[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Gladiatorius / Gladiator
Puslapis 11

Gladiatorius / Gladiator

Parašytas: 2005 10 29 13:19
D12
Taigi manau kad sitas filmas yra lb geras aisku cia
mano nuomone o kaip jums sitas filmas?
pasakykit sawo nuomone
P.S. beje sita filma rodys snd per TV3 21.00h

Parašytas: 2005 10 29 14:04
SaZ
labai geras filmas :)
aisku jau atsibodes nes tv3 tikrai lepina mus simtakart rodytais filmais :)

Parašytas: 2005 10 29 14:27
+Ameno+
jau igryses iki gyvo kaulo
nieko gero tam filme nera isskirus sarvus

Parašytas: 2005 10 29 14:31
pk10
kai pirma kart ziurejau buvo visai nieko... antra kart as nesugebu ziuret filmo

Parašytas: 2005 10 29 15:25
+Ameno+
tai kad neantrakart rodo

Parašytas: 2005 10 29 17:31
DF
Sis filmas yra tikrai geras bent jau mano atzvilgiu :) nu siek tiek atsibodes bet vistiek paziureciaau dar syki jai nebuu ka weikti :roll:

Parašytas: 2005 10 29 17:53
D12
man tai filmas geras nu tik aisku atsibosta po tiek
kartu ziurejimo bet wistiek yra geras filmas :)

Parašytas: 2005 10 29 18:42
egliukas
Tv3 Gladiotariu rodo taip kaip RTL2 rodo Patriota :) tai yra kas du tris menesius reikia parodyti, gal dar yra zmoniu, kurie nemate :)
o siaip tai filmas geras man patiko pirmus du kartus :)

Parašytas: 2005 10 30 00:03
D12
ech...katik baigiau ziuret filma...
tikrai geras...