[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Battle Realms
Puslapis 11

Battle Realms

Parašytas: 2004 03 11 14:55
Kovotojas
sitas gamas jegele, gavau demke, ir losiu, gera grafika itemptos ir idomios kovos, beveik kiekvienas unitas turi unikaliu sugebejimu, gaila dar pilna versija sius labai ilgai :? , gal kas lose esat?

Parašytas: 2004 03 11 15:01
HeXeS
Ne :roll:

Parašytas: 2004 03 18 17:52
Xolen
Zaidas neblogas, bet as jo demo losiau gal pries gerus metus, jis jau net orginalas kainuoja apie 15 litu.

Parašytas: 2004 06 12 14:49
sarua
Losiau pilna i da turiu pas saves, tai ispudziai unreal, man tai geriausias RTS koki esu loses, trumpiau sakant n kaip kituos RTS tarp klanu ner vienodu unitu(na Dragon ir serpent klanai tik siektiek panasus) ir visi turi kokiu nors sugebejimu.

Parašytas: 2004 06 15 10:42
Xolen
Man tai jis kaip strategas tai nieko gero, kaip zaidimas visai fainas.