Puslapis 1 iš 1
United 93
Parašytas: 2006 08 27 12:12
Dreigons
Nu ar jau žiūrėjote šita filma?

Katik visa peržiejau ir visai patiko. Tik gaila kad taip pasibaigė.
Kokie įspudžiai iš filmo?

Parašytas: 2006 08 27 12:38
DF
Chia tas filmas kur yra pastatytas apie Rugsejo 11 ivykius?
Parašytas: 2006 08 29 22:25
Dreigons
taip sitas.

Parašytas: 2006 08 29 23:17
MaksasMks
Jau traukiu iš neto, bus matyt kas ten :]
Parašytas: 2006 08 29 23:27
Dreigons
Kazkaip kai ziuri ta filma ir paglavoji kad jis paremtas tikrais faktais, net nesinori tiketi, kad tai buvo realiame gyvenime.
O jei kas norit parsisiust. Tai per paieska ldc++ rasit nesunkiai t.y. TEO dc++
Parašytas: 2006 08 29 23:31
DF
Reiks ir man parsipusti

Parašytas: 2006 08 30 12:14
therock
reiks ir man is draugo pasiskolyt ir atsikept