Battle Realms

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:
Battle Realms

#1 Standartinė Kovotojas » 2004 03 11 14:55

sitas gamas jegele, gavau demke, ir losiu, gera grafika itemptos ir idomios kovos, beveik kiekvienas unitas turi unikaliu sugebejimu, gaila dar pilna versija sius labai ilgai :? , gal kas lose esat?
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
HeXeS
Jedi Master
Pranešimai:710
Užsiregistravo:2004 03 04 03:23
Miestas:Yavin4
Susisiekti:

#2 Standartinė HeXeS » 2004 03 11 15:01

Ne :roll:

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#3 Standartinė Xolen » 2004 03 18 17:52

Zaidas neblogas, bet as jo demo losiau gal pries gerus metus, jis jau net orginalas kainuoja apie 15 litu.

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#4 Standartinė sarua » 2004 06 12 14:49

Losiau pilna i da turiu pas saves, tai ispudziai unreal, man tai geriausias RTS koki esu loses, trumpiau sakant n kaip kituos RTS tarp klanu ner vienodu unitu(na Dragon ir serpent klanai tik siektiek panasus) ir visi turi kokiu nors sugebejimu.
...

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#5 Standartinė Xolen » 2004 06 15 10:42

Man tai jis kaip strategas tai nieko gero, kaip zaidimas visai fainas.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)