[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Karalius Arturas
Puslapis 11

Karalius Arturas

Parašytas: 2004 09 15 13:06
egliukas
Ka manot apie si filma??? Ar jis jums patiko?

Parašytas: 2004 09 15 13:39
Sioma
As su panele noriu i ji eiti net nezinau...
Kas mate patarkit ar apsimoka...

Parašytas: 2004 09 15 13:41
egliukas
as maciau. man siaip patiko, bet noretusi, kad siek tiek sviesesnis butu :) labai jau niurios spalvos jame. O siaip visiskai kitaip pazvelgta i via ta istorija. Labai jau netradiciskai. Tikrai yra idomus filmas

Parašytas: 2004 09 16 15:34
Sioma
O kur buvai kiek bilietas kainavo... Ar daug zmoniu buvo...

Parašytas: 2004 09 16 16:08
egliukas
as namie per kompa ziurejau, bet kiek girdejau tai populiarus filmas daug zmoniu eina :)

Parašytas: 2004 09 17 15:16
Sioma
As irgi ta girdejau gal savaitgali nueisiu... Pasiziureti. :!: :lol:

Parašytas: 2004 09 18 14:44
egliukas
tikrai gali eiti ir manau, kad nenusivilsi, nors galiu ir apsirikti :)