Geriausias matytas filmas

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

Standartinė SpammerWebb » 2006 01 20 23:31

Cele, Van Helsingas, Avineliu Tylejimas, Pragaro Virtuves Vaikezai, Grobuonis 2, Krikstatevis, Matrica Perkrauta - Visi Sitie Ziauriai Sustri :)

Bet Pats Geriausias - Vilko Brolija
Good Spammer - Banned Spammer

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 01 21 00:13

praktiskai nei vienas is ju man nepatiko (isskyrus krikstatevi) visi kiti nerimti
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 01 21 01:14

visiskai pritariu.
tiesa sakant tokio filmo kaip grobuonis paminejimas logikos nesudaro kai nepamineta pirma dalis kuri yra 99 kart geresne uz antra.
matrix1 irgi geriau uz antra ar trecia bet cia jau skonio reikalas - kam geriau vien efektai + levi pasnekesiai o kam pakankamai efektu + nenuobodaus dialogo + gerai parodytu storyline .

Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

Standartinė SpammerWebb » 2006 01 21 01:59

Jus Bent Pajautet Kaip Nusvaigot???

Pk10 Tau Ka Nerimta Avineliu Tylejimas? Pragaro Virtuves Vaikezai??? Jei Taip Sakai Vadinas Nesi Ju Mates!

Kicked Kur Tu Logikos Cia Ieskai? Cia Skonio Reikalas, Grobuonis Pirmas Visai Nieko Bet Man Jis Nera Vienas Is Geriausiu. Kaip Pats Sakei: Kam Geriau Afiektai...Tai Va Gruobuonis2 Ir Matrix Reloaded Ju Daugiau uz Pirmasias Dalis Turi Todel Jie Man Ir Patiko Daug Labiau.

Beje Pamirsau Paminet Viena Ziauru Filma: Egzorcizmas! Bl Jeigu Pk10 Pasakytu Kad Ir Sitas Nerimtas...Isvadinciau Ji Mazu Maziausiai Vaiku, Nors Tiesa Sakant Ir Dbr Galeciau...Juokinga Kai Zmogus Pavadina Filma Nerimtu Nors Jis Pastatytas Pagal Real Story :lol: :lol:
Good Spammer - Banned Spammer

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 01 21 02:33

keistas tu zmogus tada.
arba efektai arba rimtesni filmai.
as labiau megstu 'overall good movie' o ne kazkuom issiskiriancius... nes tokiu tiesiog nera. na buna efektai kai kur geri bet siais laikais kai nieks jau nebestebina... grobuonis 2 shudinesnis uz pirma vien del pagrindinio aktoriaus, cia tas pats kas sukurtu rambo nauja daly ir nebutu stalones.

Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

Standartinė SpammerWebb » 2006 01 21 06:38

kicked rašė:kam geriau vien efektai + levi pasnekesiai o kam pakankamai efektu + nenuobodaus dialogo + gerai parodytu storyline .
Viso Sito Nera Grobuonyje 2? :)
Good Spammer - Banned Spammer

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 01 21 12:39

:arrow: Pulp fiction
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 01 21 12:59

aineliu tylejimas- nu niekaip nesuprantu kaip sita filma taip gerai vertina, eiliniai holivudo psichologiniai marazmai, toli nuo realybes ir nuo logikos
pragaro virtuves vaikezai- tikra amerikietiska istorija, kaip amerikeitiska net labai gera, paemus bendrai nieko daug neverta, pradzios jo nemaciau bet taip man jame per daug seilioniu, per daug amrecian dream
egzorcisto nemaciau, del to gailiuosi

paskutiniai geri matyti filmai: "bufalo 66" ir "baraka"
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
YouR_EneMy
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:85
Užsiregistravo:2005 10 16 17:02
Miestas:Siauliai

Standartinė YouR_EneMy » 2006 01 27 12:03

Man siaip labai patiko 2005 pasirodes TV serialas "Prison Break" nors sitas serialas ir tolokai nuo tikroves, bet paziureti tikrai verta. Placiau apie seriala: http://www.tv.com/prison-break/show/31635/summary.html
If You Walue Your Life Dont Mess With Me :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

Standartinė SpammerWebb » 2006 02 08 09:12

pk10 rašė:aineliu tylejimas- nu niekaip nesuprantu kaip sita filma taip gerai vertina, eiliniai holivudo psichologiniai marazmai, toli nuo realybes ir nuo logikos
pragaro virtuves vaikezai- tikra amerikietiska istorija, kaip amerikeitiska net labai gera, paemus bendrai nieko daug neverta, pradzios jo nemaciau bet taip man jame per daug seilioniu, per daug amrecian dream
egzorcisto nemaciau, del to gailiuosi

paskutiniai geri matyti filmai: "bufalo 66" ir "baraka"
Zmogau Zmogau...Beveik Visi Rimti Filmai Yra Butent Psichologiniai Marazmai
Ir Kas Tau Avineliuose Pasirode Toli Nuo Realybes Ir Nelogiska?

Sakai American Dream...O Svajoti - Nerimta?

Ne Egzorcistas O EgzorcizMAS :wink:
Siulau Pazet, Pats Geriausias Filmas Istorijoje, Pastatytas 6 Ar 7 Desimtmety (Tiksliai Nzn) Bet Lenkia Dauguma Siuolaikiniu Filmu, Lbj Daug Perstatymu Turi Bet Visvien Pats Geriausias Yra Originalas
Good Spammer - Banned Spammer

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 02 08 17:36

taip daug geru filmu yra psichologiniai marazmai, bet ten jie pagrysti, o ce tiesiog salygoti baimes ir pareigos, tai kazkaip nlb man jie ydomiai atrodo

avineliu tylejime atrodo nelogiska- tupa ftb agente, hanibalui per daug viskas aisku, per gerai jam sekasi viskas, visas veiksmas/vyksmas nera labai svarus, ko man ten truko

svajoti rimta, bet ar "amerrican dream" priemimas kaip savos svajones tai svajojimas?

taigi sakiau kad gailiuosi jog nemaciau to filmo
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

Standartinė SpammerWebb » 2006 02 08 22:15

Paaiskink Placiau SALYGOTI BAIMES IR PAREIGOS

Visuose Filmuose (Salyginai) Kazkuris Yra Ziauriai Tupas O Kazkuris Yra Tikras Serlokas Holmsas...Man Sitas Dalykas Irgi Nepatinka Bet Ka Padarysi...Holivudas...

Nu Ne Bet Kaip Atrodys Pvz Vokiskas Filmas Su American Dream?

As Tau Del Egzorcismo Nieko Neprikisu, Tik Siulau Paziuret :wink: Man Rodos Tako Ftp Jis Yra...
Good Spammer - Banned Spammer

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 02 08 22:57

ne visuose holivudo filmuose yra tie tupi ir protingi herojai, paziurek kada "apocalype now" http://www.imdb.com/title/tt0078788/ labai geras filmas, nors holivudo bet nera tupu charakteriu, jei yra tupi ir superprotingi charakteriai tai jau pirmas blogo filmo pozymis

priciom ce kitu filmai ir american dream? man pati american dream nepatinka tai tik parodo filmo ribotuma ir kvailuma

baime ir pareiga: paziurek y avineliu tylejimo (tebunie tai pavyzdys) mano jau mineta ftb agente, ji bijo paklust hanibalui, taciau pareiga vercai ja tai daryti, visa ten esanti psichologija ir yra laviravimas tarp baimes ie vienos puses ir pareigos is kitos
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

Standartinė SpammerWebb » 2006 02 09 07:28

Aj Tu Jau Cia Savus Marazmus Pradejai Varyt...Beprasmiska Gincytis, As Del Tokiu Dalyku Nekvarsinu Sau Galvos
Good Spammer - Banned Spammer

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 02 09 08:09

C-Webb rašė:Aj Tu Jau Cia Savus Marazmus Pradejai Varyt...Beprasmiska Gincytis, As Del Tokiu Dalyku Nekvarsinu Sau Galvos
jei jau tai butu beprasmiska nerasytum sio posto, slapta tikedamasis kad uzvirs diskusija kuria tu bandysi palenkti savon pusen naudodamas tokius triukus kaip sarkazma, neigima ir tt :lol:

Skelbti atsakymą

Grįžti į