Orda II

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
GOTEN
naujokas
naujokas
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2004 12 11 17:17
Miestas:Siauliai
Susisiekti:
Orda II

#1 Standartinė GOTEN » 2004 12 29 17:49

Nu kaip? Ar patinka, turit?
maan aptinak runescape

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#2 Standartinė SaZ » 2004 12 29 19:48

sitas zaidimas tai totali nesamone :)
stataus sau pily ... ziuriu puola...
hmmm kazkaip ankstokai...
su vienu unitu nubegu paexplorint...
ziuriu pas tuos ten bazes 30 kartu didesnes negu mano :)

GOTEN
naujokas
naujokas
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2004 12 11 17:17
Miestas:Siauliai
Susisiekti:

#3 Standartinė GOTEN » 2004 12 30 18:40

Kicked_assman rašė:sitas zaidimas tai totali nesamone :)
stataus sau pily ... ziuriu puola...
hmmm kazkaip ankstokai...
su vienu unitu nubegu paexplorint...
ziuriu pas tuos ten bazes 30 kartu didesnes negu mano :)
as kodus naudoju
maan aptinak runescape

Mazzass
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:115
Užsiregistravo:2004 04 30 19:27
Miestas:Lentvaris

#4 Standartinė Mazzass » 2004 12 31 02:25

i domumas zaisti su kodais :wink:

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

#5 Standartinė pk10 » 2005 01 05 23:00

sitas zaidimas lengvas ir neidomus be to pati istorija kazkaip neatidirbta
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
EdGarikas.
naujokas
naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2005 01 06 03:27
Susisiekti:

#6 Standartinė EdGarikas. » 2005 01 19 00:23

siaip vienu momentu buvo visai px :lol: bet greitai nusibodo ten bruzintis :lol:

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių