[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Orda II
Puslapis 11

Orda II

Parašytas: 2004 12 29 17:49
GOTEN
Nu kaip? Ar patinka, turit?

Parašytas: 2004 12 29 19:48
SaZ
sitas zaidimas tai totali nesamone :)
stataus sau pily ... ziuriu puola...
hmmm kazkaip ankstokai...
su vienu unitu nubegu paexplorint...
ziuriu pas tuos ten bazes 30 kartu didesnes negu mano :)

Parašytas: 2004 12 30 18:40
GOTEN
Kicked_assman rašė:sitas zaidimas tai totali nesamone :)
stataus sau pily ... ziuriu puola...
hmmm kazkaip ankstokai...
su vienu unitu nubegu paexplorint...
ziuriu pas tuos ten bazes 30 kartu didesnes negu mano :)
as kodus naudoju

Parašytas: 2004 12 31 02:25
Mazzass
i domumas zaisti su kodais :wink:

Parašytas: 2005 01 05 23:00
pk10
sitas zaidimas lengvas ir neidomus be to pati istorija kazkaip neatidirbta

Parašytas: 2005 01 19 00:23
EdGarikas.
siaip vienu momentu buvo visai px :lol: bet greitai nusibodo ten bruzintis :lol: