Heroes of might and magic (nuo I iki IV)

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#241 Standartinė Artas1984 » 2005 09 29 22:23

Kokie laikai dominuoja, kokios spilys, kultūra ir pasaulėžiūra?
Ar yra combat mode rėžimas kaip heroes? Ar raitelis yra atskiras subjektas?

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

#242 Standartinė pk10 » 2005 09 29 22:25

ant trecio sunkumo laimet galima per 20h, pats praktikuoju
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#243 Standartinė Artas1984 » 2005 09 29 22:30

Atsakykit į klausimą, gal manęs nematot?

Beje, nemanau, kad ilgas gameplay yra problema, buvo heroes mapų, kuriuos lošiau mėnesiais, tikrais gyvenimo mėnesiais, tad nemalkit apie laiką...

Man įdomu būtų palyginti kultūras tų dviejų žaidų...ir junitus.
Matot, heroes junitai yra kultiniai, tai lyg prekybinis ženklas, nuo kurio apsikrėtė visi kiti toliau išleisti žaidimai - chimeros, dragonsai, titansai, grifonai, cerberiai...
O pvz starcraft yra kažkieno fantazijos išgalvoti ir neverti kulto titulo kaip heroes. Abejoju ar tas civilization turi kultinių savybių.

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

#244 Standartinė pk10 » 2005 09 29 22:37

civilizations, tu eini per laikus su pasirinkta tauta, nuo kovos vezimu iki f-16, aisku kiekviena tauta turi spec unita, savu ypatybiu, yra keli architekturos stiliai, zemelapiu yvairove (kiekviena kart vis kitoks) ir nera atskiro battle rezimo
tu nereguok taip stipriai kad kartais nepastebiu tavo pranesimo
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#245 Standartinė Artas1984 » 2005 09 29 22:47

Tai rodo, kad civilization yra labiau RTS nei TBS, kodėl tu lygini su heroes? Beje, dabar atsiminiau, civilization - tai tas geimas, kur gali ir už indėnus būti ir už kažkokius ten rusus su faina rusiška architektūra, jei čia tas, tai jis tikrai universalus, aš pats nežaidžiau, mačiau tik screensus.
Tokio žaido gal ir reikėjo, geriausia jį lyginti su C&C generals, nes jis irgi apima daug kultūrų, heroes jau kas kita.

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

#246 Standartinė pk10 » 2005 09 29 22:54

kodel as jy liginau su heroes3? nes civas ejimu strategija, o tu pasakiai kad geriausia ejimu strategija- heroes3
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#247 Standartinė SaZ » 2005 09 29 23:04

ech artas y visus mano postus atrasai 'nfs' o ne 'nfs5' tai reiskia kad pacio zaidimo gal net ir nezaidei tai ne ka ir gali pasakyti :P
aisku nekaltinu - as apie h3 irgi nelabai ka galiu pasakyt nes pvz man turnbased zaidimai nelabai prie sirdies.

keista kad toks jau strategy fanas kaip tu neloses civilization3 :shock:
kad zaidime yra daug kulturu tai nereiskia kad tai rts :)
pats zaidimas grafiskai truputy primena heroes tik viskas yra is dar toliau. herouso nera nes paprasciausiai tai nera pigus heroes klonas kaip koks age of wonders :lol: kadangi herouso nera o reikia kazkam kovoti tai cia biski jau primena h4 (nors civ3 ir anksciau isleistas...)
unitai vaiksto savarankiskai. unitas siame zaidime - vienas burys. grafiskai burys pavaizduotas vienu unitu. pvz nori jeigu kelis burius pervest kazkur tai visus po viena ir vesi :)

hey neapsvaik nuo tu heroes 'nuo kurio apsikrėtė visi kiti toliau išleisti žaidimai - chimeros, dragonsai, titansai, grifonai, cerberiai... '
visi isvardinti unitai isskyrus titana yra mitologiniai ir pasaku gyvunai/padarai kurie tikrai esu tikras kad buvo puikiai aprasyti ne tik senoves rastuose ar knygose bet ir dnd rpg knygose.

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#248 Standartinė Artas1984 » 2005 09 30 00:27

@kicked, nemanyk, kad aš durnas ir nežinau, tiesiog heroes juos visus sujungė! O dėl titanų labai klysti - jie dar ir kokie mitologiniai herojai, aš mitologiją išmanau, nors jau esu primiršęs, kaip gi Rėja, Hiperionas, Prometėjas, Atlantas...visi jie titansai. :o

Gerbiu tavo apsisprendimą dėl to kad tau heroes stilius ne prie širdies, o civilization ateity dar būtinai pažaisiu, nes išties aš esu strategijos fanas - warcraft3, red alert2, labai seniai age of empires ir dune 8)

Kas dėl nfs5, nežinau ar tai 5 kaip tu sakai, bet prisiekiu, kad vienas bičas man rodė patį naujausią nfs ir kai pamačiau, iš pradžių pagalvojau, jog ten filmuoja su kamera kaip mentai vejasi kažkokią tai tačkią, o paskui ~ čia taip žaidimas atrodo? :o Wow, oho...

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#249 Standartinė SaZ » 2005 09 30 16:03

man rodos titanai tai yra dievu vaikai - milzinai. kai kurie is tu vaiku buvo net labai nieksiski ir nuverte kazkuriuos dievus :)
tavo isvardintieji yra tiesiog herojai ir karzygiai :P

ok whatever :lol:

padedu taska nfs diskusijai cia :) matosi kad is taves nfs zinovas dar mazesnis negu is manes pvz painkiller expertas :P


ze artai gryztant prie h3. koks tau pvz unitas graziausias , kuris naudingiausias ir kokia pilis tau paprasciausia zaisti ?

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#250 Standartinė misty fi » 2005 09 30 16:16

Paveikslėlis
EIIII KADA PASIRODYS HERAUSAI 5
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#251 Standartinė Kyborgas » 2005 09 30 17:13

kicked rašė: gryztant prie h3. koks tau pvz unitas graziausias , kuris naudingiausias ir kokia pilis tau paprasciausia zaisti ?
Man asmeniškai tai dauguma jų gražūs, bet yra žinok kai kurie bjaurūs ir nervinantys. Tai būtų: Bachelorai, užturbintos medūzos, Impai ar Familiarai, Cerberiai, Flies ar Dragon flies, zombiai.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#252 Standartinė GODhack » 2005 09 30 18:14

Na kad herausu kurejai sukure kaskokius unitus labai unikalius ta nepasakyciau, 40% unitu is antikos mitu ir legendu 40% is pasaku ar kitu(ne antikos) mitu paimti ir daugiausia 20% niekur ankciau nesutikti.

O kai sakei kad starkrafto unitu nieks nekopina tai beje kai ziurejau matrica buvau apstulbes: twe gi pastoviai lakste goliachai is starkrafto visiskai nukopinti tai ne ivare biski shoko man. :shock:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#253 Standartinė GODhack » 2005 09 30 18:17

kicked rašė: ze artai gryztant prie h3. koks tau pvz unitas graziausias , kuris naudingiausias ir kokia pilis tau paprasciausia zaisti ?
unitas tai tas drakoniukas(kur geltonas ir lyg is popieriaus islankstytas) ir geaziausias ir geriausias man.

Pilis miskiniu kaskaip "not bad for me".
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#254 Standartinė +Ameno+ » 2005 09 30 20:08

GODhack rašė:Na kad herausu kurejai sukure kaskokius unitus labai unikalius ta nepasakyciau, 40% unitu is antikos mitu ir legendu 40% is pasaku ar kitu(ne antikos) mitu paimti ir daugiausia 20% niekur ankciau nesutikti.

O kai sakei kad starkrafto unitu nieks nekopina tai beje kai ziurejau matrica buvau apstulbes: twe gi pastoviai lakste goliachai is starkrafto visiskai nukopinti tai ne ivare biski shoko man. :shock:
kas cia aiskina kad niekas starcrafto unitu nekopina pazaisk shatered galaxy ir pamatysi kad puse zergu nukopinta dalis junitu (truputeli pakeisti bet esme ta pait)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#255 Standartinė Artas1984 » 2005 09 30 22:54

Kyborgas rašė: Man asmeniškai tai dauguma jų gražūs, bet yra žinok kai kurie bjaurūs ir nervinantys. Tai būtų: Bachelorai, užturbintos medūzos, Impai ar Familiarai, Cerberiai, Flies ar Dragon flies, zombiai.
Bachelorai tai tipo the beholders?
Kaip jūs siūlote sulietuvinti pavadinimus: imps, familiars, dwarfs, dendroids, efreets, pit demons, gogs, behemoths, nomands?

Tuoj aš atsakysiu apie savo mėgstamus - paruošiu specialią excel lentelę uploadams, ten surašysiu kai kuriuos faktus apie junitus, kuriuos pats išanalizavau.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių