cossacks 2:napaleon war

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
bad_boy_1
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:61
Užsiregistravo:2005 07 28 21:48
Miestas:Siauliai
cossacks 2:napaleon war

#1 Standartinė bad_boy_1 » 2005 08 08 17:56

ka manote apie si zaidima :?: :?: :wink: :wink:

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#2 Standartinė Kyborgas » 2005 08 09 00:12

Nieko nemanau, nes dar jo nemates. :P
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
bad_boy_1
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:61
Užsiregistravo:2005 07 28 21:48
Miestas:Siauliai

#3 Standartinė bad_boy_1 » 2005 08 09 10:14

tai kiam cia rasei? :? :? :?

kiesa1
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:118
Užsiregistravo:2005 08 25 10:21

#4 Standartinė kiesa1 » 2005 10 25 19:08

Geras geimas nors dar nelosiau bet reikia tureti gana galinga kompa kiek zinau !
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
house
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:532
Užsiregistravo:2005 07 07 20:23

#5 Standartinė house » 2005 10 25 22:17

visai nieko siaip tie casokai, nors sitos dalies ir nelosiau bet bent pirmieji cassokai man ziauriai patiko :D
----------------------------------------------------
In the far away fires
Where the hills forever burn
At the feet of our heroes
We try hard to learn
But the lesson is lost there
In the smoke and the mud
That we are one flesh, one breath, one life, one blood

kiesa1
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:118
Užsiregistravo:2005 08 25 10:21

#6 Standartinė kiesa1 » 2005 10 26 13:15

Nu ir as losiau pirmasias dalis ir man nereliai patiko !
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#7 Standartinė GODhack » 2005 10 26 18:01

As tik "Amerikos uzkariavima" zaides. Cia tikriausiai kazoku dalis(jei ka pataisykit mane). Tai man nlb patiko ta 6 valandu kose be pertraukos ir neisenkantys resursai ir tai jog pastatus sunaikinti nerealiai sunku palyginus su unitais. Bet sitie dalykai tai daugiau gal skonio reikalas. :roll:

Nemanau kad kaskas dabar pasikeite is esmes.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

kiesa1
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:118
Užsiregistravo:2005 08 25 10:21

#8 Standartinė kiesa1 » 2005 10 26 18:53

Nu kad tokios tai nezinau bnt as jau ! Veiksmas kiek zinau visu daliu vyksta europoje ! O resursu gana daznai pritruksta is pat pradzios !
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#9 Standartinė GODhack » 2005 10 26 19:15

Na ne trukume esme, esme tame kad jie neissenka, gali sau lindet ant tos pacios kalveles 8 valandas ir eit pamiegot ar i sule, o rally pointai ir pastatai pakriauja patys tik neribota gamyba dar reik uzmest: va apie ka as snekejau.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

#10 Standartinė pk10 » 2005 10 26 21:09

taip tai american qonquest mano manymyu pats blogiausias is kazkoku serijos zaidimu... o del resursu... tai ten labai gerai isspresta ju problema, noredamas turet antra forta tu jau turi uz jy sumoketi nemenkai uz trecia dar daugiau ir tt
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#11 Standartinė GODhack » 2005 10 26 21:28

Bet, kad karevius pompuot nors ir 100 metu gali istisai tai is sitos puses problema neispresta.

Jei sitoj dalyje kasyklos isibaigines tai manau bus galima pasveikint kurejus.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#12 Standartinė Afteris » 2005 10 26 21:35

man sios serijos zaiduose nepatinka tai, kad juose vaiksmas vyksta kazkaip pagreitintai
aisq galima pasidaryt sumazint greiti, bet tada po tokio greicio atrodo jog labai ilgai teks zaist

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

#13 Standartinė pk10 » 2005 10 26 21:35

su kuo sviekinsi? kad kazkokai prarado daly savo savitumo?
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#14 Standartinė Afteris » 2005 10 26 21:39

seip tai taip resursu isibaigimas nemanau, kad pridetu zaidimui kazkokio gerumo
manau kad netgi atvirksciai.dabbar gali sau pasistayt kasykla ten biski tobulint, bet apie resursu baigimasi nelabai galvoji, o jeigu baiginetusi butu trupiti nelogiska trumpiau sakant pagalvok statai tobulini ja ten padarai kad joje galetu dirbti po max zmoniu ir tik pokst kasykla baigesi :lol:

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#15 Standartinė GODhack » 2005 10 26 21:41

Kad strateginio mastymo ji zaidziant reiks dar gilesnio, nesibaigiantys resursai nera pagrindinis sito geimo bruozas. Jo pagrindinis bruozas tukstantines armijos kurias reik valdyt sis bruozas ir daro geima vertu demesio. Beje kazoku kurejai is pradziu buvo sukure starkrafto moda su 2000++ unit limitu kuris neispopuliarejo tada jie nusprende imtis istorinio savito RTS kurimo pasiriemiant modo ideja. Tikrai jiem gan gerai pavyko.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)