[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Zmogus Voras 2
Puslapis 11

Zmogus Voras 2

Parašytas: 2004 06 26 19:52
Nightcom
kaip manote ar atsipirks jis 4.5 mirijardo $ .

Parašytas: 2004 09 02 14:49
Justuxe
As laukiu sito filmo per DVD

Parašytas: 2004 09 02 18:48
egliukas
siaip nieko gero, man nepatiko :)

Parašytas: 2004 09 02 18:55
Sweet...
Hmm...dar nemaciau ir dar kolkas nenoriu pamatyti..:) anonsas ne kiek nesuzavejo...kaip ir soundtrack'as..ir aktoriai...ir patys veikejai...kad ir tas blogietis su kazkokiais metaliniais ciuptuvais...is karto nuteikia nesamonei..;) zodziu...gal kai paziuresiu persigalvosiu. :roll:

Parašytas: 2004 09 03 15:27
Justuxe
Man atrodo persigalvosi :)

Parašytas: 2004 09 04 12:37
Kovotojas
veiksmo scenos tai neitiketinos, ir tai tas blogietis, man patiko kaip jis vaidino :), siektiek storulis labai tiko but tuo daktaru..

Parašytas: 2004 09 04 12:43
Justuxe
Daktaras Oktavijus?Jei neklystu jo vardas, taip?

Parašytas: 2004 09 04 15:17
egliukas
taip jo toks vardas ;)

Parašytas: 2005 04 01 13:03
ssjgoku
as ji turiu spider-man DvD