Galaktikos gelbėtojai
Parašytas: 2005 05 11 15:10
Ar niekas vakar neziurejot sios siek tiek kvailokos komedijos per LTV vakare apie 22???
toks truputi durnas bet visai idomus filmas.
toks truputi durnas bet visai idomus filmas.
Diskusijos įvairiomis temomis
https://diskusijos.straipsniai.lt/
https://diskusijos.straipsniai.lt/viewtopic.php?f=408&t=2148
tik BISKI??? as tai ten vos ne visa filma zvengiau kiek maciauNightcom rašė:hrm jai cia tas tai.. visai ir nieko bet nzn bet jai rimt neblogas gal biski juokinga bet tik biski