Red Alert 2

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#16 Standartinė Artas1984 » 2005 10 25 18:53

GODhack rašė: p.s. Atsimenu karta norejau "sutvarkyt" ta saita bet tai taip ir liko svajone.
Sutvarkyti tai kaip? Pasiųsti visus "n" ar esant moderatorium ką nors pertvarkyti?

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#17 Standartinė GODhack » 2005 10 25 19:31

moderam banus jei isdalint ir tada manau viskas savaime ivyktu :)

Keikt kitus man paprasciausiai butu zema. Man regis taip daugiau apie save pasakytum, o ne apie kitus.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#18 Standartinė SaZ » 2005 10 25 19:36

jeigu iskeiktum nieko nepasiektum.
jeigu pradetu keiktis kokie 50 nariu tada jau gal kazka ir pastebetu moderatoriai , o jeigu isvis visi moderus y suns dienas siustu tai po tokios 'revoliucijos' viskas pasikeistu tikrai... neaisku tik ar y gera puse.

kalbant apie ra2... kuom sis zaidimas toks ypatingas? na as pries jy nieko gero neturiu bet kodel kai kas nors papraso pasakyt geru rts pavizdziu tai dazniausiai minima starcraft,aoe ir ra ?

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#19 Standartinė GODhack » 2005 10 25 19:43

Kai mini ra tarp geriausiu tai tikriausiai neturi omeny antros dalies. :)

O jei labai rimtai snekant tai zmogui nezaidusiam RTS iskart imtis tokiu kaip SC ar AOE gana sudetinga(keli pazystami man taip ir pasako kad nieko tuose geimuose nesigaudo). Red alerto serija visad buvo labai paprasta ir suprantama visiem, ne vien RTS specam. O specai visad galejo laimet vienas vs visi kompai ant didziauso sudetingumo vos ne is pirmo karto. Jei ka domina kaip kompus triuskint ant RE:generals, lengvai ir greitai, galiu pasidalint patirtim. :wink:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

Naujas "senas" Red Alert 2

#20 Standartinė Artas1984 » 2005 12 21 11:50

Dažnai tenka lankytis r2e kompiuterinėje, tai ten jau kuris laikas kaip yra Red Alert 2 nauja modifikacija - ne papildymas, bet išplėtimas.

Daug naujų dalykų visose srityse, ypač mašinų srityje tiek pas sovietus, tiek pas aliancą.

Šita modifikacija man pavyzdžiui daug labiau patinka nei Yuri's Revenge, kuris mano manymu yra išvis nepasisekęs ir per daug fantastinis.

Ankščiau apsiribojusios nedidele tankų įvairove, dabar komandos padvigubino tankų rūšių įvairovę, ypač smagu, kad atsiradę tankai yra maždaug realūs, o ne kaip pas Jurijų.

Žmonių per nelyg nepadaugėjo, o tas naujas rusų Volkov, tai net žvengt verčia, bet pagrinde tai atsirado tai, kas turi būti.

Ypač jūrų laivynas tiek pas vienus tiek pas antrus dabar žymiai išplėstas.
Dabar žaidžiant bent jau galima rinktis iš ko, nes to pasirinkimo tikrai trūko.

Jei kas žino apie naują Red Alert 2, tai parašykite ką nors.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių