Puslapis 1 iš 1
Da Vinčio kodas / The Davinci Code (2006)
Parašytas: 2006 05 24 20:44
Laurynas
The Da Vinci Code 6/10
Tamsus nykus filmas, visa filma laukiau kada dienos sviesa pagaliau parodys.
Is pradziu primine ta prancuziska kurio nedaziurejau iki galo (pirmas toks) - Juvelyrų krantinė 36 / 36 Quai des Orfèvres.
Baisiai prasta kinoteatre filmuota kopija buvo, igarsinimas rusiskas, tik studijos aidas girdejosi ir labai nenaturaliai buvo.
Kai kurie kinoteatro ziurovai interviu lietryciui teige, kad filmo scenos atrode butent taip kaip jie ir isivaizdavo skaitydami knyga, as isivaizdavau daug ispudingiau.
Pagarba Odri Tatu (Audrey Tautou) siame filme puikiai tiko - vienintelis ne niurus ir tamsus prancuzijos vaizdinys.
Negali sakyti, kad filmas prastas - filmas kaip filmas, bet galima drasiai teigti, kad pacios knygos siuzetas prastas. Sakyciau, kad tai eilinis menko lygio detektyvas.
Apie pacia filmavimo technika: atidziau pasvelgus kaip "juda" kamera, dialogu filmavimas, trumpi aplinkos filmavimo kadrai - labai labai prasto lygio.
Parašytas: 2006 05 24 23:37
Lioniax
hmm, dar nemaciau pats, bet po tavo "review" ir daugelio kritiku apzvalgu man po truputi atsoka noras ji ir ziuret... si filma...
Kita vertus, per pirma savaitgali jis uzdirbo 77,073,388$ (cia tik JAV), bet cia ko gero dideles reklamos ir skandalu pasekme...
Stai kokia informacija pateikia
www.the-numbers.com svetaine:
Released in US May 19, 2006
Total US Gross $85,903,000
Worldwide Gross $240,603,000
Parašytas: 2006 05 27 20:57
Lioniax
Na pasiziurejau pagaliau ta filma. Kokybe nebuvo itin gera, bet nors igarsinimas angliskas... Taigi, pries pradedamas ziuret filma, buvau nusiteikes jog tai visiskas s*. Ko gero per daug neigiamu straipsniu prisiskaiciau, kuriuos rase kritikai. O filmas is tiesu nera toks blogas. Ner jis kazkuo ir issiskiriantis, nors siek tiek geresnis uz dauguma holivudisku saudyk-gaudyk...
Knygos neskaiciau, bet is dalies ir dziaugiuosi, nes iki siol, kiek maciau filmu, kurie buvo pastatyti pagal mano skaitytas knygas - nei vienas nepatiko (isimtis: Lord of the rings trilogija).
Ivertinimas:
7/10
Parašytas: 2006 06 02 13:49
Qw3rty
yep davincio kodas - filmas buvo susiktas...
bet kniga buvo geresne
Parašytas: 2006 06 02 16:05
brain5ide
Mes su klase važiavome į ekskursiją. Mane klasiokė viena bandė įkalbėti, kad eičiau žiūrėti šį filmą. Ir ypač mane prajuokino viena frazė: "Mes einam į tą filmą ko nors išmokti"

Knyga, kaip detektyvas tikrai nebloga, bet ties čia ir užsibaigia jos gerumas. Apie filmą galiu lygiai tą patį pasakyti tik dėl to, kad jis paremtas knyga(nors režisierius daug kur nusuko į šalį). Tiesiog šis duetas(knyga ir filmas) skirtas storam ant fotelio prieš televizorių su alaus dėžė ir katik atvežta pica sėdinčiam amerikiečiui.(nors tiesą sakant picą aš mėgstu

)
Parašytas: 2006 06 03 07:39
DF
Nzn, nei Filmo, nei knygos ash neziurejau/neskaichiau
Manes tiesiog nesudomino ir vsio

Parašytas: 2006 06 03 13:32
pk10
brain5ide rašė:Mes su klase važiavome į ekskursiją. Mane klasiokė viena bandė įkalbėti, kad eičiau žiūrėti šį filmą. Ir ypač mane prajuokino viena frazė: "Mes einam į tą filmą ko nors išmokti"

Knyga, kaip detektyvas tikrai nebloga, bet ties čia ir užsibaigia jos gerumas. Apie filmą galiu lygiai tą patį pasakyti tik dėl to, kad jis paremtas knyga(nors režisierius daug kur nusuko į šalį). Tiesiog šis duetas(knyga ir filmas) skirtas storam ant fotelio prieš televizorių su alaus dėžė ir katik atvežta pica sėdinčiam amerikiečiui.(nors tiesą sakant picą aš mėgstu

)
butu protinga klasioke sakytu "taigi negi filma ziuret vaziuoji?"
nzn kaip del picos, bet alus yra gerai
Parašytas: 2006 06 07 21:00
mrg
Nors as jau turiu savo pc angliska versija, bet neziuresiu tol, kol neperskaitysiu knygos. Seip man asmeniskai knyga patiko, kiek jau perskaiciau, o tarpkitko as labai nemegstu knygu skaityt, iskyrus su intriguojanciu suzetu, moksliniu ar fantastiniu tipu. Kokybe galetu but geresne, aplinka tamsi, turbut noredama suteikt paslaptingumo.