[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Ką rinktis: katiną ar katę?
Puslapis 12

Ką rinktis: katiną ar katę?

Parašytas: 2004 03 17 13:49
Administratorius
Jei tai bus pirmasis jūsų katinėlis, patarčiau rinktis patinuką. Jie sukelia mažiau rūpesčių, bet negaliu sakyti, kad išvis nesukelia. Po “kovų” grįžta apibraižyti, apkramtytomis ausimis. Kartais negrįžta kelias naktis iš eilės. Paprasčiausia galima išeitis – kastravimas.

Katė pavasarį veržiasi lauk, nepakenčiamai “dainuoja”, o atsivedusi kačiukų sukelia naujų rūpesčių. Katę geriau sterilizuoti, nes įvairių vaistų ilgalaikis vartojimas gali sukelti daug rūpesčių ir net galiausiai atsieiti daug brangiau nei sterilizacija.

Sakoma, kad katės meilesnės už katinus.

ka rinktis

Parašytas: 2004 03 30 21:21
inezza
kates daug protungesnes,kniaukima galima sutvarkyt, yra tam vet.gidyklos, katinai kvaili :twisted: :twisted: :lol: :lol: :!:

Parašytas: 2004 03 31 09:20
Sioma
Nu man tai kates katiniai iseina kai jiems buna morcius o kates prie namu labaiu.

kates

Parašytas: 2004 03 31 12:26
inezza
ir vel sutinku su tavo nuomone

Parašytas: 2004 04 01 10:07
Sioma
Beto katiniai apsidraske buna o kates ne bet ir kates turi trukumu prisiveda vaiku ir tada ir gi buna problemu.

kates

Parašytas: 2004 04 01 16:22
inezza
taip, problemu tokiu atveju daug, okur deda paskui tuos kaciukus :evil: :evil: :evil:

Parašytas: 2004 04 02 09:26
Sioma
pagirdyt vandeniuku. Ir viskas.

Parašytas: 2004 04 02 11:50
mergicka
Kazin ar daug kas isdristu taip padaryt? :cry:

Parašytas: 2004 04 02 12:09
Sioma
nu man kaip gaila bet as galiu o ka gi cia daryti.

kates

Parašytas: 2004 04 02 21:28
inezza
niekada negaleciau taip padaryti,niekada!!! gyvi, mazi , siaubas!!! :( :( :(

Parašytas: 2004 04 05 08:30
Sioma
Bet jei nieko nemato. Kol neatsimerkia galima. :cry:

kates

Parašytas: 2004 04 09 21:01
inezza
nemato, bet jaucia,gal pats taip darei :?: :evil: :evil: :evil:

Parašytas: 2004 04 13 11:38
Sioma
Nors kaip gaila bet teko.... :cry: nebuvo kam daugiau.

Parašytas: 2004 04 13 17:39
mergicka
Eik tu sau :shock: zinai pakraupau :cry:

kates

Parašytas: 2004 04 13 21:26
inezza
ar negalejai kam nors atiduoti, ar turguje parduoti, bet as nelabai tikiu, kad atemei givybe kaciukams.