[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Kristaus Kančia
Puslapis 12

Kristaus Kančia

Parašytas: 2004 10 04 21:01
Nightcom
Na kaip ,, ar patiko , man tai * move, :P sakes,, na biskeli ji ten perdaug pritvojo pet px ziaurei patiko filmas kaip jums ,, :roll:

Parašytas: 2004 10 04 21:45
+Ameno+
neziurejau ir nenoriu net ziureti

Parašytas: 2004 10 04 21:59
Nightcom
Blin kode . geras ziaurei filmas na silpnu nervu lolams nesiulau ,,, :?

Parašytas: 2004 10 04 23:11
SaZ
eik tu ir taip lavonas, kaukole tai su negyveliais nekalbam...
bejausmiais :lol:

Parašytas: 2004 10 05 17:27
Nightcom
Blin ,, nejuokinga, ISDALIES :lol: ar rimtai klausiu , kaip ?

Parašytas: 2004 10 05 18:57
SaZ
big brother is watching you...

Parašytas: 2004 10 06 16:12
misty fi
ziurejai si filma gan normalus pastaymas

Parašytas: 2004 10 06 17:48
Nightcom
Na pastatymas tai tikrai geras, na bet kaip jums siuzetas

Parašytas: 2004 10 06 17:59
SaZ
biblija :lol:

Parašytas: 2004 10 07 08:18
Alastor
Nightcom rašė:Na pastatymas tai tikrai geras, na bet kaip jums siuzetas
Cia apie sio filmo siuzeta nelabai galima ir ka pasakyt nes juk viskas statyta pagal sventaji rasta jokio siuzeto isvis but negali nebent tu visiskai nepazisti biblijos.

Parašytas: 2004 10 08 22:33
Nightcom
Lol esu skaites, ja bet joje nera, pvz kankynes su meskerytem..

Parašytas: 2004 10 17 16:33
uncleD12
Mums si filma mokykloj rode.
Zaja...

Parašytas: 2004 10 17 19:16
Miegale
nemaciau sio filmo, bet kai rodys per lnk tai turbut paziuresiu.

Parašytas: 2005 05 07 17:51
~Nutrūktgalvė~
Žiūrėjau tą filmą...ką galiu pasakyti-kankinimai ir tik kankinimai...žiauru.

Parašytas: 2005 05 10 20:27
Miegale
uncleD12 rašė:Mums si filma mokykloj rode.
Zaja...
mums irgi rode