Puslapis 1 iš 1
Karalius Arturas ir jo nuotykei
Parašytas: 2004 08 12 11:41
Nightcom
Ar kas nors mate , man atrodo kad visai neblogas filmas

Parašytas: 2004 09 15 11:33
egliukas
neblogas

tikrai viskas labai idomei pavaizduota, bet as noreciau, kad butu truputi sviesesnis filmas, labai jau daug niuriu spalvu

Parašytas: 2004 09 15 17:18
Nightcom
na geriau man negu ,,, ziedu valdovas, jk

Parašytas: 2004 09 16 09:10
egliukas
nemaciau ziedu valdovo todel negaliu lyginti

Parašytas: 2004 09 16 11:51
+Ameno+
man nepatiko kazkoks letas ziauriai labai daug keliauja ir tolko is to jokio mazai veiksmo