Geriausias jūsų strateginis žaidimas

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#91 Standartinė +Ameno+ » 2005 06 09 19:42

pas drauga maciau tai man jis nepatiko
leva junitai kovos metu negali vaikscioti, ten magija jeigu naudoja tai per visa ekrana eina ir vos dmg padaro
man tai pasirode levas IMO
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tamoo
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:345
Užsiregistravo:2005 01 05 17:13
Miestas:Vilnius

#92 Standartinė Tamoo » 2005 06 09 22:56

tigi sakau rei isiaist:)
Siaip man labiausiai patinka unitu tobulinimasis :wink:
"The world's best fighting tournament"

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#93 Standartinė sarua » 2005 06 09 23:13

Bandineju ir ash dabar disciples 2. Grafika tai uber! Grazhesnes jokiam strategy geime nesu mates :) bet chia aishku mano nuomone tik.
...

Vartotojo avataras
Tamoo
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:345
Užsiregistravo:2005 01 05 17:13
Miestas:Vilnius

#94 Standartinė Tamoo » 2005 06 10 14:48

jio grafika tikrai paliko gera ispudi.
beto garsas irgi neblogas, primenantis mistika :)
"The world's best fighting tournament"

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#95 Standartinė GODhack » 2005 06 10 18:41

Kyborgas rašė:
GODhack rašė:starcraft: brood war
tiesiog tobula, geriau ir but negali...
Kur tu matai jame tobulumą. Na gal tik pliusas tame, kad rasės gerai subalansuotos. Nors šiaip kai kurie žaidėjai sugeba "įsikabint" vienos kokios rasės ir laikyt ja geriausia. Tai va - minusiukai šiam tobulam žaidimui: prasta grafika; prastas garsas; kvailas junitų elgesys. Taipogi galimybė valdyt vienu metu tik 12 junitų labai knisa. Pvz per kokius Kazokus gali valdyt kad ir 1000. Ir dar ten yr visokių trūkumų, reiktų kada pažaist, kad prisiminčiau.
garsas puikus, intike galima SC dainu parsisiust. Galimybe valdyti tik 12 unitu ir tai kad unitai nieko nedaro patys yra tobula. Tai ir yra sito zaidimo ideja. Noredamas losti online turi daryti maziausiai 80 veiksmu per minute su pele ir klaviatura, tai tiesiog sportas, o ne zaidimas. Tokie kaip kazokai, paspaudi pele pora kartu(sudedi neribota gamyba unitu + rally pointus) ir eini pavalgyt, gryzti uzvalges ir ziuri, kad dar kapojasi jie ten patys. Nueini dar i toleta gryti ir ziuri laimeta. Cia ne anekdotas cia jau daugelio SC zaideju patirtis kituose RTS geimuose. Grafika puiki - viskas graziai nupiesta ir animuota, tam kieno akys nelaiko butinu dalyku piksel shaderiu ir vertex shaderiu + anizotropine filtracija ir antialaizingas (tie visi dalykai kurie yra pvz.: DOOM3).

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#96 Standartinė sarua » 2005 06 12 00:53

GODhack mldc :) atsimenu zhaidzhiau viena kart kazokus tai panashei buvo, tik niekur nevaikshchiojau o zhiurejau i lubas.
...

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#97 Standartinė SaZ » 2005 06 12 01:52

kazkada seniau rasiau kad micro yra pagrindinis rts dalykas
o daugelis netikejo lol

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#98 Standartinė Kyborgas » 2005 06 12 11:11

GODhack rašė:garsas puikus, intike galima SC dainu parsisiust. Galimybe valdyti tik 12 unitu ir tai kad unitai nieko nedaro patys yra tobula.

Sakai nieko nedaro patys - blyn kiek pamenu neduok dieve palikti juos vienus be priežiūros, tai iš kart jiems prapultis. Ypatingai tai aktualu skraidančiams. Blyn pamato kokį tarkim zegu lordą ir davai atakuot. Tas aišku sprunka į savo baze, na ir tie iš paskos. Na ir jei nespėja iki bazės nudėti to lordo, tai aišku atskris iki bazės, kur pilna hidrų ir spore collony. Ten juos pradės visi minėti pliekti be gailesčio, bet tavo junitai nespruks namo, kaip tas lordas, bet velsis į kvailą mūšį ir be abejo bus sudubasinti.
GODhack rašė:Na aišku Noredamas losti online turi daryti maziausiai 80 veiksmu per minute su pele ir klaviatura, tai tiesiog sportas, o ne zaidimas. Tokie kaip kazokai, paspaudi pele pora kartu(sudedi neribota gamyba unitu + rally pointus) ir eini pavalgyt, gryzti uzvalges ir ziuri, kad dar kapojasi jie ten patys. Nueini dar i toleta gryti ir ziuri laimeta. .

Taigi per internetą lošdamas iš vis turi varyt kaip koks robotas, ypač jei žaidi prieš profą. Ten nėra laiko kada galvot, viską turi daryt automatiškai. Gali prakišt vien dėl to, kad pora kartų apsirikai ir paspaudei ne tą ikoną (tarkim statant kokį pastatą). Vat man tas nelabai patinka, nes žaidimas gaunasi panašus į Quake, kuris nors ir šaudyklė, bet egtis verčia panašiai. Man labiau patinka, kuomet gali pastrateguot žaidimo metu.
Na o dėl kazokų, tai tu laabai suklydai. Ko gero mažai juos esi žaidęs, nes ten ne viskas taip paprasta. Aišku jei žaisi prieš kompą ir ant easy lygio, gal taip ir laimėsi kaip nupasakojai. Bet pabandyk pažaist ant hardo tai tikrai pavalgyt nenueisi, nes vieni kariai bus sudubasinti. O per netą žaidžiant tai iš vis gali tave suvaryt, dar prieš tai nervus ištampyt :) Ten irgi yra daug mikromanage galimybių, dar daugiau nei BW.
GODhack rašė:Cia ne anekdotas cia jau daugelio SC zaideju patirtis kituose RTS geimuose. Grafika puiki - viskas graziai nupiesta ir animuota, tam kieno akys nelaiko butinu dalyku piksel shaderiu ir vertex shaderiu + anizotropine filtracija ir antialaizingas (tie visi dalykai kurie yra pvz.: DOOM3).
Na grafikos tai tu jau tikrai negirk. Kai BW buvo išleistas, tai sutinku, tada jo grafika buvo puiki, bet jei lygint su dabartinių žaidimų grafika, tai tikrai SH.
Dar visiems kurie dievina BW. Šiaip aš užsipuoliau GODhack dėl to, kad pamaniau jog BW jam lig šiol yra tobulas žaidimas. Prieš 7 metus jis gal ir buvo tobulas, bet dabar :D
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#99 Standartinė SaZ » 2005 06 12 13:06

cia tai sutinku...
tobulybe yra viskas...
o jei grafika atpuola ... :roll:

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#100 Standartinė GODhack » 2005 06 12 13:37

SC:BW
Pasakysiu mazyte paslapti tos ikonos kampe tik n00bam. Kol surandi kurios reikia uztrunka beveik visa 1s, o dar po to reik pele i ekrano viduri vel grazint... Taigi reik naudot hotkejus klaviaturoj. Pvz.: nori pastatyt pylona spaudi BP"right click", taip tai padarysi 3 ar keturis kartus greiciau nei n00bai. Ir kita mazyte paslaptis susibindint pastatus ir sudet ralius ir taip n00bas kol suspaus kokius unitus gamint taviskiai jau begs jo bazes link. Dar reik klonint ismokt ir build oderius ir unit cautering ir micro ir gali jau ir pries profus neapsijuokt.

Tokiaus dalykus mokant lieka tik pasistenkt klavos neistaskyt i gabalus.

Sitas zaidimas nepanasus i Qake, nes galvot reik labai daug profai netgi zaizdami naudoja uzrasus sasiuvinyje ir mokosi mintinai ivairius BO ir UC.
Be to svarbiausia norint gerai zaisti yra ziureti daug replayju ir is ju mokintis.

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#101 Standartinė sarua » 2005 06 12 23:13

Sakai nieko nedaro patys - blyn kiek pamenu neduok dieve palikti juos vienus be priežiūros, tai iš kart jiems prapultis. Ypatingai tai aktualu skraidančiams. Blyn pamato kokį tarkim zegu lordą ir davai atakuot. Tas aišku sprunka į savo baze, na ir tie iš paskos. Na ir jei nespėja iki bazės nudėti to lordo, tai aišku atskris iki bazės, kur pilna hidrų ir spore collony. Ten juos pradės visi minėti pliekti be gailesčio, bet tavo junitai nespruks namo, kaip tas lordas, bet velsis į kvailą mūšį ir be abejo bus sudubasinti.
Chia irgi SC:BW tobulumo dalis. Nepaisant to, kad turi pastovei plestis, skanuot mapa be perstojo, turi dar rupintis kiekvienu kariu, akd nebutu jis nuviliotas i spastus. P.S. Tam "lordui" liepia gryzht namo.
Taigi per internetą lošdamas iš vis turi varyt kaip koks robotas, ypač jei žaidi prieš profą. Ten nėra laiko kada galvot, viską turi daryt automatiškai. Gali prakišt vien dėl to, kad pora kartų apsirikai ir paspaudei ne tą ikoną (tarkim statant kokį pastatą). Vat man tas nelabai patinka, nes žaidimas gaunasi panašus į Quake, kuris nors ir šaudyklė, bet egtis verčia panašiai. Man labiau patinka, kuomet gali pastrateguot žaidimo metu.
Taip, tu turbut savo karius taippat su "move" komanda siuntinedavai. O galvoti reikia zhiaurei staigei, chia tau ne koks tbs ar kazokai kad artejantchia gresme pajunti priesh 10min. Chia arba per kelias sekundes priemi teisinga sprendima arba zhiuri kaip tavo baze naikinama.
...

Vartotojo avataras
Tamoo
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:345
Užsiregistravo:2005 01 05 17:13
Miestas:Vilnius

#102 Standartinė Tamoo » 2005 06 12 23:23

as tai su lordu vaiksatai ir geriausia man yra
patirti jam tik kaupi, kuri veliau labai pravercia
:wink:
"The world's best fighting tournament"

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#103 Standartinė Kyborgas » 2005 06 13 00:26

GODhackui:
Naudodavau ir aš tuos "karštus" mygtukus :) nors ne visus žinojau. Bet man tas nesutrugdė praeiti šio žaidimo. Na aš jį perėjau, bet didelio įspudžio nepadarė. Nors blemba jis turėjo kaškokią savybę pritraukti, kad kartais net naktimis jį lošdavau.
Aš palyginau su Quake todėl, kad norint gerai žaist nėr kada galvot. viską turi būt apgalvojęs iš anksto ir atkalęs visas strategijas. Ten turi dirbt be perstojo kaip mašina ir be klaidų. Na šiaip nežinau koks gali būti profas, jei žaidimo metu naudojasi šperom :) Manau pergalės jis tokiu būdu tikrai nepasiektų. Tikri profai viską moka atmintinai, žino kada kokias strategijas ir kovos taktikas taikyt, visą pastatų statymosi ir junitų gaminimo eigą tam tikrai strategijai, kaip gintis nuo užpuolimų ir panašiai. Visa tai jie daro instingtyviai be jokių galvojimų. O kad tą pasiektum reikia daug dirbt, su quake irgi tas pats. O man ilgai dirbt prie vieno geimo nėra laiko, todėl aš renkuosi tokius, kur nereikia ilgos patirties, o pakanka mąstymo.
Sarua:
Na man būtų geriau, kad tas karys biški pats daugiau mąstytų. Palyginkim BW su vienu irgi nenauju žaidimu "Suden-Strike. Ten junitų valdymas tikrai geresnis ir jie patys elgiasi tikrai protingiau. Užpulti jie gula ant žemės, traukiasi į priedangą ir atsišaudo. Pavyzdžiui yra net sėlinimo komanda, kuomet kariai eina ne nosies tiesumu, o pakrūmiais, palei medžius, kad mažiau rodytis priešui. Be to ten viskas realiau padaryta ir grafika kur kas geresnė. Pvz. labai sužeistas kareivukas miršta jei laiku nepagydai, o BW junitas gali lakstyti po mapą iki žaidimo galo su 1 gyvybe. Dar kiek pamenu ten ir amunicija nebūdavo "amžina" kaip BW. Kiek pašaudžius šoviniai baigdavosi ir aptarnaujantis personalas turėdavo jų atvežti. Na o BW tai vienas pieška gali dachiera bazių sušaudyt, šovinių vistiek pakaks. Dar pavz tankai gavę stipresnį smūgį nesprogdavo, bet važiuot su jais jau nebeeidavo. Bw gi laksto kaip pašėlę su 1 gyvybe. Taigi aš pamačiau tą žaidimą kai buvau jau bw praėjęs. Ir po to mano nuomonė apie bw dar labiau pablogėjo.
Paskutinį kartą redagavo Kyborgas 2005 06 13 00:48, redaguota 1 kartą(us).
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#104 Standartinė SaZ » 2005 06 13 00:29

GODhack rašė:SC:BW
Pasakysiu mazyte paslapti tos ikonos kampe tik n00bam. Kol surandi kurios reikia uztrunka beveik visa 1s, o dar po to reik pele i ekrano viduri vel grazint... Taigi reik naudot hotkejus klaviaturoj. Pvz.: nori pastatyt pylona spaudi BP"right click", taip tai padarysi 3 ar keturis kartus greiciau nei n00bai. Ir kita mazyte paslaptis susibindint pastatus ir sudet ralius ir taip n00bas kol suspaus kokius unitus gamint taviskiai jau begs jo bazes link. Dar reik klonint ismokt ir build oderius ir unit cautering ir micro ir gali jau ir pries profus neapsijuokt.

Tokiaus dalykus mokant lieka tik pasistenkt klavos neistaskyt i gabalus.

Sitas zaidimas nepanasus i Qake, nes galvot reik labai daug profai netgi zaizdami naudoja uzrasus sasiuvinyje ir mokosi mintinai ivairius BO ir UC.
Be to svarbiausia norint gerai zaisti yra ziureti daug replayju ir is ju mokintis.
kokiem dar n00bam?
cia jau greiciau normaliem zaidejam kurie nenori talzyt klaviaturos arba tiesiog normaliam taktikui - strategui...
atsimenu w3:tft losdavau tai atrodo blin zinau viska ka daryt bet tavo armija suvarto tik todel kad tu kaip normalus zaidejas neesi hotkeju maniakas ir cs-instaheadshot taiklumo psichopatas.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#105 Standartinė GODhack » 2005 06 13 18:18

W3:FT online jau maziau zymiai klava reik malt. Svarbiausia, kad cloninasi ten unitai patys tai norint pasaulio ciampu but nereikia virs 300 veiksmu i minute daryt.
As kol hotkeju nenaudojau SC:BW Europoj lozdamas turejau 40 lose ir 5 win :oops: . Kai naudojau visus "istaisiau" reikala iki 80 lose 46 win.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių