Puslapis 1 iš 2
Katė ir gėlės
Parašytas: 2004 03 26 15:23
inezza
Parašytas: 2004 03 26 19:33
mergicka
Jeigu ji juos valgo, tai vadinasi jai reikia kazkuokiu vitaminu. Kad drasko ir naikina gal del to kad nepatinka arba susirado nauja zaidymo buna

na nz...

Parašytas: 2004 03 26 20:53
inezza
O gal duotum patarima kaip ishsaugoti augalus ir kaip ja atpratinti nuo tokiu zaidimu?
Ji supranta, kad negerai elgiasi jei uzklumpi ja puolant geles net nereikia nieko sakyti ji ishkarto bega kaip akis ishdegusi ir slepiasi.

Parašytas: 2004 03 28 17:35
mergicka
Na tiesiog laikyk tas geles auksciau, uzdaryk kambario duris neileisk. Kate ne suo ji pati sau seimininke, neisauklesi.
Parašytas: 2004 03 29 13:12
Sioma
galima isaukleti tik reikai priziureti, gal ji taip kersija nes jai jus pamato bega.
kates ir geles
Parašytas: 2004 03 29 16:49
inezza
bet uz ka gi kersija, mes ja labai mylime ir lepiname

Parašytas: 2004 03 29 19:09
mergicka
Islepus yra

ai kas ten supras tuos gyvunus

kate ir geles
Parašytas: 2004 03 30 21:14
inezza
siaip tai jai reikia zolwes, ateis pavasarys, viskas zydes, skraidis pauksciai, drugeliai ir svarbiausiai muses, nores labai laukan ir musu sirdis atsileis ir noresim isleisti ja gamton, bet labai nesinori tureti namuose valkataujancios kates, bus kailije visokiausiu parazitu, miega tai ji lovoje, kartu su vienu ar kitu seimos nariu, ka daryti

Parašytas: 2004 03 31 09:32
Sioma
Antkakati uzdek nuo gyvunu jis 10 litu kazkur kainuoja.
kates
Parašytas: 2004 03 31 12:22
inezza
nusipirkau,bet jis trumpas reikia prailginti,be to jei viena karta isvesi laukan, tai jos mintys tik ir suksis apie lauka , buvo taip, prie duru dainuoja ir dainuoja ant rankenoas soksta megina durys atidaryti, dienos metu tai nieko baisaus, orytais tai atsiprasau...
Parašytas: 2004 04 01 10:18
Sioma
bernu matyt uzsimane.
kates
Parašytas: 2004 04 01 16:14
inezza
ne, bernu tai nereikia,nori pamatyti gal pavasari

Parašytas: 2004 04 01 20:18
mergicka
Tai vadinam laisves troskimu...
kates
Parašytas: 2004 04 01 20:45
inezza
Parašytas: 2004 04 02 09:24
Sioma
Gaila tikrai gaila jie vienu zodziu protingi bet tuo paciu ir durni. O ka tu ziniai gal tikrai nori.