Puslapis 1 iš 1
Fantastic Four
Parašytas: 2005 07 30 15:39
SaZ
ka manot apie sy filma?
ps. jei zinot is kur parsisiusti angliskus siam filmui subtitrus tai pasakykit

buciau labai dekingas

Parašytas: 2005 07 30 17:14
SaZ
ka tik paziurejau

na ka galiu pasakyt... nieko geresnio is filmo apie super herojus ir nesitikejau
xmen , spiderman stilius

Parašytas: 2005 07 30 19:23
+Ameno+
tai dabar trumpa filmo aprasyma:
kas priesas, kas vyksta.
Parašytas: 2005 07 30 19:53
SaZ

na as labai nesigilinau siaip

viskas vyksta ateityje po kokiu 20 metu
kai jau galimi normalus kosminiai laivai.
mokslininkai pastebi kad netoli zemes po tiek ir tiek valandu praskries kazkoks kosminis ukas ar kazkas (va cia ir praleidau filmo biski

).
deja jie apsiskaiciavo ir jiems esant kosminio uko skriejimo vietoje
paaiskeja kad ukas praskris po poros minuciu.
aisku neiseina pasitraukt ir ukas pereina per laiva.
visi krenta be samones.
gryzta y zeme ir po kiek laiko pastebi keistus dalykus.
pvz ligoninej apsilanke vienas ir pamatavus temperatura buvo nustatyta kad jo temperatura yra 200 ar tai 600 laipsniu celsijaus ( wow kaip realistiska

).
nu ir tt ir panasiai.
vienas is tu kurie skrido buvo durnius tai po to sugalvojo niokot zeme su savo galiom ar kazkas panasaus
na filmas geresnis negu mano pasakojimas
