Doom 3

Žanro tipai: Tactical, Shooter.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#151 Standartinė Kyborgas » 2006 02 06 17:35

Vsio atidarė ir man tas dureles, tik vat iš kart ant piktų vyrukų užsiroviau ir išnaudojau galingesnių ginklų amuniciją, dabar tenka vien su pistūle varyt.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#152 Standartinė Kyborgas » 2006 02 07 00:08

Blyn ir vel pastrigau, ten trumpiau sakant kur ateini i tokia patalpa kur yra tau paliktas kompaktinis diskas. Toliau yra dvi durys, vienos is desines yr uzsekjurintos, o i kitas is kaires gali ieit. Ten toje patalpoje is kaires irgi yra kompu ir su vienu ten kaska gali padaryt. Beja pirmoje patalpoje irgi gali su kompais kaska daryt, tik vat b4da, kad nezinau ka padaryt, kad tas uzsekjurintas duris is desines atidarytu.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#153 Standartinė Artas1984 » 2006 04 03 00:05

OOO, kaip aš galėjau čia nepostinti?
Įdomu man, kad iš pradžių visi tipo ~ oi oi oi, koks doom3 geras ir lia lia lia, o paskui visi pradėjo varyti... Tai bent...
Kyborge, tu kažkaip labai vėlai žaisti pradėjai :lol:

Aš atsimenu pradėjau 2004 vasarą, bet dar nerimtai.
Oi atsimenu, man tuo metu doom3 buvo įdomesnis net už painkiller.
2004 rudenį tai vis kai pareidavau iš fakulteto, iškarto nieko nedaręs jungdavau kompą ir kaip psichas "doooooooooooom" - raaaaaaaaaaaaaa...
Jo, buvo toks azartas lošt, man jis visiškai nebuvo nuobodus, jo tamsumas yra jo privalumas, nors aišku, grafika per daug blizganti.

Aš kaip ir kiekviename žaidime stengiausi doom3 lošti kuo ilgiau, man ypač patinkdavo rinkti duomenis ir klausytis visokių PDA.
Šiaip kulkų per daug žaidime prikišta...
Perėjau doom3 2 kartus: ant marine ir ant veteran, bet deja aš niekaip nenukaudavau 19 kambario boso guardian, todėl teko noclipint ir pilti jam į nugarą iš viršaus, daugiau nečytinau...

Kartais ant bejerio "noklipinau", bet ne tam, kad progresuoti ateityje.
Doom3 yra geras geimas, nieko nepridursi.

neužmirškite apsilankyti jo internetiniuose saituose, o štai čia apie jo gerai padirbėta kaip ir prie kiekvieno geimo:
http://doom3.gameamp.com/

Kalbant apie labiausiai patikusius momentus, tai man būtų tie, kur išeina atsitinktinai sukiršinti monstrus, ar kam yra tekę?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#154 Standartinė Kyborgas » 2006 04 08 01:43

Na šiaip jau aš irgi perėjau Doom3 :D . Bet turiu prisipažinti, kad sekėsi žaisti sunkiai, na bent jau nuo pradžių. Paskui po antrojo boso nužudymo ėjosi geriau ir baimė kaškaip nebeužvaldydavo.
Visiškai tau pritariu dėl žaidimo įdomumo ir nenuobodumo. Daugelis varo, kad tipo nėra istorijos siužeto ir tt. Viskas yra, tik reikia domėtis ir daug ką sužinosi. Tik nesupratau, ką norėjai pasakyti "grafika per daug blisganti"
Na aš tai irgi visus naujai gautus PDA perskaitydavau, kadangi ten kartais būdavo naudingos informacijos. O amunicijos tai ko gero tik vėliau yra daug, o pirmuosiuose lygiuose man jos net bišk trūko. Nors ir tai ne tiesa. Pragare amunicijos irgi buvo ne marios, palyginus su kokiais priešais teko kautis.
Na o Guardianą tai aš nudėjau be cheatu, bet tai buvo padaryti laaaaaaabai sunku. Atvirai pasakius jis man buvo pats sunkiausias bosas, Kyberdemoną aš lengviau nugalabijau.
Beja kaip tu ten sukiršindavai tuos monstrus, jie ką tarpusavyje kaudavosi? Man tai neteko tokių bajerių pamatyt, visam žaidime jie visi mane puldavo draugiškai :D
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

#155 Standartinė SpammerWebb » 2006 04 08 03:45

Bl Ne Taip Supratau, Sita Vieta As Perejes, As Buvau Uzstriges Toliau, Stovi Tipo Kazkox Irgi Lazerinis Itaisas Ir Man Reikia Patekt I Kita Puse O Ten Tokia Praraja Ir Jos Nepersoksi, Aklaviete trumpiau sakant :roll:
Good Spammer - Banned Spammer

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#156 Standartinė Artas1984 » 2006 04 09 22:32

Na kyborge, blizgantis - tai aišku ne koks HoMM4 (LOL), bet ta prasme, kad visa grafikos ir šešėlių esmė sutelkta taip, kad visos tekstūros atrodo panašios, bet vis tiek įspūdingai.
Turiu omenyje įspūdinga tik bendra grafika, bet tiek rankos tiek kokio metalinio daikto tekstūros yra per daug yra panašios, dėl to manau, kad Half-Life2, kurio aš nekenčiu, grafika labiau universali, o tai reiškia, kad ir painkiller geresnė, tik ne kokio Far Cry...

Kiršinti monstrus: tiesiog jei vienas į tave ką metą, tu pasitrauki taip, kad pataikytų ne į tave, o į kitą demoną.
Bet žinok, kad doom3 turi 4 monstrų klasės lygius, pagal kuriuos silpnesni monstrai pagal savo klasės lygį niekada nepuls stipresnių.
C-Webb rašė:Bl Ne Taip Supratau, Sita Vieta As Perejes, As Buvau Uzstriges Toliau, Stovi Tipo Kazkox Irgi Lazerinis Itaisas Ir Man Reikia Patekt I Kita Puse O Ten Tokia Praraja Ir Jos Nepersoksi, Aklaviete trumpiau sakant :roll:
Geriau padaryki screenshot! Aš tai jau seniai lošiau.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

#157 Standartinė SpammerWebb » 2006 04 09 23:35

Kad As Jau Nezaidziu Seniai, Uzstrigau Ir Po Keliu Dienu Teko Pc Formatuot Del Viruso Ir Viskas Issitryne O Is Naujo Zaist...
Good Spammer - Banned Spammer

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#158 Standartinė Kyborgas » 2006 04 10 19:18

Artas1984 rašė:Turiu omenyje įspūdinga tik bendra grafika, bet tiek rankos tiek kokio metalinio daikto tekstūros yra per daug yra panašios, dėl to manau, kad Half-Life2, kurio aš nekenčiu, grafika labiau universali, o tai reiškia, kad ir painkiller geresnė, tik ne kokio Far Cry...:
Na dėl tekstūrų panašumo sutinku, bet man jo grafika vis tiek gera, nes turiu prisipažinti, kad nesu aš jau taip daug naujų geimų lošęs su panašaus lygio grafika. Na HL2 aš nežaidęs, todėl negaliu tvirtinti, kad jo grafika tikrai geresnė. Šiaip iš screenų galėčiau pasakyt, kad nelabai ji ir skiriasi nuo doom3. Beja kodėl sakai, kad Far Cry grafika ne geresnė, dauguma ją giria susiriesdami :D
Artas1984 rašė:Kiršinti monstrus: tiesiog jei vienas į tave ką metą, tu pasitrauki taip, kad pataikytų ne į tave, o į kitą demoną.
Bet žinok, kad doom3 turi 4 monstrų klasės lygius, pagal kuriuos silpnesni monstrai pagal savo klasės lygį niekada nepuls stipresnių.
O blyn čia tai geras. Tipo koks impas paleidžia savo ugnies kamuolį į tave ir pataiko kitam impui. Tai jie tipo paskui pradeda tarpusavyje kapotis :lol: Arba kur kas geriau, kad Hellkhightui kas nors pataikytų. Nu bet man asmeniškai neteko tokių bajerių pamatyti.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#159 Standartinė Artas1984 » 2006 04 10 20:22

Dėl grafikų: ir aš nelošiau to sušikto Half-Life2 ar Far Cry.
Nesakau, kad Far Cry bloga grafika, bet kitų minėtų žaidimų geresnė.

Kai lošiau DOOM3 papildymą, pragare buvo tokia labai sunki vieta, kai tave iš visų pusių pradeda pulti galingi monstrai: hellknights ir mancubus, o dar papildomai impsų lenda. Ta vieta visa tokia žalia, pina tokių kolonų ten ir vartai atsidaro viens po kito. Va ten tai mėsmalės kartais būdavo.
Hellknights visuomet dubasindavo impsus, nes tie netyčia pataikydavo į Hellknights. I mpsai nieko nedarydavo.

Gaila neturiu doom3, padaryčiau tokių video.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#160 Standartinė Kyborgas » 2006 04 10 23:23

Blyn reiks ir man iš kur nors paraut Doom3 papildymą, nes kaškaip nuobodu tą patį žaisti kelis kartus. Che sakai Impsai nieko nedarydavo, tipo prasikaltau "tatai" tai daba tegu mane baudžia :lol:
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#161 Standartinė Artas1984 » 2006 04 10 23:54

GODhack rašė:Cia jau IDsoft firminis zenklas, kas zaidzia anejokia naujiena: mobai pasirauna ant vieni kitu splashdamage ir pradeda tarpusavy kapotis. O tie kurie pradejo nebeatsisaudo.
Tiesą sakant netaip, doom3 yra 4 klasių monstrai, išskyrus bosus:
aukščiausiai klasei priklauso Hellknight, Mancubus, Archvile - jų niekas nepuola, tik jie gali kitus pwnint.

Antra klasė - tokie kaip cacodemon, pinkydemon.

Trečiai klasei priklauso dauguma - imps, maggots, cherubs, zombie commandos...

Žemiausia yra lėčiausi zombiai.

Maždaug taip.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#162 Standartinė Kyborgas » 2006 04 24 13:05

Vienas klausimėlis - ar galima žaisti doom3 ant Geforse MX 4000 128 Mb?
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

#163 Standartinė Trolis gumis » 2006 04 24 13:08

turetu buti galima.
zinau, kad ant geforce 4 mx 440 64Mb lose pazistamas.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#164 Standartinė SaZ » 2006 04 24 15:22

Trolis gumis rašė:turetu buti galima.
zinau, kad ant geforce 4 mx 440 64Mb lose pazistamas.
mano draugas irgi zaide ant tokio pat modelio.
pats maciau savom akim :)
aisku grafika blankoka ir tt, bet visgi zaidzia ;)

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#165 Standartinė Artas1984 » 2006 04 24 22:24

Matau ledai pajudėjo.
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)