Heroes Of Might and Magic 3 : In the Wake of Gods 3.58f

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Žinutė
Autorius
bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#46 Standartinė bigjocker » 2005 10 11 17:43

Kyborgas rašė:Gal ir nežinau, nebuvo kada domėtis, bet aš kalbėjau apie jų idėjas. Naujoje wog versijoje galėtų ne tik naują miestą bet ir sukurti daugiau patobulinimų junitams.
Nu as seip esu pakeites keleta Unit'u ir padares su ERM kad kiekvienoj pily maziausiai 3 monstrai tobulinas 2 kartus... tai va..kaip jau sakiau ant WOG gali pasidaryt kaip nori..
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#47 Standartinė +Ameno+ » 2005 10 11 18:49

Kyborgas rašė:Gal ir nežinau, nebuvo kada domėtis, bet aš kalbėjau apie jų idėjas. Naujoje wog versijoje galėtų ne tik naują miestą bet ir sukurti daugiau patobulinimų junitams.
nu siaip kai kuriuos junitus galima antra kart upgreidinti
castle magus (neatsimenu kaip vadinasi)
rampart grandelves
tower gnomus
ir t.t.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#48 Standartinė Kyborgas » 2005 10 13 11:04

Tai kaip ten gali pasidaryt, tipo pakeisti parametrus? N o išvaizda pakeist galima arba naujų savybių dadėt?
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#49 Standartinė bigjocker » 2005 10 13 12:13

Kyborgas rašė:Tai kaip ten gali pasidaryt, tipo pakeisti parametrus? N o išvaizda pakeist galima arba naujų savybių dadėt?
Viska galima keist..tik reikia moket....didziaja dali galima pakeist vien tik su ERM skriptu pagalba....
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#50 Standartinė Artas1984 » 2005 10 13 13:36

@big joker: kai turėsiu laiko, dažniau užsuksiu į tą tavo saitą.
Man patinka tokie žmonės kaip tu, kurie sukuria kuklų saitą savo mylimam geimui.
Hmm... aplamai apie tą wog sužinaojau tik iš šito forumo...
Keista ane? Aš heroes3 per savo gyvenimą lošiau daugiau nei visus kitus geimus kartu paėmus (kol lošiau), o štai šito wog nelošiau.

Ar tai papildymas kaip maždaug shadow of death ir armagedon's blade?
Kelintais jis išleistas?
Kokia mapų versija?

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#51 Standartinė bigjocker » 2005 10 13 15:23

Artas1984 rašė:@big joker: kai turėsiu laiko, dažniau užsuksiu į tą tavo saitą.
Man patinka tokie žmonės kaip tu, kurie sukuria kuklų saitą savo mylimam geimui.
Hmm... aplamai apie tą wog sužinaojau tik iš šito forumo...
Keista ane? Aš heroes3 per savo gyvenimą lošiau daugiau nei visus kitus geimus kartu paėmus (kol lošiau), o štai šito wog nelošiau.

Ar tai papildymas kaip maždaug shadow of death ir armagedon's blade?
Kelintais jis išleistas?
Kokia mapų versija?
Aciu...na HoMM man nuo mazens geriausias zaidimas (isbandau ir visus kitus bet HoMM pats geriausias)....WoG siuo metu vienintelis zaidimas kuri zaidziu....
Tai yra papildymas HoMM3 SoD ir Complete versijoms (ant kitu neisiinstaliuoja)...Del isleidimo metu tai nezinau tiksliai bet lygtai 2002 isleistas WoG 3.5. O 2004 isleistas jau WoG 3.58f.(Sita ir zaidziu).
Map'ai tinka tokie kaip ir HoMM3 betkurios dalies...Kadangi WOG'e yra daug naujoviu tai jo map'u nepasileisi per paparastus H3 Map Editor'ius..
Tiesiog patariu betkam pamegint WoG ir manau kad nieks nenusivils,bent jau pacia ideja...Uzvis turi patik tiems kas iki siol zaidi kokia nors H3 versija bet WOG nebande (kaip kad tu)...Na seip kaip matei pas mane forume yra apie viska diskutuojama...Tikiuos moki angliskai,nes ten padariau tarptautini foruma,kuriame pagrindine kalba anglu..Tai prasymas ten rasyti angliskai (na o jei nemoki,tai pasitenkinsiu ir lietuviu kalba). :lol: :D :D :D Tai tiek (vos ne visa knyga cia prirasiau :lol: )
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#52 Standartinė +Ameno+ » 2005 10 13 16:28

bigjocker rašė:
Kyborgas rašė:Tai kaip ten gali pasidaryt, tipo pakeisti parametrus? N o išvaizda pakeist galima arba naujų savybių dadėt?
Viska galima keist..tik reikia moket....didziaja dali galima pakeist vien tik su ERM skriptu pagalba....
ei o is kur ta erm skripta parauti???
Paveikslėlis

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#53 Standartinė bigjocker » 2005 10 13 17:54

Em...skriptus rasai pats tik reikia gaut tam skirta programa ir moket tuos skriptus panaudot..Jei ka tai rasyk pas mane forume i "ERM scripts" skilti..
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#54 Standartinė Artas1984 » 2005 10 13 17:56

Ar su shadow of death map editorium galima atsidaryti visas wog versijas?
Kaip supratau su restoration of Erathia ir h3blade editoriais wogo neatidarysi...

Aš angliškai tai patikėk kalbu he he.
Jei tu iš Lenkijos, turbūt žinai žaidimą painkiller, kurį sukūrė lenkai.
Tai vat, mano anglų gali patikrinti oficialiame painkiller forume:
http://dreamcatcherinteractive.com/foru ... y.php?f=13

Aš ten bazuojuos, keldamas žaidimo įvaizdį diskutuoju įvairiom temom.

Žinok pardose niekur nemačiau pirkti wog.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#55 Standartinė SaZ » 2005 10 13 18:03

wog yra fanu padaryta versija.
jeigu klystu tai sorry.

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#56 Standartinė Artas1984 » 2005 10 13 18:09

Na ką, jei kūrėjai ne tie patys, aš to wog nelošiu.
Man kuo labiau užturbintas, tuo šūdinesnis.
Sakėt herojai kišasi, o junitai gauna xp?
Tai jau atitrūkimas nuo heroes, kaip su heroes4, nes tikri heroes yra heroes3 complete, tuo ir užsibaigia.

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#57 Standartinė bigjocker » 2005 10 13 18:10

Em WoG zemelapiu neatidarysi su jokiu kitu editorium o tik WoG map editorium.

WoG kaip jau minejo yra fanu sukurta versija,tai jos pirk ir nerasi nes ji nepriklauso fanams..H3 yra UBI soft nuosavybe ir tik ji gali ja pardavinet...WoG kurejai negali is sio zaidimo uzsidirbt..,nes tai butu nelegalu...Todel ir gali sia versija is belekur parsisiust...
Tai varom...:D

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#58 Standartinė bigjocker » 2005 10 13 18:13

Artas1984 rašė:Na ką, jei kūrėjai ne tie patys, aš to wog nelošiu.
Man kuo labiau užturbintas, tuo šūdinesnis.
Sakėt herojai kišasi, o junitai gauna xp?
Tai jau atitrūkimas nuo heroes, kaip su heroes4, nes tikri heroes yra heroes3 complete, tuo ir užsibaigia.
Tai wog yra tik modifikacija...is dalies tai islieka tie patys H3..tik keletas geru naujoviu ir tiek....O del Commanderiu tai kaip jau sakiau galima juk sia funkcija isjunkt jei naptinka ....o Unit'u Xp yra labai fainas dalykas (bet jei ir tas nepatinka tai taip pat galima isjungt..)
Tai varom...:D

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#59 Standartinė Kyborgas » 2005 10 15 01:40

Norėdamas palaikyti bigjocker galiu pasakyti, kad wog nėra kaškoks šūdo gabalas skirtas palengvinti ar dar kaip nors iškraipyti žaidimą. Ten yra daug galimybių, kurias gali rinktis pats žaidėjas, taipogi yra naujų monstrų, naujų artifaktų ir net naujų herojų. Taipogi paskutinėje versijoje yra įdiegta junitų XP. Mano manymu tai žaidimo tikrai negadina taip būtų net logiškiau. kodėl pvz., patirtį gali kaupti tik herojus, o junitai kad ir kiek bekariautų jokios patirties negali gauti. Taip kur kas įdomiau, nes praktiškai nereikia tobulinti junitų už pinigus. Jie tobulinasi patys: didėja jų ataka, gynyba, greitis, atsiranda naujų savybių. Ir netgi įdomiau kautis su priešu, nes kad iridentifikavęs priešo herojų, nesužinosi kiek jo kariai yra patobulėję. Na mūšio metu aišku gali pasižiūrėt. Taipogi ir pačiam kartais geriau ypač kai striuka su pinigais ir negali visų karių nusipirkti kiek pilyse priauga. Tada gali labiau apsimokėti ištobulinti vieną karių rinkinį ir tada pulti priešą su "kokybe" o ne "kiekybe".
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

bigjocker
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:71
Užsiregistravo:2005 09 18 22:18
Miestas:Mazeikiai, Lithuania
Susisiekti:

#60 Standartinė bigjocker » 2005 10 16 12:23

Visiskai palaikau ir sutinku su Kyborgu.... (Tik nauju heroju neatsiranda,ju tik naujos galimybes ir specialybes)... tai va,...:D
Tai varom...:D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)