Hmm3 (bet kurios) Turnyras

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#61 Standartinė +Ameno+ » 2005 02 27 08:51

o is kur jus gavot shadowsus nes as turiu tik armagedona (rus) :( :( :(
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tamoo
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:345
Užsiregistravo:2005 01 05 17:13
Miestas:Vilnius

#62 Standartinė Tamoo » 2005 02 28 16:32

AS IS KARTO TOKIA ATSISIUNCIU. BET ISPREADZIUSTEBEJAUSI. PAPRASTAS wOG TIK EINA IR VISKAS :)
"The world's best fighting tournament"

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#63 Standartinė Kyborgas » 2005 03 01 23:40

To Son Gohan - nu karočia pas mane yra rusiškas SoD. Aš an jo užinstaliuoju Wog. Pas mane Homm kataloge atsiranda dar papildomos ikonos: Wog žaidmo paleidimo, Wog mapų editoriaus ikona, dar Erm script editoriaus ikona, dar daugiau kaškokių, bet tiksliai neprisimenu. Tai va aš galiu pasileisti ir senąjį Sod su senąja ikona ir Wog su naujai atsiradusia. Per Sod ikoną galiu žaist tik Sod kampanijas ir Sod mapus. Per Wor ikoną galiu žaisti Wog ir Erathios kampanijas bei visus ligi vieno mapus. Taip yra pas mane, kaip ten pas tave nežinau.
To +ameno+ - Jei turi AM tai jo be pirmos dalies (Restoration of Erathia) nepaleisi, taigi ta dalis pas tave irgi turi būt. O tuos shadowsus aš asmeniškai tai nusipirkau :D
To karolix - nelabai supratau ką norėjai pasakyt, gal galėtum išdėstyt aiškiau.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

zhukaSS
Pranešimai:1
Užsiregistravo:2005 03 05 13:02

#64 Standartinė zhukaSS » 2005 03 05 14:41

ech, kai kurios jusu sampratos apie homm3 sukele man sypsena :)

shiaip jei kas turit heroes3 ir ishorini ip, ateikit i irc.data.lt #heroes, gal paloshim ;)

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#65 Standartinė Kyborgas » 2005 03 18 17:27

O ten pas tave su rusišku SOD galima jungtis?
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#66 Standartinė +Ameno+ » 2005 03 19 11:46

pirma pasakyk kas tas sod nes as nezinau
bet man atrodo kad ne
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tamoo
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:345
Užsiregistravo:2005 01 05 17:13
Miestas:Vilnius

#67 Standartinė Tamoo » 2005 03 19 23:55

Shadow of Dead,
Na tokia versija :wink:
"The world's best fighting tournament"

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#68 Standartinė SaZ » 2005 03 20 10:45

man siaip nepatiko dalykas kad kazkurioj daly buvo viena faina pilis
o kitoj naujesnej jau jos nebuvo :shock:

Vartotojo avataras
Tamoo
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:345
Užsiregistravo:2005 01 05 17:13
Miestas:Vilnius

#69 Standartinė Tamoo » 2005 03 20 16:34

TAi ten buvo fenixsu pilis. Ji pirma kart pasirosde kartu su armagedonu :wink:
"The world's best fighting tournament"

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#70 Standartinė Kyborgas » 2005 03 21 20:17

Kicked rašė:man siaip nepatiko dalykas kad kazkurioj daly buvo viena faina pilis
o kitoj naujesnej jau jos nebuvo :shock:
Na man tai ji nepasirodė faina, kadangi man labiau patinka Might o ne Magic strategija.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#71 Standartinė sarua » 2005 03 22 15:25

zhukaSS rašė:ech, kai kurios jusu sampratos apie homm3 sukele man sypsena :)

shiaip jei kas turit heroes3 ir ishorini ip, ateikit i irc.data.lt #heroes, gal paloshim ;)
ghm zhukaSS remember me? :) zhadejom sulosht tik "deka" mano keistos versijos nieko nesigavo, dabar kogero eisiu ieshkotis normaliu homm 3 su visais papildimais i da visokiu velniu(aishku be wog nes jis imho gadina zhaidima) ir galesi pamokit mane kaip su might herosu magic herosa sumusht a ka tu ten zhadejei :)

Sheip tai jei norit eit i kompikine arba kompus kurnors sumest tai reik vienam mieste gyvent. Del kompikiniu nezhinau kaip pas jus bet pas manes mazheikiuos uzh 10lt gali nakchiai "nusipirkt" ta kompikine ir gali jei nori spardyt tuos kompus (aishku ishryto tada nelabai fainas pokalbis su sheimininku bus) taip kad ir instalintis galetum kanori. Tiesa daugumoj kompikiniu budavo homm 3 irashyti nes kiek pamenu tai seniau kompikinese pagrindinai loshdavo cs sc wc i hoom. Dabar tik atrodo chia uzhejo visokiu diablo mu rs priepuolis.
...

Vartotojo avataras
Tamoo
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:345
Užsiregistravo:2005 01 05 17:13
Miestas:Vilnius

#72 Standartinė Tamoo » 2005 03 22 17:44

Tai kuo tau nepatinka WOG??

MAn pats geriausias WOG 3.5 tolimesni man ir NLB
"The world's best fighting tournament"

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#73 Standartinė Kyborgas » 2005 03 22 19:11

O man wog tai kuo tolimesnis tuo geresnis, seniai galėjo tą "stack expierence" sugalvot, nes ji mane tiesiog veža. :D
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#74 Standartinė sarua » 2005 03 22 21:40

Nes to wake of gods istorija durnai kertasi su homm 4 istorija. Chia tas px butu. Bet va imete jie kashka panashaus i homm 4 herosus, padare daugiau upgreidu kariam ar ko ten ir galiausiai dar kashkoki experience unitam visiem ar kaip chia suprast ish jusu postu. Tai va tokiais tempais tai homm greit reix kaip kad Kicked loshia "loshiu kaip rpg" nes kitaip losht jau neimanoma bus. Geriau tie fanai butu sugalvoje normale istorija kur ikisht ta wog campanija o ne tai kad "jie jum melavo, ishtikruju pasaulis nebuvo sunaikintas po gelu vs uzhmirshau varda kovos" na ir galiausiai jau geriau nauja rase sukure butu o ne dare farsa ish homm.
...

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#75 Standartinė Kyborgas » 2005 03 25 18:13

Tavo tiesa - galėjo jie dar vieną kokį miestą sukurti. Bet matai sukurti kitą miestą arba iš viso kitą junitą žaidime yra be galo sunku. Reikia perprasti kaškokį ten specialų kodavimą. Na o tie visi fanai stengėsi padaryti paprasčiau. Jie paėme jau esančius junitus, tik pakeitė kai kuriuos jų atributus (spalvą, statistiką, savybes) Viskas yra daroma Erm skriptų pagalba. Jų pagalba galima net sulipdyti vieną junitą iš kelių. Taip yra sukurti tie komanderiai. Visus komanderių skilus paėmė iš 4 herojų, tik pamažino jų skaičių. Taigi jie ten jokios naujos versijos nesukūrė taip kaip 3DO kad sukūrė Restoration of Erathia, paskui Armagedon blade ir vėliau Shadow of Death. Jie tik makliavoja su tuo pačiu žaidimu ir viskas. Na bet kai kurie primakliavojimai visai man prie širdies :D Nors blemba galėjo jie ir nekurti tų komanderių, nes labai neša į 4 hyrausus. Jau geriau būt iš kart pradėję kurti junitų tobulinimąsi.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių