Puslapis 1 iš 1
Klausimas Dell XPS M1330 savininkams del Heroes V !!!
Parašytas: 2008 11 26 22:37
kaminas
Sveiki, jei kas turite Dell XPS M1330 su Windows Vista operacine sistema, o kompiuteris turi 4GB RAM, vaizdo plokstė nVidia GeForce 8400M GS, 128 MB DDR2. Gal bandėte juo žaisti Heroes Of Might and Magic V ? Ne visuose kompiuteriuose su Vista šis žaidimas pasileidžia. Man labai norisi sužinoti, ar veikia jis šiame kompiuteryje.
Re: Klausimas Dell XPS M1330 savininkams del Heroes V !!!
Parašytas: 2008 11 26 23:08
oxigen
O tai internete negi nėra surašyta suderinamumų ir reikalavimų?
Re: Klausimas Dell XPS M1330 savininkams del Heroes V !!!
Parašytas: 2008 11 26 23:41
kaminas
Žaidimas šiaip reikalauja XP, bet kai kuriuose kompuose veikia ir su Vista.
Re: Klausimas Dell XPS M1330 savininkams del Heroes V !!!
Parašytas: 2008 11 27 12:43
SaZ
patarciau parasyt emaila zaidimo kurejam. jiem gi uz supporta atsakingi.