Geriausias jūsų strateginis žaidimas

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#121 Standartinė SaZ » 2005 10 15 15:07

o zinojai kad ant moderu rautis negrazu? :)

be to diablo net ne strategija.

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#122 Standartinė Kyborgas » 2005 10 15 17:52

Nepyk ant jo, jis dar mažas, neskiria RPG nuo strategijos :lol:
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
Tamoo
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:345
Užsiregistravo:2005 01 05 17:13
Miestas:Vilnius

#123 Standartinė Tamoo » 2006 07 14 13:39

Heroes WoG 3.58f.
kolkas nieko geriau nesu mates.
"The world's best fighting tournament"

Fighter
Pranešimai:3
Užsiregistravo:2006 08 13 16:31

#124 Standartinė Fighter » 2006 08 13 16:42

Tamoo rašė:Heroes WoG 3.58f.
kolkas nieko geriau nesu mates.
turbut pamatysi kai bus heroes QuickSilver

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#125 Standartinė Artas1984 » 2006 09 05 23:55

Nelošiau S-Strike, bet...

Kyborgas rašė:GODhackui:
Naudodavau ir aš tuos "karštus" mygtukus :) nors ne visus žinojau. Bet man tas nesutrugdė praeiti šio žaidimo. Na aš jį perėjau, bet didelio įspudžio nepadarė. Nors blemba jis turėjo kaškokią savybę pritraukti, kad kartais net naktimis jį lošdavau.
Aš palyginau su Quake todėl, kad norint gerai žaist nėr kada galvot. viską turi būt apgalvojęs iš anksto ir atkalęs visas strategijas. Ten turi dirbt be perstojo kaip mašina ir be klaidų. Na šiaip nežinau koks gali būti profas, jei žaidimo metu naudojasi šperom :) Manau pergalės jis tokiu būdu tikrai nepasiektų. Tikri profai viską moka atmintinai, žino kada kokias strategijas ir kovos taktikas taikyt, visą pastatų statymosi ir junitų gaminimo eigą tam tikrai strategijai, kaip gintis nuo užpuolimų ir panašiai. Visa tai jie daro instingtyviai be jokių galvojimų. O kad tą pasiektum reikia daug dirbt, su quake irgi tas pats. O man ilgai dirbt prie vieno geimo nėra laiko, todėl aš renkuosi tokius, kur nereikia ilgos patirties, o pakanka mąstymo.
Sarua:
Na man būtų geriau, kad tas karys biški pats daugiau mąstytų. Palyginkim BW su vienu irgi nenauju žaidimu "Suden-Strike. Ten junitų valdymas tikrai geresnis ir jie patys elgiasi tikrai protingiau. Užpulti jie gula ant žemės, traukiasi į priedangą ir atsišaudo. Pavyzdžiui yra net sėlinimo komanda, kuomet kariai eina ne nosies tiesumu, o pakrūmiais, palei medžius, kad mažiau rodytis priešui. Be to ten viskas realiau padaryta ir grafika kur kas geresnė. Pvz. labai sužeistas kareivukas miršta jei laiku nepagydai, o BW junitas gali lakstyti po mapą iki žaidimo galo su 1 gyvybe. Dar kiek pamenu ten ir amunicija nebūdavo "amžina" kaip BW. Kiek pašaudžius šoviniai baigdavosi ir aptarnaujantis personalas turėdavo jų atvežti. Na o BW tai vienas pieška gali dachiera bazių sušaudyt, šovinių vistiek pakaks. Dar pavz tankai gavę stipresnį smūgį nesprogdavo, bet važiuot su jais jau nebeeidavo. Bw gi laksto kaip pašėlę su 1 gyvybe. Taigi aš pamačiau tą žaidimą kai buvau jau bw praėjęs. Ir po to mano nuomonė apie bw dar labiau pablogėjo.
Dėl to jau dabar manau, kad S-Strike - tai geras geimas.
Kyborgas rašė:Na žiūriu jūs čia iškeliat dauguma Cursader į pirmą vietą. Kai kas Age of empires, Warcraft. Na aišku kiekvienam pagal skonį, bet man kuo žaidimas realesnis, tuo jis man įdomesnis. Esu žaidęs Strongholto demo ir turiu pripažinti, kad jis man nepatiko dėl kelių priežasčių. Visų pirma tai prastas veikėjų valdymas. Antra - nerali pastatų statyba ir nerealios galimybės juos sunaikinti. Tarkim ateina blin kokie keli pimpukai su ietimis ir per kelias minutes išgriauna akmeninę sieną. Arba ateina ir užkasa pilį juosiantį kanalą. Panašiai yra ir su Age of empires, kapoja su kardais pastatus ir šie dega. Šiaip alternatyva Empajeriams yra Kazokai. Vat ten tai kur kas realiau padaryta. Ten ir sienų, bei pastatų be patrankų neišgriausi ir mūšiai kur kas įspūdingiau atrodo.
Taip, geimai, kuriuose pastatai kapojami kardais ir dega tikrai negli būti geriausi. Geimas turi būti subalancuotas: žmonės iš automatų negali nukauti tanko, kardais negalima "uždegti" pastatų ir t


Mas asmeniškai geriausia RTS yra Red Alert 2, nors ir nėra super tikroviška.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#126 Standartinė Artas1984 » 2006 09 06 00:03

Starcraft galėtų būti nebent geriausia online strategija, nes internete tikroviškumas nesvarbu.

Visgi manau, kad geriausia nuo šiol stratgija bus šita:
http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=12016
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių