[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Sim City 4
Puslapis 11

Sim City 4

Parašytas: 2005 02 26 10:55
Mazzass
kasnors zaidziat?

Parašytas: 2005 02 26 12:17
+Ameno+
as zaidziau

Parašytas: 2005 02 26 12:38
pk10
as irgi truputi bet didesnio ispudzio nepaliko tai beveik iskart ir istryniau

Parašytas: 2005 02 26 16:36
+Ameno+
as tai ji tik su citais zaidziau nes niekaip nepavyko be ju issiversti

Parašytas: 2005 02 26 23:17
Mazzass
lengvas zaidimas :)
gal prisimeni kiek gyventoju daugiausiai buwai surinkes?

Parašytas: 2005 02 27 08:48
+Ameno+
apie 400k

Re: Sim City 4

Parašytas: 2005 08 13 14:24
game
Mazzass rašė:kasnors zaidziat?

Taip as ji losiu fainas zaidimas :D

Parašytas: 2005 08 13 18:36
+Ameno+
cia man vienas pizdel kad galima su sraigtasparniu (ligonines) skraidyti

Parašytas: 2005 08 13 19:09
D12
as tai losiau zaidimas nieko bet kaka as niekaip negaliu pasidaryt didesnio miesto padarau gal max 10k ir wiskas aisq as be cytu losiu ir wiskas as toliau jau neslosiu nes jokio tolko statyt tuos pacius 2lvl namus man reikia kad ateitu turtingi 3 lvl bet jie neeina ateina keletas ir wiskas trumpiau sakant kaka

Parašytas: 2005 08 17 01:09
house
man kaip zaidimas jis lb patiko, bet lb greitai ir atsibodo, nes visada bankrutuodavau :lol:

Parašytas: 2005 08 17 19:02
D12
taigi ten turbut statei is kart ligones policija gaisrines iskart ju satyt nereikia ir beto gal kas zino tikrai gera simcity WALKTHROUGH'a kad as zinociau kaip pastatytu tikrai dideli miesta su dangoraiziais :)

Parašytas: 2005 08 17 19:38
+Ameno+
cia tai uzsiknisimas jie pradeda juos statyti kai buna kokie 300k gyventoju ir tai reik jau per visa mapa issiplesti

Parašytas: 2006 01 14 11:02
Wigo
Ash tai shi zaida zaidziau kokias 4 dienas. Buvo idomus , tikrovishkas. Zaidziant toki zaidima gali pasijusti kaip pats butu to miesto kuri statai Meru. man patiko tas dalykas kad reikia vandenteki pravedinet ir susikurus savo zmogu ji apgyvendint ir jis tau pasokoja apie viska kas gerai ir kas blogai mieste....