Puslapis 1 iš 1
Zmogus Voras 2
Parašytas: 2004 06 26 19:52
Nightcom
kaip manote ar atsipirks jis 4.5 mirijardo $ .
Parašytas: 2004 09 02 14:49
Justuxe
As laukiu sito filmo per DVD
Parašytas: 2004 09 02 18:48
egliukas
siaip nieko gero, man nepatiko

Parašytas: 2004 09 02 18:55
Sweet...
Hmm...dar nemaciau ir dar kolkas nenoriu pamatyti..

anonsas ne kiek nesuzavejo...kaip ir soundtrack'as..ir aktoriai...ir patys veikejai...kad ir tas blogietis su kazkokiais metaliniais ciuptuvais...is karto nuteikia nesamonei..

zodziu...gal kai paziuresiu persigalvosiu.

Parašytas: 2004 09 03 15:27
Justuxe
Man atrodo persigalvosi

Parašytas: 2004 09 04 12:37
Kovotojas
veiksmo scenos tai neitiketinos, ir tai tas blogietis, man patiko kaip jis vaidino

, siektiek storulis labai tiko but tuo daktaru..
Parašytas: 2004 09 04 12:43
Justuxe
Daktaras Oktavijus?Jei neklystu jo vardas, taip?
Parašytas: 2004 09 04 15:17
egliukas
taip jo toks vardas

Parašytas: 2005 04 01 13:03
ssjgoku
as ji turiu spider-man DvD