Puslapis 1 iš 1
Battle Realms
Parašytas: 2004 03 11 14:55
Kovotojas
sitas gamas jegele, gavau demke, ir losiu, gera grafika itemptos ir idomios kovos, beveik kiekvienas unitas turi unikaliu sugebejimu, gaila dar pilna versija sius labai ilgai

, gal kas lose esat?
Parašytas: 2004 03 11 15:01
HeXeS
Ne

Parašytas: 2004 03 18 17:52
Xolen
Zaidas neblogas, bet as jo demo losiau gal pries gerus metus, jis jau net orginalas kainuoja apie 15 litu.
Parašytas: 2004 06 12 14:49
sarua
Losiau pilna i da turiu pas saves, tai ispudziai unreal, man tai geriausias RTS koki esu loses, trumpiau sakant n kaip kituos RTS tarp klanu ner vienodu unitu(na Dragon ir serpent klanai tik siektiek panasus) ir visi turi kokiu nors sugebejimu.
Parašytas: 2004 06 15 10:42
Xolen
Man tai jis kaip strategas tai nieko gero, kaip zaidimas visai fainas.