Puslapis 1 iš 3
Twin Peaks
Parašytas: 2004 07 08 23:03
Kovotojas
Gal kas ziurit? man nuo senu laiku sitas dar geras serjaliukas
Parašytas: 2004 07 08 23:33
Laurynas
Siap ziuriu. Nostalgija 1994-tiems. Anksciau net kasete buvau nusipirkes su Twin Peaks muzika. Angelo Badalamenti visai neblogas kompozitorius. Taciau ta kasete paskolinau zaviai sviesiaplaukei - tiek ja ir temaciau :)Reikes dabar paieskot CD soundtracko.
Galite pasiziureti nuotraukas is filmo:
Foto 1
Foto 2
Kitos nuotraukos *.jpg
Kitos nuotraukos *.gif
PC Audio Files
Parašytas: 2004 07 09 10:56
Sioma
Jo, kad ziuriu. Kiek prisiminimu seniau kaip ziuredavau. Baisu budavo bet laukdavome nepraleisdavome nei vienos serijos....
Parašytas: 2004 07 09 12:40
Kovotojas
ir dar daba tas siuzetas gana rimtas atrodo ir veiksmas gana greit vyksta
Parašytas: 2004 07 11 16:37
Nightcom
hmhmhm sh man kazkos trumpai sakant ,pradzia buvo gera poto Zmones su dangum susinket pradeda ........

Parašytas: 2004 07 22 11:22
Tigra
as turiu sia knyga.
Parašytas: 2004 07 22 17:49
Nightcom
rikku rašė:as turiu sia knyga.
jei as ir tureciau tai abejojiu ar skaityciau ,nes manau , kad knyga yra labai jau auksto pilotazo ta prasme jau labai Skiedzia ,, nes vilme jau rodo bele rodyt Doope dalykus
Parašytas: 2004 07 22 18:38
Laurynas
O as noreciau paskaityti knyga "Twin Peaks".
O idomu ar joje viskas, kaip filme, ar yra daug daugiau infomacijos?
Parašytas: 2004 07 22 18:45
Nightcom
Laurynas rašė:O as noreciau paskaityti knyga "Twin Peaks".
O idomu ar joje viskas, kaip filme, ar yra daug daugiau infomacijos?
manau, kad ji parasyta pagal filma tai reiskia bus analogiskas kurinys
Parašytas: 2004 07 22 19:48
SaZ
knygose kaip visada buna viskas smulkiau aprasyta : aplinka, zmoniu isvaizda. ziurint filma gali viska netycia ir praleist nes pause funkcijos nera.
Parašytas: 2004 07 22 19:52
Nightcom
Kicked_assman rašė:knygose kaip visada buna viskas smulkiau aprasyta : aplinka, zmoniu isvaizda. ziurint filma gali viska netycia ir praleist nes pause funkcijos nera.
logiskas atsakymas i lauryno klausima (detaliau viskas bus aprasyta 0
Parašytas: 2004 07 22 20:41
Tigra
Knygoje rasoma tiesa,o filme galima ir savaip prigalvoti.
Parašytas: 2004 07 22 20:46
Nightcom
rikku rašė:Knygoje rasoma tiesa,o filme galima ir savaip prigalvoti.
nu nusisnekejai tai kapets kaip !

Parašytas: 2004 07 22 20:53
Tigra
netiki?is pradziu kuriama pagal knyga:ka autorius sukure nebutinai parodo viska filme.pvz.:paskaityk "haris poteris ir azkabano kalinys",nueik i kino teatra ir siek tiek pakitimu pamatysi.
Parašytas: 2004 07 22 21:14
Xolen
Taip tiesa filmuose visada buna siek tiek kitaip negu rasoma knygose.