Starcraft: Brood war

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#31 Standartinė sarua » 2005 03 22 22:14

Na jeigu loshiant LT mape arba dar kokiam kur baze ant kalno tai galima pora kariu ant uzhlipimo kad neitu uzlipt tu poros neuzhmushus ir uzh ju bunkeri. O jeigu kitokios salygos tai ta bunkeri gali apibegt zyles ka jau apie zerglingus kalbet.

Neidemei perskaitei, marinai ten neshaude lurku, jie i dronus(zergu darbininkus) renkanchiu mineralus pyshkino, tachiau ishvenginejo lurku ataku. Terranais tai tikrai buvo nesveikas, o zergas irgi nelama, buvo uzhrushintas tai tik pasidares 2-3 lurkus pasiunte juos prie minerlu ir isikase kad greichiau nukalt tuos marinus, tik tai uzhtruko ilgiau negu jis tikejos :) Del tu dragonu vs lingus tai pasieshkosiu to replejaus ir kurnors ikelsiu nes grazhei atrode ;]
...

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#32 Standartinė Kyborgas » 2005 03 25 17:49

Tai aš nesupratau tavęs - tipo prieš bunkerį pastatyti porą marinų. O kodėl ne už bunkerio, man rodos labiau apsimoka. Vėl dėl to replajaus - ten tikrai zergas nebuvo gudrus, jei pirmas nesugebėjo tero užrušint. Jam marinus reikėjo dubasint su šunimis (zerglingais). Lurkai yra gerai kuomet ant jų užsirauna netikėtai, o kad ateiti prie priešo karių užsikasti ir bandyti juos suvanoti yra neprotinga.
Šiaip juk zergai ir yra ankstyvojo rušinimo rasė, kadangi gana greitai veisiasi. Nors atvirai pasakius naujasnėse BW versijose buvo padaryta pakeitimų zergų nenaudai, kurie išlygino ankstyvo rušo galimybes tarp rasių. Ankstenėse versijose nuo zergų ankstyvo anplūdžio gintis būdavo katastofiškai sunku ypač jei bazės arti viena kitos. Jei žemėlapis didelis ir bazės smarkiai nutolusios, tada apsiginti išeidavo lengviau.
Ps.: kodėl jūs chebra junitams sumąstot tokius vaikiškus pavadinimus, kaip pvz. zylotas - zylė, zerglingas - lingas. Aš tai zylotus vadinu zilais. Jei kas nežino pasakysiu kad zilas yra rusiško sunkvežimio markė. Manau kad zylotas labiau derintusi su sunkvežimiu, nei su paukštuku zyle. Zerglingus aš vadinu tiesiog šunimis, nes jie man į juos tikrai panašūs.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#33 Standartinė sarua » 2005 03 26 00:57

Na del pavadinimu tai adaptuojuos prie kitu ir nematau kuom zyle arba lingas yra vaikishkesnis uzh zila ir shuni. trumpiau sakant svarbiausia kad suprantam apie ka kalbam :)

trumpiau sakant del to statimo ash sakiau LT mape, Lost temple kiekviena baze ant kalno ir tik vienas uzhlipimas, taiva jei nesi pastebejes pastachiu 2 bet kokius kareivius tiesiai prie to uzlipimo virshaus tai niex negali uzhlipt nenumushes tu kareiviu. Kadangi del "aukshchio skirtumo" lipantis prieshai pamatys tuos kareivius tik tada kai tie prades atakuot jie praras kelias sekundes, nes pvz liepus eit kashkur prie mineralu jie pribege tuos karius ju nepuls o prades lakstys pirmyn atgal. Viena kart juokingai buvo, pastate mano sajungininkas du zealotus ant to praejimo ir tuoj zerglingu rushas pasirode ish dvieju pleieriu, tai tie ten palakste palakste prie to iejimo ir nesuprate kame kampas nubego atgal :lol: aishku chia jau buvo lamizmo virshune, bet vistiek juokinga ;]]
Nu sheip jo, mazhai ka chia pastebejau su zerglingais beuzhrushina;/ dabar kai loshiu daugiausiai buna man arba tanku pushas arba dropai ant minerlu ar dar kokioi skaudzhioj vietoi.
...

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#34 Standartinė Kyborgas » 2005 03 29 13:12

sarua rašė: Kadangi del "aukshchio skirtumo" lipantis prieshai pamatys tuos kareivius tik tada kai tie prades atakuot jie praras kelias sekundes, nes pvz liepus eit kashkur prie mineralu jie pribege tuos karius ju nepuls o prades lakstys pirmyn atgal. Viena kart juokingai buvo, pastate mano sajungininkas du zealotus ant to praejimo ir tuoj zerglingu rushas pasirode ish dvieju pleieriu, tai tie ten palakste palakste prie to iejimo ir nesuprate kame kampas nubego atgal :lol: aishku chia jau buvo lamizmo virshune, bet vistiek juokinga ;]]
Na nežinau - tas pavyzdys su zerglingais tai tikrai lamerizmo aukštybės. Blyn taigi pasiuntei su "ataku" ir viskas - ką junitas sutiks kelyje, tą suvanos (nu arba pats liks suvanotas :)) Bet vis tiek manau, jei jau pasistatei bunkerį, tai marinus reiktų statyti tik už jo.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#35 Standartinė GODhack » 2005 04 13 22:28

didelis aciu uz labai vertinga info,
gera kritika geriau uz viska, kas su textu susije :lol:


vulturu negamini?
keista jei priesas i dark templar arba hight eis tai tiem visiem kas is baraku islindo gana liudnai baigsis. nors as uz terus nezaisdavau, bet manau jog teram pries tosus naudot karius is baraku greiciausias kelias i pralaimejima. (del reaver, dark templar, hight templar)
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#36 Standartinė Kyborgas » 2005 04 15 17:34

Ne tikrai aš tū pankų su motociklais negaminu. Vien žodž - vultroms reikia išrasti minas, kad jos būtų bent kiek naudingos. Bet aš jau geriau vietoj to išrasiu tankams "siege mode" ir turėsiu žymiai daugiau naudos. Nes pats turėtum žinoti, kad minų dėliojimas atima brangaus laiko. O prieš tavo išvardintus protosų junitus pas mane eina tankai palaikomi Goliathu. Kad lengvai neįsivilktų į bazę, prieš tankus pastatau bunkerius.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#37 Standartinė Kyborgas » 2005 05 24 18:05

Karočia ar kas bendėt kurti savo starcraft mapus ir būtent su tam tikrais scenarijais. Aš blemba niekaip neįkertu kaip ten reikia surikiuoti tuos vadinamus trigerius. Blemba susinervinęs netgi nukopijavau :) iš vieno mapo, padariau saviškyje grynai kaip aname ir visvien pas mane neveikia. Vos tik paleidi šį mapą parodo, kad aš laimiu. Bet pagal mano nustatymus aš turėčiau laimėti tik sukalęs visus priešus. Gal sakau kas esat pavarę ant tų reikalų ir mane pakonsultuotumėt.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#38 Standartinė SaZ » 2005 05 24 18:27

trigerint reik moket o ne kopint.
cia tau ne puslapiu kurimas.
be to pasiziurek ar tikrai yra uzstatytos vietos kur turi atsirasti priesas,galbut netgi jis padarytas ant player1 tai yra taves.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#39 Standartinė GODhack » 2005 05 24 20:09

Jei kuri mapus pirma paimk koki is intiko ir perdaryk savaip, paredaguok trigerius, zodziu bandyk pavyzdziui is v1 padaryt v1.1 ar v2. Taip igysi patirties ir veliau galesi grynai savo kurt. As esu kelis sukures bet ten nieko labai gero nebuvo(matyt fantazijos man per maza). Kai windoze peraziau atsargines kopijos napadariau, bet buvau keliem zmonem daves. Gal juos kas patobulino ir naudoja nzn..

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#40 Standartinė Kyborgas » 2005 05 24 20:10

Ne viskas yra normaliai. Ir start locationai nurodyti ir visa kita. Bet vat suknistas kompas kaško nesupranta. Dar vieną bajerį prisiminiau. Aš ten turiu du herojus ir nustačiau, kad jiems žuvus pralaimėčiau. Taipogi nustačiau, kad parodytų žinutę kad jie buvo nužudyti (na jei taip ir atsitiktų) Bet blyn vos tik pradedu žaist tą mapą, man meta būtent tą žinutę , kad mano herojai nužudyti, bet iš kart po to būna "Victory". Blecha likau žalias ir nieko nesupratau. Gal tuos trigerius kaip nors reikia iš eilės surikiuot ar kaip ten, kad jie kiekvienas savo laiku pasileistų.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#41 Standartinė GODhack » 2005 05 24 20:16

JOP tau kaskas su laiku blogai prikisk taimeriu kur reik ir turetu veikt.
Jei programavimo pradziamokslio neturi tai ten sunku susigaudyt...

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#42 Standartinė sarua » 2005 05 24 20:30

Kyborgas rašė:Ne viskas yra normaliai. Ir start locationai nurodyti ir visa kita. Bet vat suknistas kompas kaško nesupranta. Dar vieną bajerį prisiminiau. Aš ten turiu du herojus ir nustačiau, kad jiems žuvus pralaimėčiau. Taipogi nustačiau, kad parodytų žinutę kad jie buvo nužudyti (na jei taip ir atsitiktų) Bet blyn vos tik pradedu žaist tą mapą, man meta būtent tą žinutę , kad mano herojai nužudyti, bet iš kart po to būna "Victory". Blecha likau žalias ir nieko nesupratau. Gal tuos trigerius kaip nors reikia iš eilės surikiuot ar kaip ten, kad jie kiekvienas savo laiku pasileistų.
Ne vietoj sudedi trigerius turbut ir/arba neteisingai ju "priezhastis" ir "pasekmes" surashai.
...

Vartotojo avataras
Arie
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:77
Užsiregistravo:2004 03 24 01:51
Miestas:Vilnius

#43 Standartinė Arie » 2005 05 24 22:14

nea, jeigu meta victory, paziurek victory conditions, o jei rasho, kad praradai herojus - blogas defeat triggeris. Zaidas turi atpazint, ar turi tuos herojus, todel gali buti nustatytas blogas player ar dar kas nors, perziurek trigerius ir viskas ok turetu but.
Ash gal metus kuriau, bet atsirado w3 :)
Linas oO

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#44 Standartinė sarua » 2005 05 24 22:18

Arie darai wc3 mapus?
...

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#45 Standartinė Kyborgas » 2005 05 25 01:01

Arie rašė:nea, jeigu meta victory, paziurek victory conditions, o jei rasho, kad praradai herojus - blogas defeat triggeris. Zaidas turi atpazint, ar turi tuos herojus, todel gali buti nustatytas blogas player ar dar kas nors, perziurek trigerius ir viskas ok turetu but.
Ash gal metus kuriau, bet atsirado w3 :)
Man rašo vis tą patį dėl tų herojų nors tu užsikrušk. O dėl pergalių aš blyn iš vis nesuprantu. Rodos jau taip paprastai viską nurodai ir vistiek - arba iškart laimi, arba iš kart pralaimi. Nu * pasižiūru kitus mapus su tais setingsais viskas paprastai ten padaryta. Aš irgi rodos tuo pačiu principu darau bet gaunas sh. Pala o ką tu turi omenį dėl blogo plejerio? Aš naudoju patį pirmą plejerą, gal čia viskame šaknys.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių