[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Team America
Puslapis 11

Team America

Parašytas: 2005 03 15 18:56
HeXeS
Seip noreciau suzinoti kitu nuomones bet as manau sitas movie rulezz nu aisq jis biski crazy :wink: man patiko tos dainos (America F@ck yeah,every one has Aids ir t.t....
Paveikslėlis

Parašytas: 2005 03 15 18:59
Trolis gumis
deja, dar neziurejau.

Parašytas: 2005 03 15 19:18
Alastor
Siaip neralus filmas, bet is suoth park kureju tikejausi daugiau, nes gan mazai bajeriu buvo, bet siaip nerealus soundtrackas ir keletas tokiu bajeriu kad net dabar prisiminus juokas ima.

Parašytas: 2005 03 15 19:44
HeXeS
Jo prie sound track hebra padirbejo... as tai pirma karta ziurejau kine sita filma ir dar su tevais tai... +filmas N-16 o man 15... tai... o seip kompe turiu visus soud trackus ir pati movie

Parašytas: 2005 07 19 12:58
Darkas
Sekso scena siame filme gera :wink: ( jei suprantat apie ka as )