Puslapis 1 iš 1
Matrix
Parašytas: 2004 07 20 17:30
Nightcom
kaip patiko ar ne kuri dalis labjausei
Parašytas: 2004 08 08 14:07
Justuxe
Parašytas: 2004 08 08 14:34
Nightcom
NZn man tai pati pirmutine labjausei kitos tai nzn nevisai man .
Parašytas: 2004 08 08 14:34
SaZ
man geriausia pati pirma

yra ir siuzetas normalus, veikejai kalba normaliai be jokiu nesamone (revoliucijose tipo bande padaryt daugiau kalbejimo o ne veiksmo bet sh gavos)
pagrindinis veikejas Neo ner dar toks dievas o tai man labiau patiko

be to visi tie efektai labiau revoliucingi negu kitu daliu. kitose dalyse tiesiog eina ta linkme...
Parašytas: 2004 08 08 14:38
Nightcom
Ko ko bet nesupratau as pabaigos ,! ka ten norejo pasakyt tas su baltu kostiumu lietuvis tai burejai .

Parašytas: 2004 09 15 11:34
egliukas
manau, kad geriausia tai pirma dalis, o visos kitos nelabai isipaiso i ta bendra vaizda

jos buvo gal nevisai reikalingos

Parašytas: 2005 02 14 20:03
Darkas
Nightcom rašė:Ko ko bet nesupratau as pabaigos ,! ka ten norejo pasakyt tas su baltu kostiumu lietuvis tai burejai .

Ji paklause ( bureja ( tawo ziniai ji ORAKULE)): - ar zmones ramiai gales iseit is matricos ar tu jiems leisi ?
Senislietuvis( arkitektas ) - kas nores tas iseis
Orakule - prizadi ?
Arkitektas - kas as tau kad meluociau ? Zmogus ?
Ko cia nesuprast ?