Puslapis 1 iš 2
"2fast 2furious"
Parašytas: 2004 08 31 12:48
Worbekt
kam sis filmas patiko? pateikite savo nuomone
Parašytas: 2004 08 31 13:15
Nightcom
Na, filmas man labai patiko geresnis uz 1 , bet pabaiga tai patylesiu.

Parašytas: 2004 08 31 13:35
Worbekt
sakyk man kitu nuomone svarbi .man sis filmas ziauriai patiko grazios masinos neonines lemputes

Parašytas: 2004 08 31 13:43
Justuxe
Tiuninguotos masinos

mano silpnybe.
Parašytas: 2004 08 31 13:51
Worbekt
gaila kad nera vestuviu su masinomis.jeigu taip tai vesciau is sio filmo pagrindine galtona masinyte

Parašytas: 2004 08 31 15:15
Nightcom
Na as vesciau senovine amerikieciu masina mustang .

Parašytas: 2004 08 31 18:26
Worbekt
na ir dideli skirtumai tarp musu

Parašytas: 2005 05 07 17:56
~Nutrūktgalvė~
Šitas filmas man patiko...Patiko ypač kai būdavo lenktynės...ir tos mašinos gražios...
Parašytas: 2005 05 10 20:25
Miegale
sitas filmas man ir patiko tik del lenktyniu ir masinu.
Parašytas: 2005 05 10 20:58
Justuxe
Ei Music prisimeni kine tuos bernus kurie kaip pamise buvo pamate masinas

Juokas ima.
Parašytas: 2005 05 10 21:00
Miegale
jop. atsimenu... kokios emocijos! tiesiog liejos per krastus

Parašytas: 2005 05 11 18:24
Laurynas
Pas mane sis filmas yra CD. Taciau dar taip ir neprisiruosiau perziuret.
Visi filmai ala tokio tipo, manau skirti paaugliams. Man tai tokie nepatinka, nes jie tik vizualini vaizda turi - snenarijus dazniausiai primityvus.
Neseniai viena toki filma apie motociklus per TV rode.
Parašytas: 2005 05 11 19:02
Justuxe
Neziurejau. Bet maciau ,,Ekstremalu greiti'' ar kaip ten, irgi motociklai.
Parašytas: 2005 05 31 19:49
M-i-n-d-u-x
maciau filma baikeriai, panasus kaip 2fast2furous, tik kad vietoj maskiu su nosu, lakste brtivos su nos

Parašytas: 2005 05 31 21:09
DonCorleone
Na,man jame nebuvo nieko gero,nes ten tik isvaizda masinu bando pritraukt ziurovus....Na nebent garso takelis tai dar nieko...