Puslapis 1 iš 1
Gladiatorius / Gladiator
Parašytas: 2005 10 29 13:19
D12
Taigi manau kad sitas filmas yra lb geras aisku cia
mano nuomone o kaip jums sitas filmas?
pasakykit sawo nuomone
P.S. beje sita filma rodys snd per TV3 21.00h
Parašytas: 2005 10 29 14:04
SaZ
labai geras filmas

aisku jau atsibodes nes tv3 tikrai lepina mus simtakart rodytais filmais

Parašytas: 2005 10 29 14:27
+Ameno+
jau igryses iki gyvo kaulo
nieko gero tam filme nera isskirus sarvus
Parašytas: 2005 10 29 14:31
pk10
kai pirma kart ziurejau buvo visai nieko... antra kart as nesugebu ziuret filmo
Parašytas: 2005 10 29 15:25
+Ameno+
tai kad neantrakart rodo
Parašytas: 2005 10 29 17:31
DF
Sis filmas yra tikrai geras bent jau mano atzvilgiu

nu siek tiek atsibodes bet vistiek paziureciaau dar syki jai nebuu ka weikti

Parašytas: 2005 10 29 17:53
D12
man tai filmas geras nu tik aisku atsibosta po tiek
kartu ziurejimo bet wistiek yra geras filmas

Parašytas: 2005 10 29 18:42
egliukas
Tv3 Gladiotariu rodo taip kaip RTL2 rodo Patriota

tai yra kas du tris menesius reikia parodyti, gal dar yra zmoniu, kurie nemate

o siaip tai filmas geras man patiko pirmus du kartus

Parašytas: 2005 10 30 00:03
D12
ech...katik baigiau ziuret filma...
tikrai geras...