[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •DownFall (Treciojo Reicho Zlugimas)
Puslapis 11

DownFall (Treciojo Reicho Zlugimas)

Parašytas: 2006 03 26 19:20
DF
Na kas matete shi filma?
Kas nezinote tai filmas apie 2 pasaulinio karo pabaiga kada vokieciai pralaimejo rusams kaip rusai paiime berlyna ir apie paskutines hitlerio dienas
shiaip filmas man patiko. gan geras 8/10 8)

Parašytas: 2006 03 27 17:48
house
parsisiunciau bet vis neprisiruosiu paziuret.... kazkaip ne mano stiliaus filmas :?

Parašytas: 2006 03 27 18:34
DF
adaus rašė:parsisiunciau bet vis neprisiruosiu paziuret.... kazkaip ne mano stiliaus filmas :?
Na visvien pazhiurek gal filmas patiks..negi db siuntei ir ishtrinsi? :roll:

Parašytas: 2006 04 28 21:53
house
imsiu siandien ir paziuresiu :D lyg kazkur maciau LT titrus, tai visai ciki butu :D

Parašytas: 2006 04 28 22:38
DF
Gal filma gali uzhhostinti Tako ftp?
Ash jau ishtryniau shi filma :cry: Be dar norechiau savo draugams ji parodyti.

Parašytas: 2006 05 01 16:57
Sioma
Nu tokio filmo praleist negaliu pradejau siustis emule.

Parašytas: 2006 05 01 19:36
DF
Sioma rašė:Nu tokio filmo praleist negaliu pradejau siustis emule.
Jo pritariu.Labai megstu tokio pobudzhio filmus.Kur tikrai faktais paremta ir yra daug dokumentikos :)

Parašytas: 2006 05 04 18:58
egliukas
Sioma rašė:Nu tokio filmo praleist negaliu pradejau siustis emule.
kur tu dar praleisi :)

Parašytas: 2006 05 21 14:27
DF
E zhmones pahostinkit kas nors ta filma Tako ftp'ushkei. :)
Ash kaip nesusipratelis ji ishtryniau, o dabar vel labai uzhsimaniau pazhiureti :)

Parašytas: 2006 05 21 15:10
Qw3rty
nekoks filmas (gal paziurejes gausiu 10 is istorios?)

Parašytas: 2006 05 21 15:29
DF
Noober rašė:nekoks filmas (gal paziurejes gausiu 10 is istorios?)
Sakai nekoks filmas, o paskui pats klausi kazhka apie istorke.. :)
Nu vienu zhodzhiu lempa. :lol:

Parašytas: 2006 07 10 19:46
Artas1984
adaus rašė:parsisiunciau bet vis neprisiruosiu paziuret.... kazkaip ne mano stiliaus filmas :?
Nes nesubrendęs dar esi, stilius čia ne prie ko...

Filmas yra puikus, viena geriausių metų dramų, beabejo topinė.