Puslapis 1 iš 1
Orda II
Parašytas: 2004 12 29 17:49
GOTEN
Nu kaip? Ar patinka, turit?
Parašytas: 2004 12 29 19:48
SaZ
sitas zaidimas tai totali nesamone

stataus sau pily ... ziuriu puola...
hmmm kazkaip ankstokai...
su vienu unitu nubegu paexplorint...
ziuriu pas tuos ten bazes 30 kartu didesnes negu mano

Parašytas: 2004 12 30 18:40
GOTEN
Kicked_assman rašė:sitas zaidimas tai totali nesamone

stataus sau pily ... ziuriu puola...
hmmm kazkaip ankstokai...
su vienu unitu nubegu paexplorint...
ziuriu pas tuos ten bazes 30 kartu didesnes negu mano

as kodus naudoju
Parašytas: 2004 12 31 02:25
Mazzass
i domumas zaisti su kodais

Parašytas: 2005 01 05 23:00
pk10
sitas zaidimas lengvas ir neidomus be to pati istorija kazkaip neatidirbta
Parašytas: 2005 01 19 00:23
EdGarikas.
siaip vienu momentu buvo visai px

bet greitai nusibodo ten bruzintis
