Heroes Of Might and Magic 3 : In the Wake of Gods 3.58f

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#31 Standartinė +Ameno+ » 2005 09 23 12:21

blin su wog valanda losiau ir tik 12 dienu praejo
Paveikslėlis

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#32 Standartinė bigjocker » 2005 09 23 14:03

+Ameno+ rašė:blin su wog valanda losiau ir tik 12 dienu praejo
Gal pirma kart WoG'a zaidei? seip jis visalaik ilgiau uztrunka...uzvis kai daug kovoji noredamas experience savo kariu pakelt...
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#33 Standartinė +Ameno+ » 2005 09 23 16:10

jo pirma kart losiau tai kol viska dar perskaiciau
Paveikslėlis

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#34 Standartinė bigjocker » 2005 09 23 16:49

+Ameno+ rašė:jo pirma kart losiau tai kol viska dar perskaiciau
Ka tu ten tiek radai skaityt?
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#35 Standartinė +Ameno+ » 2005 09 23 18:02

pasidariau kad hirausai nuo 5 lvl tai penkis lvl visas tas nesamones kur kas 1 lvl meta
dar [aziurejau kur koks unitas nu ir t.t.
Paveikslėlis

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#36 Standartinė bigjocker » 2005 09 23 18:18

+Ameno+ rašė:pasidariau kad hirausai nuo 5 lvl tai penkis lvl visas tas nesamones kur kas 1 lvl meta
dar [aziurejau kur koks unitas nu ir t.t.
AAA...nu aisku...ir man pradzioj panasei buvo...dabar tai jau esu pasidares kaip noriu...
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#37 Standartinė Kyborgas » 2005 10 03 16:10

Tas visas nesamones wog kūrėjai turėtų išmesti lauk, nes tik gadina gerą žaidimą. Taipogi galėtų išmesti ir tuos kvailus komanderius, nes dėl jų labai jau žaidimas į 4 herojus supanašėja, kas man asmeniškai labai vėžį varo. O monstrų patirties kaupimo galimybę reiktų būtinai palikti ir gal dar patobulinti, nes iš ties šauniai sugalvota. Reikėjo jiems anksčiau šitą sumąstyt, užuot kaškokius kvailus komanderius ar kvailas specialiasias taisykles įdieginėję :x
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#38 Standartinė +Ameno+ » 2005 10 03 16:29

man tai patinka komanderiai
per viena turna gali uzmesti kokias dvi magijas tikrai pravercia
Paveikslėlis

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#39 Standartinė bigjocker » 2005 10 03 17:20

To Kyborgas
Tu seip pastebejau mazai apie WoG nusimanai...aisku cia tavo nuomone..bet seip tai HoMM 3 ir WoG kure ne tie patys zmones ir be to commanderiai buvo sugalvoti tuo pat metu kaip ir experience...
To Ameno
Pritariu,bet seip man komanderiai nei patinka nei nepatinka...ir su jais ir be ju gerai..
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#40 Standartinė GODhack » 2005 10 03 18:20

Ai tie komanderiai kai juos pamaciau tei nei trugdo man nei kokios kokybes geimui tai irgi neprideda.

Tik jau kiek zaidziau tai buvo toks juokingas atvejis:
1musis: kose kaip reikiant komas ir tentas islieka kiti zuna pas mane: prieso daiktus ir pili atimu.

varau toliau mane uzpuola (~1 1 1 1) t.y. nuliovas herojus pas ji armijos visa saivaite is1 pilies pilnai. As jau noriu begt bet galvoju ai uzmusiu kelis... ir uzmusiau visus. :lol:

Nu taip strategiskai kvailai labai gavos net ta kart kaskaip nejauciau pergales dziaugsmo.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#41 Standartinė SaZ » 2005 10 03 20:34

bigjocker rašė:To Kyborgas
Tu seip pastebejau mazai apie WoG nusimanai...aisku cia tavo nuomone..bet seip tai HoMM 3 ir WoG kure ne tie patys zmones ir be to commanderiai buvo sugalvoti tuo pat metu kaip ir experience...
To Ameno
Pritariu,bet seip man komanderiai nei patinka nei nepatinka...ir su jais ir be ju gerai..
kad sugalvojo tuo pat metu nereiskia kad tai tokio pat naudingumo ir idomumo. :wink:

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#42 Standartinė bigjocker » 2005 10 03 21:24

kicked rašė: kad sugalvojo tuo pat metu nereiskia kad tai tokio pat naudingumo ir idomumo. :wink:
as taip ir nesakiau tiesiog Kyborgas sake kad galejo anksciau ten kazka sugalvot ir kaiko nedaryt...tai norejau tik pasakyt kad WoG team tada dar nebuvo kai pvz.SoD buvo isleistas...ir pan.
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#43 Standartinė Kyborgas » 2005 10 04 17:33

bigjocker rašė:To Kyborgas
Tu seip pastebejau mazai apie WoG nusimanai...aisku cia tavo nuomone..bet seip tai HoMM 3 ir WoG kure ne tie patys zmones ir be to commanderiai buvo sugalvoti tuo pat metu kaip ir experience...
To Ameno
Pritariu,bet seip man komanderiai nei patinka nei nepatinka...ir su jais ir be ju gerai..
Deja tavo pastebėjimai neteisingi, nes aš esu peržaides nemažai wog mapų ir beveik perėjęs kampanijas. Daugiausiai lošiau su 353 versija, kai tik ji pasirodė. Po to instalinau 356 pachą ir gavosi šūdas. Žaidimas pradėjo striginėt, neidavo iš vis normaliai lošt. Taigi neiškentęs išmečiau iš kompo lauk. Paskui sužinojęs kad išėjo nauja 357 versija nutariau išbandyt. Ir ką blyn pamatęs tuos komanderius tikrai nesusižavėjau šia versija. Kadangi nemėgstu 4 herojų, nepatiko man ir šis sumanymas. Juk pats puikiai žinai, kad komanderių patirities kaupimo ir įgūdžių sistema yra grynai nukopinta iš 4 herojų. Tai daro žaidimą visai nebepanašų į 3 herausus ir man tas labai nepatinka. Be to po mūšio gali likti visai be junitų (vien tik su komanderiu) ir nepralaimi. Juk 3 herojuose tas neįmanoma, net jei liksi po mūšio su burtų pagalba iškviestais elementais, vistiek praloši. Taigi visa tai man atmušė norą žaisti 357 versiją. Veliau išbandžiau paskutinę 358 ir galiu pasakyti kad nauja idėja (stack expierence) patiko. Tik deja laiko neturiu normaliai palošti.
Taip kad nederėtų tau manęs vadint neišmanėliu, vien dėl to, kad man kai kurie wog kūrėjų sumanymai nepatiko, nesutinki? :D
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#44 Standartinė bigjocker » 2005 10 04 18:20

As ne del ju sumanymu taip sakiau,,..turejau galvoj kad apie WoG istorija ir pacius kurejus nelabai zinai...sorry....O del komanderiu tai juk gali isjunkt ta funcija...
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#45 Standartinė Kyborgas » 2005 10 11 16:25

Gal ir nežinau, nebuvo kada domėtis, bet aš kalbėjau apie jų idėjas. Naujoje wog versijoje galėtų ne tik naują miestą bet ir sukurti daugiau patobulinimų junitams.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių