cossacks 2:napaleon war
ka manote apie si zaidima

visai nieko siaip tie casokai, nors sitos dalies ir nelosiau bet bent pirmieji cassokai man ziauriai patiko 
----------------------------------------------------
In the far away fires
Where the hills forever burn
At the feet of our heroes
We try hard to learn
But the lesson is lost there
In the smoke and the mud
That we are one flesh, one breath, one life, one blood
In the far away fires
Where the hills forever burn
At the feet of our heroes
We try hard to learn
But the lesson is lost there
In the smoke and the mud
That we are one flesh, one breath, one life, one blood
As tik "Amerikos uzkariavima" zaides. Cia tikriausiai kazoku dalis(jei ka pataisykit mane). Tai man nlb patiko ta 6 valandu kose be pertraukos ir neisenkantys resursai ir tai jog pastatus sunaikinti nerealiai sunku palyginus su unitais. Bet sitie dalykai tai daugiau gal skonio reikalas.
Nemanau kad kaskas dabar pasikeite is esmes.
Nemanau kad kaskas dabar pasikeite is esmes.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

Na ne trukume esme, esme tame kad jie neissenka, gali sau lindet ant tos pacios kalveles 8 valandas ir eit pamiegot ar i sule, o rally pointai ir pastatai pakriauja patys tik neribota gamyba dar reik uzmest: va apie ka as snekejau.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

taip tai american qonquest mano manymyu pats blogiausias is kazkoku serijos zaidimu... o del resursu... tai ten labai gerai isspresta ju problema, noredamas turet antra forta tu jau turi uz jy sumoketi nemenkai uz trecia dar daugiau ir tt
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.
Though it seems so real to me.
seip tai taip resursu isibaigimas nemanau, kad pridetu zaidimui kazkokio gerumo
manau kad netgi atvirksciai.dabbar gali sau pasistayt kasykla ten biski tobulint, bet apie resursu baigimasi nelabai galvoji, o jeigu baiginetusi butu trupiti nelogiska trumpiau sakant pagalvok statai tobulini ja ten padarai kad joje galetu dirbti po max zmoniu ir tik pokst kasykla baigesi
manau kad netgi atvirksciai.dabbar gali sau pasistayt kasykla ten biski tobulint, bet apie resursu baigimasi nelabai galvoji, o jeigu baiginetusi butu trupiti nelogiska trumpiau sakant pagalvok statai tobulini ja ten padarai kad joje galetu dirbti po max zmoniu ir tik pokst kasykla baigesi
Kad strateginio mastymo ji zaidziant reiks dar gilesnio, nesibaigiantys resursai nera pagrindinis sito geimo bruozas. Jo pagrindinis bruozas tukstantines armijos kurias reik valdyt sis bruozas ir daro geima vertu demesio. Beje kazoku kurejai is pradziu buvo sukure starkrafto moda su 2000++ unit limitu kuris neispopuliarejo tada jie nusprende imtis istorinio savito RTS kurimo pasiriemiant modo ideja. Tikrai jiem gan gerai pavyko.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)





