[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •transporteris ar greiti ir isiute
Puslapis 12

transporteris ar greiti ir isiute

Parašytas: 2005 10 03 17:56
extreme
koks geresnis filmas ar transporteris ar greiti ir isiute :?: :?:

Parašytas: 2005 10 03 18:48
GODhack
Abudu blogi filmai, bet minties visai: kaskokie buki. Paziuri ir galvoji o ka ten rode.

Parašytas: 2005 10 03 18:49
Sordex
Kai transporteri su tevu zeejom tai visai kruts films buva.

Parašytas: 2005 10 03 19:48
pk10
reikejo ziuret netransportery o "The Doors" per tv4 va ten tai filmas buvo

Parašytas: 2005 10 03 21:10
DF
Ir GII lewas ir tarnsport. lewas ! :roll:

Parašytas: 2005 10 04 12:29
egliukas
siaop tai jie nevienodi, bet jei reiketu rinktis tai rinkciausi transporteri, nes jis bent jau siek tiek idomesnis

Parašytas: 2005 10 04 15:53
+Ameno+
abu geri

Parašytas: 2005 10 04 20:08
M-i-n-d-u-x
Ko jums tie filmai blogi?
man tai abu patiko :twisted:

Parašytas: 2005 10 04 20:54
DF
Sitie filmai tusti !transporteris apie kieta bica kur 100snukiu sudauzo vienas o kitas apie masina kur lekia sveso greiciu!!tiuningai gal ir neblogi bet ...! :roll:

Parašytas: 2005 10 05 21:49
Justuxe
renkuosi transporteri, dievinu aktoriu Jason Statham *53*

Parašytas: 2005 10 05 21:53
SaZ
koki cia sh diskutuojat.
tas pats kaip 'kokia uoga skanesne - zemuoge ar braske' ... :roll:

filmai tai geri action ir tiek.

Parašytas: 2005 10 05 21:54
Darkas
~Justuxe~ rašė:renkuosi transporteri, dievinu aktoriu Jason Statham *53*
Tipo cia tas kur pagrindiny vaidmeni transporteryje turi - jis vienas ir kandidatu i hitman - the movie . Manau jis pac geriausias kandidatas

Parašytas: 2005 10 05 21:55
SaZ
gal... bet jo balsas tai tragiskas.

Parašytas: 2005 10 05 22:08
Justuxe
Dark/Mc rašė:
~Justuxe~ rašė:renkuosi transporteri, dievinu aktoriu Jason Statham *53*
Tipo cia tas kur pagrindiny vaidmeni transporteryje turi - jis vienas ir kandidatu i hitman - the movie . Manau jis pac geriausias kandidatas
taip taip taip...zinau :P :P kazkur tai gincijausi su zmonemis del to, vieni sako Vin Disel as Jason Statham...tame ,,transporteris'' filme jis man kaip hitman.

Parašytas: 2005 10 05 22:12
pk10
sendien su draugais ziurjom transportery ir zvengem, nu tokiu buku filmu jau senai nemaciau
tiesa vaidyba grazi, ir yvilikimas malonus, bet ...