Mano mėgstamiausias filmas

Vartotojo avataras
Zalias
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:392
Užsiregistravo:2004 04 20 00:33
Miestas:Kaunas

Standartinė Zalias » 2004 05 05 00:50

Cooper rašė:
Zalias rašė:O siaip labiausiai megstu serialas Vedes ir turi vaiku.
Man irgi patinka, tik nervina tas juokas kurį girdi kai kas nors juokingo atsitinka. Lyg mes nežinotume kur juoktis.
O ten gal jy kokioj salei panasei kaip tetre filmuoja?

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 05 07 13:45

Pasiemiau ta filma zalia mylia reiks per savaitgali paziureti...
One world, one future.

Vartotojo avataras
Hell Spawn
naujokas
naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:2004 05 08 15:22
Miestas:13th Circle Of Hell

Standartinė Hell Spawn » 2004 05 08 16:20

MAN PATIKO "ROB ZOMBIE" FILMAS "HOUSE OF 1000 CORPSES". NORS JO MUZIKA MAN NELABAI PATINKA (TIK VAZIUOJANT DIDELIU GREICIU KARTAIS KLAUSAU) BET JO FILMAS KRUVINAS, NESVEIKAS, ISKRYPES IR TIKRAI GERAS. DARKANGEL, SIULAU TAU JI PAZIURETI.
BOW DOWN FOR HIM!

Vartotojo avataras
Sweet...
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:233
Užsiregistravo:2004 04 29 16:19
Susisiekti:

Standartinė Sweet... » 2004 05 08 17:01

Turiu tą filmą, mačiau ir Tavo aprašymas, manau, tikrai gerai jį atspindi. Man patiko. Nors minties ar moralo ten nerasi, bet filmas patiko. Vaizdai ten gražūs... zombiški... :twisted:

http://www.robzombie.com/
Have a bright and beautiful day!

Vartotojo avataras
Enchenter
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:22
Užsiregistravo:2004 05 16 09:55
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Enchenter » 2004 05 16 10:49

Mano megstamiausio filmo kazkaip ir nera, ziuriu visus, na shiaip megstamiausi ir palike gera ispudi "kristaus Kance" , "Gotika" na tokie labiau prie siaubo... Na dar megstu ziureti filmus su Z.K.Vandamu, na tos nieko aktoriukas :)

Vartotojo avataras
Sweet...
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:233
Užsiregistravo:2004 04 29 16:19
Susisiekti:

Standartinė Sweet... » 2004 08 25 19:12

Vakar ziurejau labai gera filma "Secret Window"...siulau paziureti. Kas megsta Stephen'a King'a ypatingai. :D
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Have a bright and beautiful day!

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 08 27 19:50

Geriausias mano filmas yra LOTR visos dalys :)

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2004 08 28 15:50

Sweet... rašė:Vakar ziurejau labai gera filma "Secret Window"...siulau paziureti. Kas megsta Stephen'a King'a ypatingai. :D
Reikes paziuret. As tai neseniai video nuomoj buvau isisnuomaves S.Kingo filma tik va pavadinimo nepamenu - filmas buvo apie zalia aliensa, kaip visus miske ispjove - kasete su lietuvisku igarsinimu isleista garsu pasaulio. Geriausias fantastinis filmas (po Zieduvaldovas3) kuri ziurejau siais metais.

Vartotojo avataras
Najica
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2005 07 19 23:03
Miestas:Klaipeda

Melas Gibsonas

Standartinė Najica » 2005 07 30 00:21

Nezinau ar megstat westernus, bet Maverikas - nors ranka prie sirdies dek... Simta kartu maciau, bet niekaip negaliu atsiziuret... Niam niam
Nu, tai gal padiskutuokim ;)

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2005 08 01 14:08

Jo Maverikas cool, kazkada ziuret ejau i Lietuvos kino teatra.

Vartotojo avataras
Najica
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:73
Užsiregistravo:2005 07 19 23:03
Miestas:Klaipeda

Standartinė Najica » 2005 08 05 23:16

Siandien antra karta maciau "Drugio efektas"... Ir si karta sis filmas mane sujaudino, o ypac filmo pabaiga...
Nu, tai gal padiskutuokim ;)

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2005 08 06 19:02

Norejau ir as antra karta paziuret. Buvau mates pries metus. Videotekos produkcija. Va pernai tokius ir nuomavau - kaip Ekvilibriumas, Drugio efektas, Žmogaus drugio pranašystė, Skambutis, Briusas Visagalis, Miestas prie jūros, Manitu batai, Vidokas, U 571, Kaubojus iš Šanchajaus, Juodojo ežero paslaptis, Bevardis, Laiko mašina.

Drugio efektas - filmas labai patiko. Artimiausiu metu isleis tesini:
http://www.straipsniai.lt/articles.php?id=8589

Painiodavau as is pradziu tuos du fimus: Žmogaus drugio pranašystė ir Drugio efektas. Iš pradžiu perziurejau pirmaji. Nelabai patiko. Tada draugai uzklausdavo - Tu Drugio efekta matei? As - jo. Nu ir kaip? Ai sh - nieko ipatingo. - O man tai patiko. Sakau cia tu apie ta kur porele vaziavo automobilu ir i stikla kazkas kale, avarija veliau buvo? - ne cia apie ta kur vaikai pasto dezute susprogdino :)

Na tokius filmus, kaip Drugio efektas butina paziureti du kart. Nes pirma karta kai ziuri tai i niuansus nelabai atkreipi demesi. Tik vaizda matai. O antra karta nors didelio idomumo kaipo ir nelieka, bet labai gerai isidemi ir veliau nepamirsi. Praejus metams si filma ganetinai primirsau.

Na ziurint i ta videotekos produkcija - nuomavau fimus, ta pati ka ir kiti. Taciau didele filmu dalis kicine ar filmai nepadarantis ispudzio. Kazkodel tikrai geru filmu "neatveza". Mazai tiketina, kad dabar pavyzdziui fantastiniu filmu nebegamina. Veza ta pati ka rodo musu kinotearai - o tokiu kaip zmogus voras, milzinas halkas, skubisdu bei amierikietiskas pyragas and kojotes - tai tikrai nenoretaisi matyti. Keisciausia, kad kicas Lietuvoje valdo - jei paziuresime "garsu pasaulio" filmu sarasa pagal surinktu pinigu skaiciu, tai kuo didesne nesamone - tuo daugiau pinigu surinkta. Nors jeigu rodytu tuos geruosius filmus - kuriu nerodo, vis tiek pinigu surinktu tiek pat, o gal net daugiau.

Cia yra todel, kad pas mumis stengiamasi pazaisti vadybininkus. Sedi kokiam forum cinemas akinuota 35metu vadibinininke ir skaito amerikietiska statistika. Ir visa nupususios vadybos logika ala tokia: - aha filmai turi buti seimyniniai, nes jei ais mama, papa, ja ir dar du kindos: bilietai plius popkornas = beveik 80-100 lt. Vadinasi reikia uzsakyti koki sh, kuris statuose pasiteisino ir nereikia per daug sukti smegenu - nes jei taip uzu atlanto, tai kaip danguje, taip ir pas mumis - bent jau logiskai turetai buti. O va apie toki nereiksmininga dalyka, kaip sudominimo veiksnys - tai ir pamirstama. Statu vaikuciai, nuo gimimo su komiksas gyvena - su tais komiksais uzaugo ir tevai ir seneliai. Tai tokie veikejai kaip Supermenai, Halkai, Spider-menai - ten nuo 1970. Va ir pakabina koki Spider-mena ant akropolio - o Lietuviukui vaikiukui tai nezinomas dalyks yra. Va tau ir turbo vadyba.

Skelbti atsakymą

Grįžti į