Stipriausia warcrafto tauta

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#76 Standartinė SaZ » 2007 02 16 20:38

ateini neturedamas ka veikt ir viskas.
na va tas ir graudziausia kad ne as vienas neturiu ka veikt daznai.
pvz:
GODhack rašė:Nea.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#77 Standartinė GODhack » 2007 02 16 22:54

As atrodo askiai pasakiau kad NE. Ta "a" raide trukdo tau suprasti?
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#78 Standartinė Kyborgas » 2007 03 11 09:10

Labas mielas Lietuvos jaunime, man iškilo vienas klausimas. Kada gi po velnių jūs išmoksit normaliai bendrauti ir forumuose rašyti. Dažniausiai į kokią temą beužeisi vis tas pats per tą patį. Iš pradžių pateikiamos trumpos ir neargumentuotos nuomonės bet vis gi į temą. Paskui atsiranda oponentai, kurie nori paprieštarauti ir įrodyti savo. Aišku abi pusės į temą nesugeba rasti argumentų, todėl pereiną prie apeliacijos į asmenybę. Ir gaunasi taip, kad po dviejų ar trijų puslapių tema yra visai užmiršta, o tęsiama kvaili nuomonių komentarai ar net vienas kito įžeidinėjimai dar kokius 5 psl. Atsiprikįkit pagaliau, ši tema berods apie Warcraft stipriausias rases. Beja aš irgi manau, kad tokios nėra.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

#79 Standartinė oxigen » 2007 03 11 09:53

Kyborgas rašė:Labas mielas Lietuvos jaunime, man iškilo vienas klausimas. Kada gi po velnių jūs išmoksit normaliai bendrauti ir forumuose rašyti. Dažniausiai į kokią temą beužeisi vis tas pats per tą patį. Iš pradžių pateikiamos trumpos ir neargumentuotos nuomonės bet vis gi į temą. Paskui atsiranda oponentai, kurie nori paprieštarauti ir įrodyti savo. Aišku abi pusės į temą nesugeba rasti argumentų, todėl pereiną prie apeliacijos į asmenybę. Ir gaunasi taip, kad po dviejų ar trijų puslapių tema yra visai užmiršta, o tęsiama kvaili nuomonių komentarai ar net vienas kito įžeidinėjimai dar kokius 5 psl. Atsiprikįkit pagaliau, ši tema berods apie Warcraft stipriausias rases. Beja aš irgi manau, kad tokios nėra.
Šiuo atveju tavo post'as išvis ne į temą, o savo pastabas gali reikšti jau sukurtuose temose http://www.gamezone.lt/diskusijos/viewforum.php?f=61
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių