Puslapis 1 iš 1
Karalius Arturas
Parašytas: 2004 09 15 13:06
egliukas
Ka manot apie si filma??? Ar jis jums patiko?
Parašytas: 2004 09 15 13:39
Sioma
As su panele noriu i ji eiti net nezinau...
Kas mate patarkit ar apsimoka...
Parašytas: 2004 09 15 13:41
egliukas
as maciau. man siaip patiko, bet noretusi, kad siek tiek sviesesnis butu

labai jau niurios spalvos jame. O siaip visiskai kitaip pazvelgta i via ta istorija. Labai jau netradiciskai. Tikrai yra idomus filmas
Parašytas: 2004 09 16 15:34
Sioma
O kur buvai kiek bilietas kainavo... Ar daug zmoniu buvo...
Parašytas: 2004 09 16 16:08
egliukas
as namie per kompa ziurejau, bet kiek girdejau tai populiarus filmas daug zmoniu eina

Parašytas: 2004 09 17 15:16
Sioma
As irgi ta girdejau gal savaitgali nueisiu... Pasiziureti.

Parašytas: 2004 09 18 14:44
egliukas
tikrai gali eiti ir manau, kad nenusivilsi, nors galiu ir apsirikti
