Puslapis 1 iš 2
cossacks 2:napaleon war
Parašytas: 2005 08 08 17:56
bad_boy_1
Parašytas: 2005 08 09 00:12
Kyborgas
Nieko nemanau, nes dar jo nemates.

Parašytas: 2005 08 09 10:14
bad_boy_1
Parašytas: 2005 10 25 19:08
kiesa1
Geras geimas nors dar nelosiau bet reikia tureti gana galinga kompa kiek zinau !
Parašytas: 2005 10 25 22:17
house
visai nieko siaip tie casokai, nors sitos dalies ir nelosiau bet bent pirmieji cassokai man ziauriai patiko

Parašytas: 2005 10 26 13:15
kiesa1
Nu ir as losiau pirmasias dalis ir man nereliai patiko !
Parašytas: 2005 10 26 18:01
GODhack
As tik "Amerikos uzkariavima" zaides. Cia tikriausiai kazoku dalis(jei ka pataisykit mane). Tai man nlb patiko ta 6 valandu kose be pertraukos ir neisenkantys resursai ir tai jog pastatus sunaikinti nerealiai sunku palyginus su unitais. Bet sitie dalykai tai daugiau gal skonio reikalas.
Nemanau kad kaskas dabar pasikeite is esmes.
Parašytas: 2005 10 26 18:53
kiesa1
Nu kad tokios tai nezinau bnt as jau ! Veiksmas kiek zinau visu daliu vyksta europoje ! O resursu gana daznai pritruksta is pat pradzios !
Parašytas: 2005 10 26 19:15
GODhack
Na ne trukume esme, esme tame kad jie neissenka, gali sau lindet ant tos pacios kalveles 8 valandas ir eit pamiegot ar i sule, o rally pointai ir pastatai pakriauja patys tik neribota gamyba dar reik uzmest: va apie ka as snekejau.
Parašytas: 2005 10 26 21:09
pk10
taip tai american qonquest mano manymyu pats blogiausias is kazkoku serijos zaidimu... o del resursu... tai ten labai gerai isspresta ju problema, noredamas turet antra forta tu jau turi uz jy sumoketi nemenkai uz trecia dar daugiau ir tt
Parašytas: 2005 10 26 21:28
GODhack
Bet, kad karevius pompuot nors ir 100 metu gali istisai tai is sitos puses problema neispresta.
Jei sitoj dalyje kasyklos isibaigines tai manau bus galima pasveikint kurejus.
Parašytas: 2005 10 26 21:35
Afteris
man sios serijos zaiduose nepatinka tai, kad juose vaiksmas vyksta kazkaip pagreitintai
aisq galima pasidaryt sumazint greiti, bet tada po tokio greicio atrodo jog labai ilgai teks zaist
Parašytas: 2005 10 26 21:35
pk10
su kuo sviekinsi? kad kazkokai prarado daly savo savitumo?
Parašytas: 2005 10 26 21:39
Afteris
seip tai taip resursu isibaigimas nemanau, kad pridetu zaidimui kazkokio gerumo
manau kad netgi atvirksciai.dabbar gali sau pasistayt kasykla ten biski tobulint, bet apie resursu baigimasi nelabai galvoji, o jeigu baiginetusi butu trupiti nelogiska trumpiau sakant pagalvok statai tobulini ja ten padarai kad joje galetu dirbti po max zmoniu ir tik pokst kasykla baigesi

Parašytas: 2005 10 26 21:41
GODhack
Kad strateginio mastymo ji zaidziant reiks dar gilesnio, nesibaigiantys resursai nera pagrindinis sito geimo bruozas. Jo pagrindinis bruozas tukstantines armijos kurias reik valdyt sis bruozas ir daro geima vertu demesio. Beje kazoku kurejai is pradziu buvo sukure starkrafto moda su 2000++ unit limitu kuris neispopuliarejo tada jie nusprende imtis istorinio savito RTS kurimo pasiriemiant modo ideja. Tikrai jiem gan gerai pavyko.