[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Galaktikos gelbėtojai
Puslapis 11

Galaktikos gelbėtojai

Parašytas: 2005 05 11 15:10
egliukas
Ar niekas vakar neziurejot sios siek tiek kvailokos komedijos per LTV vakare apie 22???
toks truputi durnas bet visai idomus filmas.

Parašytas: 2005 05 11 18:19
Laurynas
Ziurejau, taciau nuo puses filmo. Veliau gailejausi, kad nuo pradziu neziurejau. Siap jei lygintume panasius filmus tai sis filma "Penktas elementas" daug lenktu.

Parašytas: 2005 05 12 12:24
egliukas
jo as irgi nuo puses filmo maciau :( kad 5 elementa lenkia tai cia faktas, bet kad ju zanrai truputi skiriasi :)

Parašytas: 2005 05 12 17:02
Nightcom
hrm jai cia tas tai.. visai ir nieko bet nzn bet jai rimt neblogas gal biski juokinga bet tik biski

Parašytas: 2005 05 12 17:49
+Ameno+
super duper truper filmas :lol: :lol: :lol:

Parašytas: 2005 05 13 14:13
egliukas
Nightcom rašė:hrm jai cia tas tai.. visai ir nieko bet nzn bet jai rimt neblogas gal biski juokinga bet tik biski
tik BISKI??? as tai ten vos ne visa filma zvengiau kiek maciau :)

Parašytas: 2005 05 13 20:19
Audrey
fainas filmas