Command and Conquer:Generals zero hour online help!plzz

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
D12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:723
Užsiregistravo:2005 08 06 15:28
Command and Conquer:Generals zero hour online help!plzz

#1 Standartinė D12 » 2005 08 06 21:27

gal kas nors gali padet man reikia pagalbos as turiu zaidima Command and Conquer:Generals zero hour ir noriu palost ji netu per ip su draugu bet man nejungia kazko nesamone jis sukuria serwa as iwedu jo ip bet wistiek nieko raso kad ip is already in use ir connection failed ir nieko zmones gal kas loset netu Command and Conquer:Generals zero hour padekit kas nors kaip man palost ji netu kad galeciau sawo drauga gerai iweikt :D

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#2 Standartinė ZED » 2005 08 06 21:30

o jus esat vienam tinkle, ar norint internetu lost kartu, jei internetu tai tavo draugas turi tureti isorini IP adresa man atrodo nes kitaip negalesi prisijunkti, nes toks adresas tau neegzistuos
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#3 Standartinė SaZ » 2005 08 06 21:40

IP is already in use?
idomiai cia.
bet greiciausiai abu ta paty cdkey uzrase, abu is to pacio tinklo , kitaip sakant viskas identiska tai todel ir neeina.

Vartotojo avataras
D12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:723
Užsiregistravo:2005 08 06 15:28

#4 Standartinė D12 » 2005 08 06 21:53

nu kaip jis turi isorini ip mes bandem daug zaidimu per ip jis budawo serwas ir as prisijungdawau wisada prie jo ir losdawom bet as negaliu nes modeme turiu toki NAT todel prie manes negali prisijungt bet wa sitam zaidime kazkodel neleidzia junktis per ip tipo einam per direct connect ir neprijungia o del cdkey as irgi buwau pagalwojes gal del to todel specaliai jis eme is wienur as is kitur cdkey kad skirtingi butu ir wistiek neprijungia tai kas cia gali but?gal kas nors jau bande zaist generals netu?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių