[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Fantastic Four
Puslapis 11

Fantastic Four

Parašytas: 2005 07 30 15:39
SaZ
ka manot apie sy filma?


ps. jei zinot is kur parsisiusti angliskus siam filmui subtitrus tai pasakykit :P buciau labai dekingas :)

Parašytas: 2005 07 30 17:14
SaZ
ka tik paziurejau :)
na ka galiu pasakyt... nieko geresnio is filmo apie super herojus ir nesitikejau :)

xmen , spiderman stilius :)

Parašytas: 2005 07 30 19:23
+Ameno+
tai dabar trumpa filmo aprasyma:
kas priesas, kas vyksta.

Parašytas: 2005 07 30 19:53
SaZ
:D
na as labai nesigilinau siaip :)
viskas vyksta ateityje po kokiu 20 metu
kai jau galimi normalus kosminiai laivai.
mokslininkai pastebi kad netoli zemes po tiek ir tiek valandu praskries kazkoks kosminis ukas ar kazkas (va cia ir praleidau filmo biski :D ).
deja jie apsiskaiciavo ir jiems esant kosminio uko skriejimo vietoje
paaiskeja kad ukas praskris po poros minuciu.
aisku neiseina pasitraukt ir ukas pereina per laiva.
visi krenta be samones.
gryzta y zeme ir po kiek laiko pastebi keistus dalykus.
pvz ligoninej apsilanke vienas ir pamatavus temperatura buvo nustatyta kad jo temperatura yra 200 ar tai 600 laipsniu celsijaus ( wow kaip realistiska :D ).
nu ir tt ir panasiai.
vienas is tu kurie skrido buvo durnius tai po to sugalvojo niokot zeme su savo galiom ar kazkas panasaus :D

na filmas geresnis negu mano pasakojimas :)