - "Osh VS Vo0", pats šviežiausias Painkiller profų mačas įrašytas kiekvienam prieinamu WINDOWS MEDIA PLAYER keliu.

Linkus įdėsiu tuojau, filefront žinau kad daug kam neveikia.
Paskutinį kartą redagavo Artas1984 2006 05 19 02:35, redaguota 1 kartą(us).
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#96 Standartinė SaZ » 2006 05 17 10:46

page not found muahah.
tai hostink hostink...

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#97 Standartinė Artas1984 » 2006 05 18 11:28

Pirmoji kova:
http://tombraider.central-game.net/sys/ ... OrVo01.avi

Šiap tai man tas žemėlapis, kuriame jie lošė mažiausiai praeina :lol:
Ekrane matysis Scoobzor vaizdas, bet tai ne Scoobzor, tai vo0.
Paskutinį kartą redagavo Artas1984 2006 05 19 02:35, redaguota 1 kartą(us).
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#98 Standartinė SaZ » 2006 05 18 16:02

nusivyliau siek tiek tiesa sakant.
daznai atrode kad zaidejas nezino tokio dalyko kaip strafe.
mapas be to tragiskas, atrodo kad uz kiekvieno kampo kibineja, normaliai net su strafe jumpingu/bunny hopingu neysibegeja, ka jau kalbet apie pickupus kurie sugrusti y dezes formos kambarius kuriame dar labiau pasimato levas zaidejo movementas.
jeigu jau toks geras zaidejas tai turetu uzsimerkes atbulon ysijumpint y visus tuos sh ar dar kaip panasiai...

nu kzn... painkiller nezaidziu... bet likau tikrai nuviltas.

ai dar nustebino tai kad nepaisant konfigo nulevinancio grafika (optional choice cia aisku) kampe pastoviai dege 30 fps... wtf? tipo spicialiai uzsideda /cg_maxfps ar kokia ten komanda kad tipo butu pastovus fps? ar as cia kazko nesuprantu?

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#99 Standartinė Artas1984 » 2006 05 18 16:13

Liudnoji Avele rašė:nusivyliau siek tiek tiesa sakant.
daznai atrode kad zaidejas nezino tokio dalyko kaip strafe.
Painkiller nėra jokio strafe :lol: :lol:
Tu ieškojai kas neegzistuoja...
Tačiau nemanyk, kad dėl to PK lėtas, už jį greitesnis gali būti tik Q2, kai labai galingai įsistreifini, o jei lyginant normalius greičius, PK už Q3 greitesnis, ką jau kalbėt apie lamišką Q4.
Liudnoji Avele rašė: mapas be to tragiskas
Nu jo, jis mano nemėgstamiausias...
Nekenčiu jo.
Liudnoji Avele rašė: atrodo kad uz kiekvieno kampo kibineja, normaliai net su strafe jumpingu/bunny hopingu neysibegeja

kampe pastoviai dege 30 fps... wtf? tipo spicialiai uzsideda /cg_maxfps ar kokia ten komanda kad tipo butu pastovus fps? ar as cia kazko nesuprantu?
Tu nemoki matyti, tiesa, žaidimas nebuvo itin greitas, nes tai priklauso nuo žemėlapio, bet taip sulėtintas jis atrodė todėl, kad įrašo metu tik 30 FPS max galima buvo pasiekti, todėl suprantama, kad žiūrvui atrodys, jog jie lėtai laksto.

Tai ir man nebuvo mėgstamiausias video, bet labai retai išvis pasitaiko įrašų ne su demo funkcija.

O tie, kurie su demo funkcija įrašyti, atrodytų tikrai labai greiti, ypač ant tam tikrų žemėlapių.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#100 Standartinė SaZ » 2006 05 18 17:00

ner strafe?
muahahha cia tai prajuokinai.
kiba visi su 'turn left' 'turn right' butonais losia? :lol:
as kalbejau apie paty paprasciausia pickupu paemima kuris atrode kaip kokio boto ant q3.

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#101 Standartinė Artas1984 » 2006 05 19 00:04

Liudnoji Avele rašė:ner strafe?
muahahha cia tai prajuokinai.
kiba visi su 'turn left' 'turn right' butonais losia? :lol:
as kalbejau apie paty paprasciausia pickupu paemima kuris atrode kaip kokio boto ant q3.
Žmogau, tu nichuja nesupranti, teks paaiškinti, kad strafe turi dvi reikšmes:

Originali reikšmė, yra strafe mygtuko laikymas ir tada tau neleidžia daryti jokių posūkų, gali šuoliuoti tik tiesiai.

Kita, populiarioji, bet iškreipta reikšmė yra - esant WASD cfg, įsibėgėjimas, laikant WA ir WD mygtukus atitinkamais intervalais, o tai reiškia, kad tokio strafe nebuvimas yra tiesiog šokinėjimas priekin su W mygtuku.

Taigi, populiariąja quake'o kalba strafe yra įsibėgėjimas padedant A ir D mygtukams išlaikant pagrindinį W, tai yra quake greičio esmė.

Painkiller tokio strafe nėra, jame įsibėgėjama tik su W mygtuku :!:

Ar aišku kame skirtumas?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#102 Standartinė Artas1984 » 2006 05 19 02:36

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#103 Standartinė SaZ » 2006 05 19 07:34

Artas1984 rašė:
Liudnoji Avele rašė:ner strafe?
muahahha cia tai prajuokinai.
kiba visi su 'turn left' 'turn right' butonais losia? :lol:
as kalbejau apie paty paprasciausia pickupu paemima kuris atrode kaip kokio boto ant q3.
Žmogau, tu nichuja nesupranti, teks paaiškinti, kad strafe turi dvi reikšmes:

Originali reikšmė, yra strafe mygtuko laikymas ir tada tau neleidžia daryti jokių posūkų, gali šuoliuoti tik tiesiai.

Kita, populiarioji, bet iškreipta reikšmė yra - esant WASD cfg, įsibėgėjimas, laikant WA ir WD mygtukus atitinkamais intervalais, o tai reiškia, kad tokio strafe nebuvimas yra tiesiog šokinėjimas priekin su W mygtuku.

Taigi, populiariąja quake'o kalba strafe yra įsibėgėjimas padedant A ir D mygtukams išlaikant pagrindinį W, tai yra quake greičio esmė.

Painkiller tokio strafe nėra, jame įsibėgėjama tik su W mygtuku :!:

Ar aišku kame skirtumas?
strafe jumping ir strafe yra skirtingi dalykai.
strafinti yra vaikscioti grynai y shonus (sidestepingas) o ne apgailetinai spausti turn left turn right klavisus kaip tas nelaimelis is video.
Originali reikšmė, yra strafe mygtuko laikymas ir tada tau neleidžia daryti jokių posūkų, gali šuoliuoti tik tiesiai.
orginali reiksme ? wtf? kur radai taip parasyta? posukius gali daryt kiek nori nes yra toks dalykas kaip mouse :) jeigu uzsijumpini tiek kad nesuvaldai saves tai jau cia tavo problemos.
Kita, populiarioji, bet iškreipta reikšmė yra - esant WASD cfg, įsibėgėjimas, laikant WA ir WD mygtukus atitinkamais intervalais, o tai reiškia, kad tokio strafe nebuvimas yra tiesiog šokinėjimas priekin su W mygtuku.
errrm per quake tai ne tik intervalai bet ir peles movementas y atitinkamas puses. taigi sokineji lyg mini lankais.

be to jeigu tu strafinime ar strafe-jumpinge matai tik ysibegejima tai pradedu abejoti tavo kaip patyrusio fps zaidejo reputacija (kuria tiesa sakant buvau susidares).

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#104 Standartinė Artas1984 » 2006 05 19 13:29

Liudnoji Avele rašė: strafe jumping ir strafe yra skirtingi dalykai.
strafinti yra vaikscioti grynai y shonus (sidestepingas) o ne apgailetinai spausti turn left turn right klavisus kaip tas nelaimelis is video.
Blet, kicke tu daraisi durnas, tas tavo žodžiais nelaimėlis yra vienas iš geriausių quakerių pasaulyje, o žaidime jis nevaikščiojo turn left ir turn right, jeigu nesugebi to suprasti, geriau nepostink.
blet tau atrodo, akd jis vaikščiojo turn keft ir right? tada tu turbūt žlibas.
Prieš tai reikia pabandyti pačiam internete palošt Painkiller ir tada nebus tokių tavo durnų postų.


Dabar dėl originalios reikšmės: yra tokia fukcija strafe, kai tą funkciją priskiri kuriam nors mygtukui ir tada tą mygtuką spausdamas bandai bėgti, tai bėgti gali tik tiesiai, jokia pelė ar A ir D mygtukai neįtakoja.
Liudnoji Avele rašė:
errrm per quake tai ne tik intervalai bet ir peles movementas y atitinkamas puses. taigi sokineji lyg mini lankais.
be to jeigu tu strafinime ar strafe-jumpinge matai tik ysibegejima tai pradedu abejoti tavo kaip patyrusio fps zaidejo reputacija (kuria tiesa sakant buvau susidares).
Na taip taip, bet ir pelės movementas kaip sakai, čia tu teisus ir aišku, ne tik įsibėgėjimas, bet ir "lankų" darymas. Ir dar tu teisus, kad aš neesu kažkoks patyręs fps vilkas, nes quake2 tai nelošiu gerai, kaip galima būtų su visais strafe..

Bet aš kalbėjau, kad Painkiller nėra jokio strafe, o tu kaip nelošęs internete bandei ginčytis ir pradėjai šnekėti nesąmones, kad vo0 nemoka lošti, tokie žodžiai tavo pačio reputacijos nekelia.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

#105 Standartinė Trolis gumis » 2006 05 19 14:34

ok paskaiciau paskaiciau, ir issivyste man vienas klausimas apie ta STRAFE.
supranta kas kaip nori, tas man yra visiskai vienodai, bet tada kokiu galu geimo controlu nustatymuose buna "STRAFE left - A" ir "STRAFE right - D"

mano neisprususia nuomone, strafe yra ne aks kitas, kaip sidestepas, kai judi i sona nekeisdamas ziurejimo krypties.
bet cia tik mano neisprususi nuomone, ir as ja pasilaikau sau.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių