Bokseris

Šunų augintojams ir mylėtojams
Skelbti atsakymą
Administratorius
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1481
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Bokseris

Standartinė Administratorius » 2004 03 17 16:05

Bokserių protėviai buvo dvi vokiškos mastifų tipo šunų veislės, bulenbeiseriai ir barenbeiseriai. Jie vėliau buvo sukryžminti su galingais dabartinių mastifų ir buldogų protėviais. Anksčiau šie šunys garsėjo kaip nepakartojami medžiotojai, puikūs kovotojai bulių ar tarpusavio kovose ir stiprūs vežimėlių traukėjai. Truputį vėliau bokserių protėviai tapo bandšuniais. Jie taip pat buvo populiarūs cirko ir teatro šunys, kadangi labai greitai ir lengvai išmokdavo įvairių triukų. Veisimui nebuvo skiriama dėmesio tol, kol nebuvo užvesta pirmoji bokserių kilmės knyga 1904 metais, padėjusi stabilizuoti veislės standartą. Nežiūrint šuns vokiškos kilmės, “bokseris” yra angliškas pavadinimas, kuris tiksliai apibūdina smarkų šuns kovojimo stilių. Nors pirmieji bokseriai buvo gan žiaurūs ir nuožmūs, šiandien šios veislės šunys yra švelnūs, meilūs šeimos draugai.

Vartotojo avataras
mergicka
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:468
Užsiregistravo:2004 02 29 18:28
Miestas:Klaipeda

Kinologija

Standartinė mergicka » 2004 03 17 17:57

O puiki tema!!! :P Turiu suni bokserio ir staforsyro misruna. Labai grazus. Kunas gryno bokserio, o snukis toks smailesnis ir lupos netokios nutysusios todel nesiseilioja. Labai grazus daugelis del mano beuodegio alpsta ir pavydi tokio. Labai lnksmas, isdykes, uzsispyres.. Jam metai ir jau greit 9men. O sunybiu pridirbes yra! Tapkiu poru jau nz kiek motinos suede. Visad megsta ka nors nuo stalo nukniaukti, o po to ir atimt -nelengva. Geliu stova su visomi 5gelemis nuverte. Zemes issibarste po kilima, sofa. Jam tik siusti galvoj. Nu toks mielas ir isdykes. :D Labai myli zmones. Maziem vaikam nieko nedaro. Buvo atvaziave pas mane sunenas jam metai su kazkie. Jau vaiksto. Ir jis ka tampe mano suni uz jusu, sparde, muse, su kamuoliu mete. Ir maniskis nieko leidziasi, net nesupyko. Vaikas is rankos maitino - paimdavo mano suo net negribztelejes, atsargiai. Koks saunuolis, ane?!! :lol: Joks kitas suo nemoka kviesti zaisti kito suns kaip mano. Reiketu pamatyti, kaip jis sokineja, praso su letena mosikuoja. Dar ismokiau daryti salto. Jis atsiseda ir po komandos pasoka ir apsisuka ore aplinkui. Labai graziai atrodo. :wink: Oi apie savo suni ir jo isdaigas galeciau pasakot ir pasakot, bet jums tikriausiai jau ikyrejo...

Skelbti atsakymą

Grįžti į