Puslapis 1 iš 2
transporteris ar greiti ir isiute
Parašytas: 2005 10 03 17:56
extreme
koks geresnis filmas ar transporteris ar greiti ir isiute

Parašytas: 2005 10 03 18:48
GODhack
Abudu blogi filmai, bet minties visai: kaskokie buki. Paziuri ir galvoji o ka ten rode.
Parašytas: 2005 10 03 18:49
Sordex
Kai transporteri su tevu zeejom tai visai kruts films buva.
Parašytas: 2005 10 03 19:48
pk10
reikejo ziuret netransportery o "The Doors" per tv4 va ten tai filmas buvo
Parašytas: 2005 10 03 21:10
DF
Ir GII lewas ir tarnsport. lewas !

Parašytas: 2005 10 04 12:29
egliukas
siaop tai jie nevienodi, bet jei reiketu rinktis tai rinkciausi transporteri, nes jis bent jau siek tiek idomesnis
Parašytas: 2005 10 04 15:53
+Ameno+
abu geri
Parašytas: 2005 10 04 20:08
M-i-n-d-u-x
Ko jums tie filmai blogi?
man tai abu patiko

Parašytas: 2005 10 04 20:54
DF
Sitie filmai tusti !transporteris apie kieta bica kur 100snukiu sudauzo vienas o kitas apie masina kur lekia sveso greiciu!!tiuningai gal ir neblogi bet ...!

Parašytas: 2005 10 05 21:49
Justuxe
renkuosi transporteri, dievinu aktoriu Jason Statham

Parašytas: 2005 10 05 21:53
SaZ
koki cia sh diskutuojat.
tas pats kaip 'kokia uoga skanesne - zemuoge ar braske' ...
filmai tai geri action ir tiek.
Parašytas: 2005 10 05 21:54
Darkas
~Justuxe~ rašė:renkuosi transporteri, dievinu aktoriu Jason Statham

Tipo cia tas kur pagrindiny vaidmeni transporteryje turi - jis vienas ir kandidatu i hitman - the movie . Manau jis pac geriausias kandidatas
Parašytas: 2005 10 05 21:55
SaZ
gal... bet jo balsas tai tragiskas.
Parašytas: 2005 10 05 22:08
Justuxe
Dark/Mc rašė:~Justuxe~ rašė:renkuosi transporteri, dievinu aktoriu Jason Statham

Tipo cia tas kur pagrindiny vaidmeni transporteryje turi - jis vienas ir kandidatu i hitman - the movie . Manau jis pac geriausias kandidatas
taip taip taip...zinau

kazkur tai gincijausi su zmonemis del to, vieni sako Vin Disel as Jason Statham...tame ,,transporteris'' filme jis man kaip hitman.
Parašytas: 2005 10 05 22:12
pk10
sendien su draugais ziurjom transportery ir zvengem, nu tokiu buku filmu jau senai nemaciau
tiesa vaidyba grazi, ir yvilikimas malonus, bet ...