Da Vinčio kodas / The Davinci Code (2006)

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius
Da Vinčio kodas / The Davinci Code (2006)

Standartinė Laurynas » 2006 05 24 20:44

The Da Vinci Code 6/10

Tamsus nykus filmas, visa filma laukiau kada dienos sviesa pagaliau parodys.

Is pradziu primine ta prancuziska kurio nedaziurejau iki galo (pirmas toks) - Juvelyrų krantinė 36 / 36 Quai des Orfèvres.

Baisiai prasta kinoteatre filmuota kopija buvo, igarsinimas rusiskas, tik studijos aidas girdejosi ir labai nenaturaliai buvo.

Kai kurie kinoteatro ziurovai interviu lietryciui teige, kad filmo scenos atrode butent taip kaip jie ir isivaizdavo skaitydami knyga, as isivaizdavau daug ispudingiau.

Pagarba Odri Tatu (Audrey Tautou) siame filme puikiai tiko - vienintelis ne niurus ir tamsus prancuzijos vaizdinys.

Negali sakyti, kad filmas prastas - filmas kaip filmas, bet galima drasiai teigti, kad pacios knygos siuzetas prastas. Sakyciau, kad tai eilinis menko lygio detektyvas.

Apie pacia filmavimo technika: atidziau pasvelgus kaip "juda" kamera, dialogu filmavimas, trumpi aplinkos filmavimo kadrai - labai labai prasto lygio.

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

Standartinė Lioniax » 2006 05 24 23:37

hmm, dar nemaciau pats, bet po tavo "review" ir daugelio kritiku apzvalgu man po truputi atsoka noras ji ir ziuret... si filma...
Kita vertus, per pirma savaitgali jis uzdirbo 77,073,388$ (cia tik JAV), bet cia ko gero dideles reklamos ir skandalu pasekme...

Stai kokia informacija pateikia www.the-numbers.com svetaine:
Released in US May 19, 2006
Total US Gross $85,903,000
Worldwide Gross $240,603,000
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

Standartinė Lioniax » 2006 05 27 20:57

Na pasiziurejau pagaliau ta filma. Kokybe nebuvo itin gera, bet nors igarsinimas angliskas... Taigi, pries pradedamas ziuret filma, buvau nusiteikes jog tai visiskas s*. Ko gero per daug neigiamu straipsniu prisiskaiciau, kuriuos rase kritikai. O filmas is tiesu nera toks blogas. Ner jis kazkuo ir issiskiriantis, nors siek tiek geresnis uz dauguma holivudisku saudyk-gaudyk...
Knygos neskaiciau, bet is dalies ir dziaugiuosi, nes iki siol, kiek maciau filmu, kurie buvo pastatyti pagal mano skaitytas knygas - nei vienas nepatiko (isimtis: Lord of the rings trilogija).
Ivertinimas:
7/10
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

Vartotojo avataras
Qw3rty
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:217
Užsiregistravo:2006 04 24 21:07
Miestas:VIlnius
Susisiekti:

Standartinė Qw3rty » 2006 06 02 13:49

yep davincio kodas - filmas buvo susiktas...
bet kniga buvo geresne
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Learning Delphi

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Standartinė brain5ide » 2006 06 02 16:05

Mes su klase važiavome į ekskursiją. Mane klasiokė viena bandė įkalbėti, kad eičiau žiūrėti šį filmą. Ir ypač mane prajuokino viena frazė: "Mes einam į tą filmą ko nors išmokti" :D
Knyga, kaip detektyvas tikrai nebloga, bet ties čia ir užsibaigia jos gerumas. Apie filmą galiu lygiai tą patį pasakyti tik dėl to, kad jis paremtas knyga(nors režisierius daug kur nusuko į šalį). Tiesiog šis duetas(knyga ir filmas) skirtas storam ant fotelio prieš televizorių su alaus dėžė ir katik atvežta pica sėdinčiam amerikiečiui.(nors tiesą sakant picą aš mėgstu :))
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 06 03 07:39

Nzn, nei Filmo, nei knygos ash neziurejau/neskaichiau :)

Manes tiesiog nesudomino ir vsio 8)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 06 03 13:32

brain5ide rašė:Mes su klase važiavome į ekskursiją. Mane klasiokė viena bandė įkalbėti, kad eičiau žiūrėti šį filmą. Ir ypač mane prajuokino viena frazė: "Mes einam į tą filmą ko nors išmokti" :D
Knyga, kaip detektyvas tikrai nebloga, bet ties čia ir užsibaigia jos gerumas. Apie filmą galiu lygiai tą patį pasakyti tik dėl to, kad jis paremtas knyga(nors režisierius daug kur nusuko į šalį). Tiesiog šis duetas(knyga ir filmas) skirtas storam ant fotelio prieš televizorių su alaus dėžė ir katik atvežta pica sėdinčiam amerikiečiui.(nors tiesą sakant picą aš mėgstu :))
butu protinga klasioke sakytu "taigi negi filma ziuret vaziuoji?"
nzn kaip del picos, bet alus yra gerai
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
mrg
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:229
Užsiregistravo:2006 02 07 20:14

Standartinė mrg » 2006 06 07 21:00

Nors as jau turiu savo pc angliska versija, bet neziuresiu tol, kol neperskaitysiu knygos. Seip man asmeniskai knyga patiko, kiek jau perskaiciau, o tarpkitko as labai nemegstu knygu skaityt, iskyrus su intriguojanciu suzetu, moksliniu ar fantastiniu tipu. Kokybe galetu but geresne, aplinka tamsi, turbut noredama suteikt paslaptingumo.

Skelbti atsakymą

Grįžti į