Still Life

Žanro tipai: I-Fiction
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23
Still Life

#1 Standartinė Trolis gumis » 2005 06 07 23:56

adventure zanro, detektyvinis grajus, is screenu toks atrodo biski su siaubo elementais.yra ftp, 2cd, jau siunciu...
paskui dar parasysiu.

Vartotojo avataras
Xguy
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:253
Užsiregistravo:2004 12 12 17:14
Miestas:VILNIUS

#2 Standartinė Xguy » 2005 06 08 09:24

jau turiu dar nebandziau cia panasiai kaip syberia 2

NIGHTMARE
Pranešimai:1
Užsiregistravo:2005 10 03 23:30

#3 Standartinė NIGHTMARE » 2005 10 03 23:34

JOW ZMONES :) zaidziu si graju.....tik nesuprantu kaip sudeti simbolius.tne toj wietoj kur yra seiwas .gaunu koda bet ten skaiciai,o seiwo korteles yra kazkokie heroglifai.ka daryti ?? padekit :) !!!!!!!!!! :twisted: :P

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#4 Standartinė SaZ » 2006 07 15 18:26

questinis detektyvinis mistinis zaidimas. patare jy man tako hubu vartotojas vienas... galvojau kad geras zaidimas , bet deja.

paspaudes new game nesupratau kas vyksta, vietoj normalaus ramaus izanginio filmuko pamaciau kazkoky trailer is action horror zaidimo.
po sio nesusipratimo iskart be jokiu paaiskinimu atsiradau zaidime.

mano pagrindinei levo ygarsinimo veikejai reikejo pakalbeti su kazkokiu negru policininku taip pat levai ygarsintu. pakalbejes dar su pora zmoniu supratau idomu dalyka - pagrindine veikeja leviau ygarsinta nei npc. nors idomesnis dalykas buvo tas kai pasake nueiti y kambary ir paimt is lagamino yrankius...

nu sorry bet praejau pro ta lagamina gal 5 kart - ta vieta kur tas lagaminas stovi net nepanasi y lagamina - isvada: siame zaidime mokomes ne tik logiskai panaudoti daiktus, bet ir juos atpazinti kaip darzelinukams kad reikia.
tada susiduriau su kita problema - nesupratau kaip tuos daiktus panaudoti (tutorialo pedsaku siam zaidime nepastebeta). pasirodo kad vietoj yprasto quest tipo zaidimams islendancio inventoriaus turime kazkoky kaip escape menu kuriame jeigu noriu panaudoti daikta turiu:
1. issiaiskinti kuriuo klavisu reikia pazymeti daikta.
2. pazymiu daikta.
3. virsuje pastebiu tris knopkes su ikonom - ikonos nieko nesako - reikia paciam issiaiskint ka kiekviena daro.
4. galu gale rades ikona su kumsciu (wtf) ja paspaudziu ir tipo galiu naudot daikta... aisku tik tuo atveju jei esu reikiamoj vietoj.

visgi surankiojes daiktus ir nuejes pas viena npc pamaciau quest tipo zaidimuose matoma short cinematic... keista bet po jo dingo visos texturos, viskas pasidare balta - ne tik zaidime bet ir meniu. sutaisiau panaudojes minimize+maximize.

rankiojant daiktus bei bendraujant su zmonemis pastoviai isgirsdavau kazkokiu nerealiai nevykusiu juokeliu. syptelejau tik tada kai pagalvojau jog tokie juokeliai prajuokintu nebent koky zole apsiputusy zmogu.

anywayz ka sitame zaidime as gaunu:

1. puikia mokomaja priemone darzelinukams aka surask daikta tarp kitu daiktu kurie atrodo visiskai vienodai.
2. apsiputusiu zmoniu juokintoja.
3. micro gerinanty inventoriu.
4. dingstant texturom galima pasigrozeti baltais drambliais.

gal ir nieko gero apie zaidima neparasiau, bet tik todel kad zaidimas man pasirode totaliai tragiskas, visiskai neuzkabinantis, nekokybiskas ir tt.

aisku galima pagalvot kad man visai nepatinka quest zaidimai... galbut... bet man patiko mystery of the druids ;)

Vartotojo avataras
Axel
Pranešimai:1
Užsiregistravo:2006 07 31 15:24

Re: Still Life

#5 Standartinė Axel » 2006 07 31 16:12

Trolis gumis rašė:adventure zanro, detektyvinis grajus, is screenu toks atrodo biski su siaubo elementais.yra ftp, 2cd, jau siunciu...
paskui dar parasysiu.

Siaip zaidziau si zaidima ir galiu pasakyti kad labai man patiko!!! Visa perejau, bet tikrai sunkus zaidimas, bet ziauriai idomus ir turi gera siuzeta. Nors aisku cia tik mano nuomone. Gero zaidimo :D !!!

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)