Puslapis 1 iš 1
Super didelis aš (Super size me)
Parašytas: 2005 05 11 19:10
Sordex
Parašytas: 2005 05 11 23:20
Laurynas
Anti Makdonaldo tematika palaikau. As uz.
Va netgi zaliuju
straipsni apie tai paskelbiau.
Taciau i filma neisiu 18 lt moket uz kico ziurejima - geriau jau kokia knyga gera nusipirkt, ar ir tu filmu daug geresniu ir vertesniu ziuret yra.
Parašytas: 2005 05 12 23:10
Sordex
Dzawgiuosi kad yra bendraminciu siame forume =]
nu as to filmo nejaw i kino teatrus zeet nes buwaw passisiuntes is neto.
Parašytas: 2005 05 13 20:58
pk10
jei ka tai ir as nlb toleruoju mcdonaldus
Parašytas: 2005 07 19 12:53
Darkas
As ju netoleruoju bet ir nekritikuoju - gi reikia vietos kur is kaimo mokytoja su mokinukais galetu atvaziuot ir aplankyt
