Hitleris: Blogio Šaknys.
Parašytas: 2006 07 07 22:33
Tai va kas yra matę šį gerą filmą? Pradedam diskusija apie jį 
Diskusijos įvairiomis temomis
https://diskusijos.straipsniai.lt/
https://diskusijos.straipsniai.lt/viewtopic.php?f=408&t=3897