Belaukiant... Earth 2160

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
KoRnas
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:62
Užsiregistravo:2004 05 05 19:36
Belaukiant... Earth 2160

#1 Standartinė KoRnas » 2005 08 14 11:00

kiek teko pasidomet siuo zaidimuku, tai teko girdet kad kurejai (lygtais musu kaimynai lenkai) padirbejo is peties... kaip gerbejas ir zaidejas ankstesniu daliu Earth 2140 ir 2150, lupas sukandes laukiu isganytosios dienos.. nors buvo mineta kad bus isleistas dar senais gerais laikais, dar geguze.. bet tenka laukti iki rugsejo vidurio... tikiuosi jau isvis dienos sveisa!..
---
siek tiek apie zaidima:
vienas isskirtiniu sio zaidimo bruozas, tas, kad pries tai nereikalauja palyginus dideliu reiklavimu, o sis kramtys tavo resursus nemirkteldamas... pasiziurejus i screenshotus pasidaro aisq, kas cia per velnias...

siek istorijos:
jei kas zaide ankstesnes dalis, prisimins, kad buvo sunaikinta Zeme, tad sikart kovos nusikels i Marsa. Bus galima kovot uz tris zmoniu grupuotes:
1.The Eurasian Dynasty - tai bus tarsi siu dienu modernioji versija (toj viska paaiskinsiu =])... ju ginklai ir sunkioji technika, patobulinta siu dienu technika =]
2.The United Civilized States - sitie jau mano favoritai... :) pas juos angare galima bus rasti vaiksciojanciu viska griaunanciu robotu ir kitokie idomus aparatai...
3.Neatskleista, o gal kur nors ir parasyta, reiks paieskot... papildysiu
+++
yra ir ketvirtoji rase... Marse gyvenantis vietiniai gyventojai, kurie kartais vis pasirodys zaidimu eigoje, sumaisyti visas kortas... =]
----
kaip kurejai teigia kiekviena zmoniu rase tures savo atskira CAMPAIGN, kuriame bus po septynes misijas, atrodo mazoka?... bet visa tai pereiti gali tekti vargti apie 150h... bus bus ka veikti... :)
---
dar vienas unikalus sio zaidimo aspektas, unikaliu ginklu kurimas, to dar ant strategijos nemate... neskaitant tokiu kaip Impossible Creatures, ten jau kita sfera...
---
+ keletas screenshotu!! draudziama nepaziuret!! *162*

http://image.com.com/gamespot/images/20 ... een002.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/20 ... een003.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/20 ... een004.jpg

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#2 Standartinė SaZ » 2005 08 14 11:39

senesnes earth dalys man nepaliko jokio yspudzio nes kazkaip nebuvo labai jau ydomios... na greiciausiai man tiesiog nepatinka laikmetis.
nors dark colony zaidziau gan smagiai...

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#3 Standartinė GODhack » 2005 10 28 19:06

Turint omenyje, kad mokslines fantiskos su gera grafika RTS'u kaip ir nera tai galima tiketis jog sitas zaidimas tures didesni pasisekima nei ankstesnes dalys.

Bet dar galima tiketis jog jis liks AOE3 seselyje...

Itin sudomino tas ginklu kurimas, ankstesnej dalyje buvusi galimybe susirinkt savo karius is daliu(jei dar gerai atsimenu) ir atbaide daug zaideju del labai jau gremezdisko technologinio medzio kuri perprast reiktu daug valandu. Na gal tas ginklu kurimas nebus kokia nors painybe.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#4 Standartinė SaZ » 2005 10 28 19:41

na mokslines fantastikos zaidimu yra keletas.
star trek, star craft , homeworld, dark colony.
kazkaip daugiau tai net neatsimenu :)

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#5 Standartinė Afteris » 2005 10 28 19:48

moksline fantastika man itin nepatinka :? gal todel, kad turejau (dabar neatsimenu zaidimo pavadinimo) kuris tuo metu buvo vienintelis mano PC ( neturejau interneto) ir as buvau priverstas zaisti vien ji , todel ir jokiais panasiais i tokius zaidimus net ziuret nesinori :D

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#6 Standartinė GODhack » 2005 10 30 15:19

fileplanet.com Sito zaidimo demo su 21 000 ++ parsisiuntimu yra karciausias failas paliekantis ago demo 3 vietoj!

Vis labiau panasu kad ne uz kalnu turesim LEGENDINI rts. 8)
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių