[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Klausimas Dell XPS M1330 savininkams del Heroes V !!!
Puslapis 11

Klausimas Dell XPS M1330 savininkams del Heroes V !!!

Parašytas: 2008 11 26 22:37
kaminas
Sveiki, jei kas turite Dell XPS M1330 su Windows Vista operacine sistema, o kompiuteris turi 4GB RAM, vaizdo plokstė nVidia GeForce 8400M GS, 128 MB DDR2. Gal bandėte juo žaisti Heroes Of Might and Magic V ? Ne visuose kompiuteriuose su Vista šis žaidimas pasileidžia. Man labai norisi sužinoti, ar veikia jis šiame kompiuteryje.

Re: Klausimas Dell XPS M1330 savininkams del Heroes V !!!

Parašytas: 2008 11 26 23:08
oxigen
O tai internete negi nėra surašyta suderinamumų ir reikalavimų?

Re: Klausimas Dell XPS M1330 savininkams del Heroes V !!!

Parašytas: 2008 11 26 23:41
kaminas
Žaidimas šiaip reikalauja XP, bet kai kuriuose kompuose veikia ir su Vista.

Re: Klausimas Dell XPS M1330 savininkams del Heroes V !!!

Parašytas: 2008 11 27 12:43
SaZ
patarciau parasyt emaila zaidimo kurejam. jiem gi uz supporta atsakingi.