eRepublik

Žanro tipai: God Sim, Manage/Busin., RTS, TBS, Squad Based, Wargame.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
zipaulius
Pranešimai:1
Užsiregistravo:2010 07 17 11:19
eRepublik

#1 Standartinė zipaulius » 2010 07 17 11:33

eRepublik-strateginis karo ir ekonomikos žaidimas.

Vieną dieną ir aš užsikabinau už šio daikto.

eRepublik yra naršyklinis žaidimas, čia jūs galite sukurti verslą, tapti kongreso nariu ar tapti net pačiu Prezidentu. Taipogi kaip jau pastebejote labai didelę įtaką turi kariuomenė. eLietuvai reikia patyrusių, bei pasiryžusių žaidėjų. Tad jei susidomėjote šiuo politiniu žaidimu tęskite skaityti.

Kaip atsirado eLietuva:

Kas žino ,o kas ne, mūsų eLietuva egzistuoja jau beveik metus su puse . Per tą laikotarpį jaunoje respublikoje įvyko nemažai įvykių, šalis sustiprėjo, į žaidimą įsitraukė daug naujų žmonių .Tad pamaniau ,kad pribrendo laikas pradėti rašyti mūsų valstybės istoriją ,kol jos dar neužmiršome,parodyti naujiesiems žaidėjams, nuo ko viskas prasidėjo ,kokius sunkumus teko įveikti šio žaidimo veteranams.

Taigi...
Pradžių pradžia..

Pirmieji lietuviai įsikurė šiame žaidime dar prieš įkuriant eLietuvą .Buvo jie išsisklaidę po daug ešalių .Tačiau pagrindinis susibūrimo centras buvo eUK ,kur buvo įkurta lietuvių partija - LT-United .4-5 pagal dydi Britanijos partija,tačiau jos nariai buvo labai neaktyvūs, kadangi pamatę,kad žaidime nėra eLietuvos jie iš jos išeidavo .Ir tada atėjo ši diena....

Valstybės pradžia...

2009 m. balandžio 8 d. - diena eLietuvai ,prilygstanti vasario 16-ajai RL Lietuvai.
Tą dieną į eRepublik pridėtos trys naujos eRespublikos: eLatvija, eEstija ir..eLietuva.
Kaip naujoms valstybėms adminai į jų biudžetą perdavė stambią sumą-1000 gold!!!
Ši stambi suma buvo gardus kąsnelis kitiems ePasaulio gyventojams, ir pirmosiomis tada čia prigužėjo pilna įvairiausio plauko užsieniečių norėjusių pagrobti auksą ar pasipelnyti kurdami grūdų įmones Sudovijoje.
Lietuvių būrelis iš eUK ir kitų pasaulio kampelių greitai paliko jas ir išsikėlė i eLietuvą ,tačiau čia jie rado užsieniečius.
Pirmoji partija eLietuvoje (Lithuanian Freedom Party -dabar Sąjūdis) buvo įkurta amerikiečio Josh Frost . Įkurta ji dėl nežinia kokių priežasčių , iš pradžių manyta ,dėl valdžios užgrobimo ,tačiau vėliau Josh pasitraukė iš partijos vadovybės ir vėliau padėjo lietuviams prieš kitus užsienio grobikus.
Tuo metu eLietuvoje nebuvo nei seimo ,nei prezidento ,nei kokios kitos valdžios. Ją reikėjo iškovoti rinkimuose. Bet pirma turi įvykti partijos prezidento rinkimai .Tada buvo bandyta padaryti pirmąjį PTO (political takeover). Tuo metu į vienintelės eLT esančios partijos, Lt freedom party prezidento postą išsikėlė 9 kandidatai ,bet pagrindiniai varžovai buvo : lietuvių iškeltas kandidatas: Stebėtojas ,ir kolumbiečių būrio kandidatas: Aguante_Fortin.
Lietuviai su tarptautine pagalba,vieningai balsavo už Stebėtoją ir nugalėjo kolumbiečius rezultatu 65 balsai : 54 balsai
Tai buvo pirma, mūsų jaunos šalies ir bendruomenės pergalė.
Tačiau tikrieji sunkumai buvo dar tik prieš akis...Taip, šiame žaidime norint kažką pasiekti teks ddaaauuuug skaityti. O skaityti bei sekti reiks laikraščius, kuriuos patys žaidėjai ir rašo. Sekti visas naujienas apie ePasaulį.

Patarimai pradedantiems žaisti:

1. Raskite žaidėjų, kurie jau žaidžia šiame žaidime, ir paprašykite, kad jis(ji) išsiųstų Jums pakvietimą.
Geriausia pasirinkti eLietuvoje žinomą žaidėją, kuris pažadėtų perduoti Jums 5 aukso, po to, kai jūs pasieksite šeštąjį lygį.

Paaiškinimas: žaidėjas pasiekęs šeštą lygį, gauna 5 aukso, taip pat žaidėjas, kuris pakvietė jį gauna 5 aukso. Be to, asmuo, kuris pakvietė 10 žaidėjų, gaus papildomus 5 aukso.

Palyginimui, 1 auksinis yra lygu maždaug 50 eLTL. Už 1 auksinį galima įsigyti 40 Q1 duonos. Už 20 aukso gabalų gali sukurti savo verslą. 5 aukso - tai yra pakankamai daug, ne tik pradedantiesiems, bet ir aukšto lygio žaidėjams. Todėl verta registruotis per nuorodą.

Pastaba: Sukūrimas daugiau nei vieno žaidėjo, to pačio asmens, yra taisyklių pažeidimas, ir administratoriai tokius pažeidėjos ,,banina" (uždraudžia žaisti). Nors taisyklėse teigiama, kad daugelis dalyvių gali žaisti iš to paties IP adreso, bet geriau susilaikyti nuo to.

2. Pasirinkite savo slapyvardį.
Jei naudojate kitą slapyvardį, žaidimuose, forumuose ir skaipe, tai gali sukelti tam tikrą sumaištį.

3. Pasirinkite gerą regioną, kuriame Jūs pradėsite žaidimą.
Vėliau, galėsite persikelti į kitą regioną. Mes rekomenduojame, kad regionas būtų: Lithuania minor, Lithuania, nes tik šiame regione yra Q5 ligoninė. Pirmiausia pasirinkite šalį, kur apsistoti (šiuo atveju, Lietuva), tada regioną - Lithuania minor.
Jūs atvykote į eLietuvą.

Štai keletas filmukų susipažinimui:

http://www.videogaga.lt/video?id=opseeyifsutglgiwo

http://www.videogaga.lt/video?id=okegpkphmigiiedgcjl

http://www.videogaga.lt/video?id=oiiwzkphmbaaqvmdanz

http://www.videogaga.lt/video?id=ovxaovphertlvbbbc

Jei užsikabintumėte už šio žaidimo, pagalbą žaidime gali gauti parašęs man asmeninę žinutę (Zip.paulius) arba Naujokų ministerijai.

Na šios temos esmė tokia, jog eLietuvai reikia JŪSŲ. Nes mus žymiai lenkia mūsų kaimynai lenkai, karai su Latvija(kuriuos mes laimėjome) privertė visus susiimti bei kovoti už savo šalį. Kovokime kartu!

Tad jei kils kokių neaiškumų rašykite man. Padėsiu kuo galėsiu.

http://www.erepublik.com/en/referrer/zip.paulius

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)