[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Matrix
Puslapis 11

Matrix

Parašytas: 2004 07 20 17:30
Nightcom
kaip patiko ar ne kuri dalis labjausei

Parašytas: 2004 08 08 14:07
Justuxe
Visos dalys puikios, bet geriausia :) (Revoliucijos) :D :) :lol: :o

Parašytas: 2004 08 08 14:34
Nightcom
NZn man tai pati pirmutine labjausei kitos tai nzn nevisai man .

Parašytas: 2004 08 08 14:34
SaZ
man geriausia pati pirma :)
yra ir siuzetas normalus, veikejai kalba normaliai be jokiu nesamone (revoliucijose tipo bande padaryt daugiau kalbejimo o ne veiksmo bet sh gavos)
pagrindinis veikejas Neo ner dar toks dievas o tai man labiau patiko :)
be to visi tie efektai labiau revoliucingi negu kitu daliu. kitose dalyse tiesiog eina ta linkme...

Parašytas: 2004 08 08 14:38
Nightcom
Ko ko bet nesupratau as pabaigos ,! ka ten norejo pasakyt tas su baltu kostiumu lietuvis tai burejai . :lol:

Parašytas: 2004 09 15 11:34
egliukas
manau, kad geriausia tai pirma dalis, o visos kitos nelabai isipaiso i ta bendra vaizda :) jos buvo gal nevisai reikalingos :)

Parašytas: 2005 02 14 20:03
Darkas
Nightcom rašė:Ko ko bet nesupratau as pabaigos ,! ka ten norejo pasakyt tas su baltu kostiumu lietuvis tai burejai . :lol:
Ji paklause ( bureja ( tawo ziniai ji ORAKULE)): - ar zmones ramiai gales iseit is matricos ar tu jiems leisi ?

Senislietuvis( arkitektas ) - kas nores tas iseis

Orakule - prizadi ?

Arkitektas - kas as tau kad meluociau ? Zmogus ?

Ko cia nesuprast ?